2021-10-28 21:10 Ketvirtadienis
Vingio sporto salė, Savanorių pr. 176d. (trečias aukštas), Vilnius
Komandų statistika rungtynėse
96
PTS
81
48,7% (19/39)
2PT
55,3% (21/38)
36,4% (12/33)
3PT
37,5% (9/24)
75,9% (22/29)
FT
70,6% (12/17)
30
TR
40
9
OR
11
21
DR
29
21
AS
19
13
ST
6
1
BS
2
12
TO
26
21
PF
25
24
RF
19
| Komanda | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | TTF | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Trakų KKSC |
19/39 48,72 % |
12/33 36,36 % |
22/29 75,86 % |
9 | 21 | 30 | 21 | 12 | 13 | 1 | 21 | 24 | 2 | 1 | 96 | 105 |
| Vyrų Klubas |
21/38 55,26 % |
9/24 37,50 % |
12/17 70,59 % |
11 | 29 | 40 | 19 | 26 | 6 | 2 | 25 | 19 | 1 | 0 | 81 | 79 |
| # | Numeris |
| St | Startinis penketas |
| Min | Žaidimo laikas |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
| # | St | Žaidėjas | Min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | Tomas Virbickas | 0:37 | 0/0 |
1/1 100,00% |
0/0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | -3 | 3 | 5 | |
| 5 | Edgaras Fedorovičius | 31:18 |
3/11 27,27% |
0/5 0,00% |
3/4 75,00% |
2 | 1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4 | 3 | 0 | 10 | 9 | -2 | |
| 10 | ✕ | Airidas Neifaltas | 26:16 |
0/3 0,00% |
1/4 25,00% |
5/6 83,33% |
1 | 1 | 2 | 3 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 0 | 10 | 8 | 8 |
| 12 | ✕ | Daniel Chaninovič | 6:58 |
0/1 0,00% |
0/1 0,00% |
0/0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 17 | ✕ | Martynas Butrimas | 29:39 |
5/8 62,50% |
4/8 50,00% |
1/3 33,33% |
1 | 5 | 6 | 2 | 1 | 3 | 0 | 3 | 3 | 1 | 14 | 23 | 24 |
| 24 | Kęstutis Rimas | 12:41 |
0/1 0,00% |
2/5 40,00% |
4/5 80,00% |
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 1 | 10 | 6 | |
| 25 | ✕ | Vitalij Podgaiskij | 28:48 |
8/9 88,89% |
0/0 |
4/5 80,00% |
1 | 4 | 5 | 2 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 0 | 16 | 20 | 28 |
| 30 | ✕ | Mantas Strelčikas | 20:55 |
0/1 0,00% |
2/4 50,00% |
0/0 | 0 | 3 | 3 | 1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | -2 | 6 | 3 |
| 55 | Marius Pavlovskis | 18:57 | 0/0 | 0/0 |
1/2 50,00% |
1 | 3 | 4 | 5 | 1 | 2 | 0 | 3 | 1 | 0 | -1 | 1 | 8 | |
| 77 | Rokas Rudžinskas | 23:50 |
3/5 60,00% |
2/5 40,00% |
4/4 100,00% |
2 | 1 | 3 | 5 | 1 | 2 | 0 | 0 | 5 | 0 | 28 | 16 | 25 |
| # | