FLEETHAND
| # | Žaidėjas | Gimimo data | Pozicija | Ūgis | Svoris |
|---|---|---|---|---|---|
|
Deivis Juršėnas |
1997-11-09 | 1 | 188cm | 92kg | |
| 0 |
Arūnas Lekys |
1987-04-16 | 3 - 4 | 184cm | 85kg |
| 0 |
Simonas Stipinas |
1998-08-26 | 3 | 185cm | 100kg |
| 0 |
Andrius Karūžas |
1994-09-09 | 3 | 185cm | 83kg |
| 0 |
Aistis Lemežis |
1997-10-18 | 1 | 177cm | 76kg |
|
Tomas Gineitis |
1985-02-19 | 1 | 180cm | 80kg | |
|
Petras Jasiūnas |
1997-02-06 | 1 | 183cm | 82kg | |
| 5 |
Jokūbas Švambaris |
1997-03-16 | 1 | 190cm | 100kg |
| 7 |
Grigas Babaliauskas |
1987-11-12 | 4 | 193cm | 93kg |
| 8 |
Tadas Užolinskas |
1999-04-27 | 1 - 2 | 178cm | 72kg |
| 8 |
Tomas Sergadejevas |
1987-05-18 | 2 - 3 | 180cm | 100kg |
| 9 |
Aistis Pilauskas |
1998-04-08 | 1 | 188cm | 85kg |
| 10 |
Paulius Tebeliškis |
1997-03-13 | 3 - 4 | 195cm | 90kg |
| 11 |
Žygimantas Gedžiūnas |
1997-02-10 | 1 | 192cm | 95kg |
| 12 |
Dominykas Mėlinauskas |
1997-08-02 | 1 | 184cm | 80kg |
| 13 |
Ignas Urbonas |
1997-08-24 | 1 | 192cm | 80kg |
| 14 |
Dovydas Sakalnikas |
1997-08-29 | 3 | 196cm | 82kg |
| 14 |
Giedrius Mikaila |
1989-01-06 | 4 - 5 | 192cm | 97kg |
| 23 |
Danielius Kopūstas |
1998-10-03 | 5 | 202cm | 105kg |
| 66 |
Martynas Maskolaitis |
1997-11-03 | 1 - 2 | 201cm | 95kg |
| 77 |
Justas Adamonis |
1997-07-15 | 5 | 198cm | 120kg |
| 81 |
Arvydas Šikšnius |
1987-10-10 | 2 - 3 | 196cm | 100kg |
I + II Lyga
| Žaidėjas | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Justas Adamonis | 9 | 28:24 |
45/90
50,00%
|
16/46
34,78%
|
13/19
68,42%
|
3,8 | 6,6 | 10,3 | 0,8 | 2,0 | 0,8 | 0,1 | 2,8 | 2,3 | 0,1 | 8,4 | 16,8 | 17,3 |
| Aistis Pilauskas | 8 | 32:26 |
12/36
33,33%
|
18/50
36,00%
|
18/30
60,00%
|
1,3 | 2,4 | 3,6 | 4,5 | 2,6 | 2,0 | 0,0 | 2,9 | 4,0 | 0,0 | 2,0 | 12,0 | 12,1 |
| Giedrius Mikaila | 5 | 27:04 |
12/21
57,14%
|
0/0 |
5/13
38,46%
|
6,2 | 5,6 | 11,8 | 1,0 | 1,0 | 2,2 | 0,2 | 2,2 | 2,4 | 0,0 | -0,4 | 5,8 | 16,8 |
| Martynas Maskolaitis | 4 | 29:11 |
19/40
47,50%
|
4/20
20,00%
|
13/16
81,25%
|
3,3 | 6,8 | 10,0 | 1,5 | 1,3 | 1,8 | 0,3 | 1,5 | 3,0 | 0,0 | 3,3 | 15,8 | 19,5 |
| Arvydas Šikšnius | 3 | 28:53 |
11/12
91,67%
|
8/22
36,36%
|
9/10
90,00%
|
0,7 | 6,0 | 6,7 | 3,7 | 2,3 | 1,0 | 0,0 | 0,7 | 2,3 | 0,0 | 16,3 | 18,3 | 23,7 |
| Jokūbas Švambaris | 6 | 27:20 |
10/25
40,00%
|
13/29
44,83%
|
4/4
100,00%
|
