Aivaras Paukštė
TOP SPORT Pavasario čempionatas
| Data | Rungtynės | St | Min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019-06-04 | Mad Lamb - Aktyvi veikla Neaktyvi | ✕ | 21:02 | 2/6 33,33% | 2/9 22,22% | 0/0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 10 | -2 |
| 2019-06-03 | Aktyvi veikla Neaktyvi - Aitvaras | ✕ | 28:50 | 1/4 25,00% | 2/8 25,00% | 2/3 66,67% | 0 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 3 | 2 | 0 | -9 | 10 | 3 |
| 2019-05-20 | Aktyvi veikla Neaktyvi - W.W.I.A.F.T.M. | ✕ | 26:39 | 7/12 58,33% | 1/6 16,67% | 2/2 100,00% | 3 | 2 | 5 | 2 | 2 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | -7 | 19 | 14 |
| 2019-05-06 | Aktyvi veikla Neaktyvi - Mad Lamb | 21:57 | 4/6 66,67% | 2/9 22,22% | 0/0 | 2 | 1 | 3 | 1 | 3 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | 4 | 14 | 5 | |
| 2019-04-29 | Aktyvi veikla Neaktyvi - KK Riešė | 31:27 | 1/3 33,33% | 3/8 37,50% | 0/0 | 0 | 4 | 4 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 20 | 11 | 11 |
III Lyga
| Data | Rungtynės | St | Min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019-03-25 | Aktyvi veikla Neaktyvi - Kumštis | 22:09 | 1/7 14,29% | 1/5 20,00% | 0/0 | 2 | 4 | 6 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | -6 | 5 | 2 | |
| 2019-03-20 | Kumštis - Aktyvi veikla Neaktyvi | 17:34 | 0/2 0,00% | 0/4 0,00% | 0/0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 7 | 0 | -2 | |
| 2019-03-04 | Kumštis - Aktyvi veikla Neaktyvi | ✕ | 25:21 | 2/3 66,67% | 1/8 12,50% | 2/2 100,00% | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | -15 | 9 | 5 |
| 2019-02-10 | Pasvalys / Constructions Services - Aktyvi veikla Neaktyvi | ✕ | 33:25 | 1/2 50,00% | 5/10 50,00% | 0/2 0,00% | 0 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 1 | 1 | 0 | -7 | 17 | 17 |
| 2019-01-13 | BC JBVM Alumni - Aktyvi veikla Neaktyvi | ✕ | 30:55 | 1/4 25,00% | 3/8 37,50% | 0/2 0,00% | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | -3 | 11 | 5 |
| 2019-01-04 | Transcom - Aktyvi veikla Neaktyvi | ✕ | 38:30 | 8/13 61,54% | 2/12 16,67% | 0/0 | 1 | 5 | 6 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 12 | 22 | 13 |
| 2018-12-17 | Aktyvi veikla Neaktyvi - Kumštis | 28:07 | 3/3 100,00% | 3/4 75,00% | 0/0 | 0 | 4 | 4 | 0 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 0 | 14 | 15 | 20 | |
| 2018-12-10 | Aktyvi veikla Neaktyvi - CITCO BC | 16:14 | 2/3 66,67% | 1/5 20,00% | 0/0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | -10 | 7 | 4 | |
| 2018-12-03 | Aktyvi veikla Neaktyvi - Naudingi | 17:27 | 2/5 40,00% | 1/8 12,50% | 0/0 | 3 | 3 | 6 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | -4 | 7 | 2 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
Efektyvumas
| Data | Lyga | Komandos | Efektyvumas |
|---|---|---|---|
| 2017-11-08 | IV | Avedus - BC NOL SEMKERS 2 | 39 |
Pelnyta taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2017-11-08 | IV | Avedus - BC NOL SEMKERS 2 | 39 |
Atkovota kamuolių
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2018-02-18 | IV | BC NOL SEMKERS 2 - X Komanda | 19 |
Rezultatyvių perdavimų
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2018-02-18 | IV | BC NOL SEMKERS 2 - X Komanda | 8 |
Perimta kamuolių
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2017-11-08 | IV | Avedus - BC NOL SEMKERS 2 | 5 |
| 2016-11-07 | III | Lentvaris - KK Jurgenborgas | 5 |
Blokuota metimų
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2018-04-19 | III | SK Centauras - Senieji Trakai | 6 |
Efektyvumas
| Data | Lyga | Komandos | Efektyvumas |
|---|---|---|---|
| 2018-12-17 | III | Aktyvi veikla Neaktyvi - Kumštis | 20 |
Pelnyta taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2019-01-04 | III | Transcom - Aktyvi veikla Neaktyvi | 22 |
Atkovota kamuolių
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2019-03-25 | III | Aktyvi veikla Neaktyvi - Kumštis | 6 |
| 2019-01-04 | III | Transcom - Aktyvi veikla Neaktyvi | 6 |
| 2018-12-03 | III | Aktyvi veikla Neaktyvi - Naudingi | 6 |
Rezultatyvių perdavimų
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2019-05-20 | PČ | Aktyvi veikla Neaktyvi - W.W.I.A.F.T.M. | 2 |
| 2019-02-10 | III | Pasvalys / Constructions Services - Aktyvi veikla Neaktyvi | 2 |
| 2018-12-03 | III | Aktyvi veikla Neaktyvi - Naudingi | 2 |
Perimta kamuolių
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2019-05-06 | PČ | Aktyvi veikla Neaktyvi - Mad Lamb | 2 |
| 2018-12-17 | III | Aktyvi veikla Neaktyvi - Kumštis | 2 |
| 2018-12-10 | III | Aktyvi veikla Neaktyvi - CITCO BC | 2 |
Blokuota metimų
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2019-02-10 | III | Pasvalys / Constructions Services - Aktyvi veikla Neaktyvi | 4 |
Sezonas:
Karjeros pasiekimai:
| Statistinis rodiklis | Vidurkis | Viso |
|---|---|---|
| Sužaista rungtynių | 83 | |
| Efektyvumas | 9,8 | 810 |
| Pelnyta taškų | 11,4 | 950 |
| Dvitaškiai | 45,77% | 222/485 |
| Tritaškiai | 27,56% | 140/508 |
| Baudų metimai | 56,67% | 85/150 |
| Atkovota kamuolių | 4,6 | 385 |
| Rezultatyvių perdavimų | 1,3 | 109 |
| Perimta kamuolių | 1,3 | 105 |
| Blokuota metimų | 1,0 | 86 |
| Pražangų | 1,6 | 134 |
| Išprovokuota praž. | 1,4 | 120 |