Aktyvi veikla Neaktyvi
Namų salė: S. Stanevičiaus progimnazija, Stanevičiaus g. 25, Vilnius
2016-2017m.: VKL I Lyga - 8 vieta.
VKL Taurė - 1/8 finalo etapas.
2015-2016m.: VKL I Lyga - 11 vieta.
VKL Taurė - pusfinalio etapas.
Pavasario Didžioji Taurė - 1 vieta.
Ankstesni pavadinimai: "VJViJK", "Vieta Jūsų Reklamai".
| # | Žaidėjas | Gimimo data | Pozicija | Ūgis | Svoris |
|---|---|---|---|---|---|
|
Gytis Mackevičius |
1995-07-31 | 2 - 3 | 188cm | 80kg | |
|
Rokas Rakejevas |
1996-01-25 | 1 | 183cm | 80kg | |
|
Paulius Baltaduonis |
1 | 185cm | 85kg | ||
| 1 |
Robertas Odinas |
1994-10-05 | 5 | 194cm | 103kg |
| 3 |
Paulius Mičėnas |
1994-09-21 | 2 | 183cm | 88kg |
| 7 |
Elonas Pokanevič |
1994-09-24 | 1 | 183cm | 87kg |
| 8 |
Artur Tysevič |
1987-09-08 | 2 - 3 | 185cm | 90kg |
| 10 |
Rytis Meškauskas |
1996-06-11 | 3 | 193cm | 95kg |
| 11 |
Rokas Burnys |
1994-10-24 | 1 | 190cm | 90kg |
| 12 |
Titas Šepetys |
1996-03-25 | 3 | 196cm | 93kg |
| 13 |
Juozas Skara |
1989-02-26 | 2 - 3 | 193cm | 88kg |
| 15 |
Rokas Janutėnas |
1990-04-03 | 4 - 5 | 198cm | 93kg |
| 23 |
Žilvaras Zinkevičius |
1979-08-28 | 4 - 5 | 191cm | 100kg |
| 25 |
Kęstutis Vanagas |
1979-03-31 | 5 | 193cm | 105kg |
| 31 |
Mindaugas Markevičius |
1990-01-31 | 3 - 4 | 194cm | 94kg |
I + II Lyga
| Žaidėjas | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Titas Šepetys | 9 | 36:01 |
34/74
45,95%
|
14/44
31,82%
|
7/16
43,75%
|
2,4 | 8,4 | 10,9 | 3,4 | 2,4 | 2,2 | 0,2 | 2,8 | 2,2 | 0,0 | -4,3 | 13,0 | 18,0 |
| Rytis Meškauskas | 7 | 35:46 |
29/63
46,03%
|
32/94
34,04%
|
9/10
90,00%
|
0,9 | 4,4 | 5,3 | 1,7 | 1,9 | 1,1 | 0,0 | 2,3 | 2,0 | 0,0 | -2,3 | 23,3 | 15,4 |
| Mindaugas Markevičius | 3 | 36:57 |
13/34
38,24%
|
17/38
44,74%
|
16/22
72,73%
|
0,7 | 5,7 | 6,3 | 3,3 | 1,3 | 0,0 | 0,7 | 2,3 | 4,0 | 0,0 | 2,3 | 31,0 | 25,7 |
| Rokas Janutėnas | 7 | 28:52 |
21/54
38,89%
|
3/7
42,86%
|
2/4
50,00%
|
3,0 | 4,3 | 7,3 | 1,4 | 0,4 | 0,3 | 0,4 | 2,4 | 0,4 | 0,0 | -5,3 | 7,6 | 9,0 |
| Rokas Burnys | 6 | 24:28 |
4/9
44,44%
|
0/3
0,00%
|
7/10
70,00%
|
0,7 | 3,3 | 4,0 | 5,3 | 2,3 | 1,2 | 0,2 | 2,0 | 2,7 | 0,0 | -1,0 | 2,5 | 9,7 |
| Elonas Pokanevič | 6 | 26:35 |
12/28
42,86%
|
12/44
27,27%
|
13/19
68,42%
|
0,7 | 1,2 | 1,8 | 4,8 | 3,3 | 1,2 | 0,0 | 1,8 | 3,3 | 0,0 | -5,7 | 12,2 | 9,2 |
| Paulius Mičėnas | 6 | 31:59 |
7/21
33,33%
|
11/40
27,50%
|
2/2
100,00%
|
0,2 | 4,2 | 4,3 | 2,5 | 1,0 | 2,5 | 0,0 | 2,8 | 0,7 | 0,0 | -2,0 | 8,2 | 7,2 |
| Robertas Odinas | 5 | 19:05 |
17/29
58,62%
|
0/0 |
0/4
0,00%
|
3,8 | 1,6 | 5,4 | 1,2 | 1,6 | 0,8 | 0,0 | 2,8 | 1,4 | 0,0 | 2,4 | 6,8 | 8,0 |
| Artur Tysevič | 3 | 32:15 |
8/23
34,78%
|
0/1
0,00%
|
2/3
66,67%
|
5,7 | 5,0 | 10,7 | 0,7 | 2,0 | 1,0 | 1,0 | 3,7 | 1,7 | 0,0 | -20,7 | 6,0 | 9,7 |
| Juozas Skara | 5 | 23:13 |
7/17
41,18%
|
0/3
0,00%
|
5/6
83,33%
|
1,0 | 1,8 | 2,8 | 2,2 | 1,0 | 0,2 | 0,0 | 2,6 | 1,4 | 0,0 | -3,6 | 3,8 | 4,0 |
| Kęstutis Vanagas | 6 | 15:17 |
15/37
40,54%
|
2/8
25,00%
|
2/4
50,00%
|
1,5 | 1,8 | 3,3 | 0,3 | 1,7 | 0,3 | 0,2 | 1,5 | 0,3 | 0,0 | -4,0 | 6,3 | 2,7 |
| Rokas Rakejevas | 1 | 26:47 |
1/3
33,33%
|
0/0 |
1/2
50,00%
|
1,0 | 3,0 | 4,0 | 2,0 | 0,0 | 2,0 | 0,0 | 1,0 | 3,0 | 0,0 | -21,0 | 3,0 | 10,0 |
| Žilvaras Zinkevičius | 1 | 05:32 |
1/2
50,00%
|
0/0 |
0/0 |
0,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | -1,0 | 2,0 | 2,0 |
| Gytis Mackevičius | 1 | 25:43 |