0,3 | 2,5 | 2,8 | 2,7 | 0,8 | 0,5 | 0,2 | 1,5 | 1,2 | 0,0 | 16,7 | 10,5 | 10,3 |
| Dovydas Sakalnikas | 3 | 36:43 |
21/45
46,67%
|
4/21
19,05%
|
6/8
75,00%
|
3,0 | 5,0 | 8,0 | 2,7 | 3,3 | 2,3 | 1,0 | 1,7 | 4,0 | 0,0 | 9,7 | 20,0 | 18,7 |
| Paulius Tebeliškis | 8 | 25:26 |
21/54
38,89%
|
2/6
33,33%
|
3/8
37,50%
|
0,4 | 3,3 | 3,6 | 2,0 | 1,0 | 0,9 | 0,0 | 2,5 | 0,9 | 0,0 | 5,8 | 6,4 | 5,0 |
| Aistis Lemežis | 4 | 20:56 |
5/8
62,50%
|
4/11
36,36%
|
3/6
50,00%
|
1,8 | 1,3 | 3,0 | 1,3 | 0,3 | 0,8 | 0,0 | 1,3 | 1,3 | 0,0 | -3,0 | 6,3 | 7,8 |
| Žygimantas Gedžiūnas | 6 | 19:20 |
10/26
38,46%
|
5/17
29,41%
|
3/7
42,86%
|
0,7 | 2,7 | 3,3 | 1,7 | 1,0 | 0,5 | 0,2 | 3,2 | 1,3 | 0,0 | -7,3 | 6,3 | 3,8 |
| Tadas Užolinskas | 2 | 23:23 |
9/15
60,00%
|
0/6
0,00%
|
0/2
0,00%
|
0,5 | 2,0 | 2,5 | 2,0 | 0,5 | 1,5 | 0,0 | 1,5 | 0,5 | 0,0 | 2,0 | 9,0 | 6,5 |
| Tomas Sergadejevas | 6 | 11:51 |
5/10
50,00%
|
3/13
23,08%
|
0/1
0,00%
|
0,3 | 1,8 | 2,2 | 0,8 | 1,0 | 0,3 | 0,0 | 1,0 | 0,2 | 0,0 | 4,2 | 3,2 | 2,0 |
| Danielius Kopūstas | 4 | 09:47 |
4/10
40,00%
|
0/2
0,00%
|
0/0 |
0,8 | 2,5 | 3,3 | 0,5 | 1,8 | 0,8 | 0,3 | 1,3 | 0,8 | 0,0 | 5,8 | 2,0 | 2,5 |
| Ignas Urbonas | 1 | 19:47 |
2/3
66,67%
|
1/1
100,00%
|
0/0 |
0,0 | 2,0 | 2,0 | 2,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 13,0 | 7,0 | 7,0 |
| Tomas Gineitis | 1 | 10:00 |
1/1
100,00%
|
1/4
25,00%
|
0/1
0,00%
|
0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | -9,0 | 5,0 | 1,0 |
| Andrius Karūžas | 2 | 03:06 |
0/0 |
0/0 |
0/0 |
0,5 | 0,0 | 0,5 | 0,0 | 0,5 | 0,0 | 0,0 | 0,5 | 0,0 | 0,0 | 2,0 | 0,0 | -0,5 |
| Grigas Babaliauskas | 4 | 11:21 |
2/10
20,00%
|
0/0 |
0/0 |
0,3 | 2,3 | 2,5 | 0,5 | 1,0 | 0,0 | 0,3 | 2,3 | 0,3 | 0,0 | -6,5 | 1,0 | -0,8 |
| Dominykas Mėlinauskas | 7 | 11:24 |
2/6
33,33%
|
1/18
5,56%
|
0/0 |
0,1 | 1,0 | 1,1 | 0,3 | 0,4 | 0,3 | 0,0 | 1,6 | 0,3 | 0,0 | -1,4 | 1,0 | -2,0 | Komandinė | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
| FLEETHAND | 9 |
191/412
46,36%
|
80/266
30,08%
|
77/125
61,60%
|
13,8 | 30,1 | 43,9 | 15,2 | 12,1 | 8,7 | 1,1 | 18,3 | 14,7 | 0,2 | 77,7 | 80,3 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
I + II Lyga
2022-01-30 (Sekmadienis)
2022-01-26 (Trečiadienis)
2022-01-18 (Antradienis)
2022-01-09 (Sekmadienis)
2021-12-19 (Sekmadienis)
2021-12-12 (Sekmadienis)
2021-12-09 (Ketvirtadienis)
2021-12-02 (Ketvirtadienis)
2021-11-28 (Sekmadienis)
Daugiausia pelnytų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2022-01-30 | I + II | FLEETHAND - Peace 2 | 100 |
Mažiausiai praleistų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2022-01-30 | I + II | FLEETHAND - Peace 2 | 57 |
| 2021-12-12 | I + II | FLEETHAND - PATRULIŲ RINKTINĖ Imperialstone.com | 57 |
Atkovoti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2022-01-26 | I + II | Aktyvi veikla Neaktyvi - FLEETHAND | 62 |
Rezultatyvūs perdavimai
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2021-12-12 | I + II | FLEETHAND - PATRULIŲ RINKTINĖ Imperialstone.com | 24 |
Perimti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2022-01-30 | I + II | FLEETHAND - Peace 2 | 12 |
Blokuoti metimai
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2021-12-12 | I + II | FLEETHAND - PATRULIŲ RINKTINĖ Imperialstone.com | 3 |
Daugiausia pelnytų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2022-01-30 | I + II | FLEETHAND - Peace 2 | 100 |
Mažiausiai praleistų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2022-01-30 | I + II | FLEETHAND - Peace 2 | 57 |
| 2021-12-12 | I + II | FLEETHAND - PATRULIŲ RINKTINĖ Imperialstone.com | 57 |
Atkovoti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2022-01-26 | I + II | Aktyvi veikla Neaktyvi - FLEETHAND | 62 |
Rezultatyvūs perdavimai
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2021-12-12 | I + II | FLEETHAND - PATRULIŲ RINKTINĖ Imperialstone.com | 24 |
Perimti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2022-01-30 | I + II | FLEETHAND - Peace 2 | 12 |
Blokuoti metimai
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2021-12-12 | I + II | FLEETHAND - PATRULIŲ RINKTINĖ Imperialstone.com | 3 |
Komandos FLEETHAND rekordininkai
I + II Lyga
| Reguliarusis čempionatas | |
|---|---|
| Pergalių | 5 |
| Pralaimėjimų | 4 |
Pasiekimai
| Per VKL istoriją | |
|---|---|
| Pergalių | 5 |
| Pralaimėjimų | 4 |
| Pergalių procentas | 55,56% |
| Rungtynių | 9 |
| Pelnyta taškų | 699 |
| Praleista taškų | 640 |
| Efektyvumas | 723 |
| Atkovoti kamuoliai | 395 |
| Puolime atkovoti kamuoliai | 124 |
| Gynyboje atkovoti kamuoliai | 271 |
| Rezultatyvūs perdavimai | 137 |
| Perimti kamuoliai | 78 |
| Blokuoti metimai | 10 |
| Klaidos | 109 |
| Pražangos | 165 |
| Išprovokuotos pražangos | 132 |
| Techninės pražangos | 2 |