3/6
50,00%
|
0/6
0,00%
|
0/0 |
0,0 | 2,0 | 2,0 | 0,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | - | 6,0 | -4,0 | Komandinė | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
| Aktyvi veikla Neaktyvi | 9 |
172/400
43,00%
|
91/288
31,60%
|
66/102
64,71%
|
12,3 | 28,3 | 40,7 | 18,0 | 12,4 | 8,0 | 1,3 | 17,3 | 12,6 | 0,0 | 75,9 | 75,4 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
I + II Lyga
2022-02-02 (Trečiadienis)
2022-01-30 (Sekmadienis)
2022-01-26 (Trečiadienis)
2022-01-19 (Trečiadienis)
2022-01-12 (Trečiadienis)
2022-01-05 (Trečiadienis)
2021-12-14 (Antradienis)
2021-12-09 (Ketvirtadienis)
2021-11-25 (Ketvirtadienis)
Daugiausia pelnytų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2019-05-20 | PČ | Aktyvi veikla Neaktyvi - W.W.I.A.F.T.M. | 123 |
Mažiausiai praleistų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2017-11-27 | II | Aktyvi veikla Neaktyvi - Jamam - OPK | 47 |
Atkovoti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2016-12-08 | I + II | Aktyvi veikla Neaktyvi - Electrolux | 70 |
Rezultatyvūs perdavimai
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2019-05-20 | PČ | Aktyvi veikla Neaktyvi - W.W.I.A.F.T.M. | 29 |
| 2019-02-06 | III | VKM 2001 - Aktyvi veikla Neaktyvi | 29 |
Perimti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2020-02-10 | II | Verslo spaudos centras - R2P Sport - Aktyvi veikla Neaktyvi | 19 |
| 2015-12-07 | I + II | Gjensidige B - Aktyvi veikla Neaktyvi | 19 |
Blokuoti metimai
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2017-11-17 | II | Didėja - Aktyvi veikla Neaktyvi | 9 |
Daugiausia pelnytų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2022-02-02 | I + II | Aktyvi veikla Neaktyvi - Reaktoriaus Smogikai | 97 |
Mažiausiai praleistų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2022-01-05 | I + II | Aktyvi veikla Neaktyvi - Peace 2 | 57 |
Atkovoti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2022-01-30 | I + II | PATRULIŲ RINKTINĖ Imperialstone.com - Aktyvi veikla Neaktyvi | 51 |
Rezultatyvūs perdavimai
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2022-01-30 | I + II | PATRULIŲ RINKTINĖ Imperialstone.com - Aktyvi veikla Neaktyvi | 25 |
| 2022-01-05 | I + II | Aktyvi veikla Neaktyvi - Peace 2 | 25 |
Perimti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2022-01-26 | I + II | Aktyvi veikla Neaktyvi - FLEETHAND | 12 |
Blokuoti metimai
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2022-01-30 | I + II | PATRULIŲ RINKTINĖ Imperialstone.com - Aktyvi veikla Neaktyvi | 2 |
| 2022-01-19 | I + II | Aktyvi veikla Neaktyvi - Taurus | 2 |
| 2021-12-14 | I + II | Aktyvi veikla Neaktyvi - Ollex | 2 |
Komandos Aktyvi veikla Neaktyvi rekordininkai
Sezonas:
I + II Lyga
| Reguliarusis čempionatas | |
|---|---|
| Pergalių | 3 |
| Pralaimėjimų | 6 |
Pasiekimai
| Per VKL istoriją | |
|---|---|
| Pergalių | 51 |
| Pralaimėjimų | 84 |
| Pergalių procentas | 37,78% |
| Rungtynių | 135 |
| Pelnyta taškų | 10109 |
| Praleista taškų | 10516 |
| Efektyvumas | 10475 |
| Atkovoti kamuoliai | 5606 |
| Puolime atkovoti kamuoliai | 1672 |
| Gynyboje atkovoti kamuoliai | 3934 |
| Rezultatyvūs perdavimai | 2142 |
| Perimti kamuoliai | 1193 |
| Blokuoti metimai | 369 |
| Klaidos | 1939 |
| Pražangos | 2085 |
| Išprovokuotos pražangos | 1964 |
| Techninės pražangos | 31 |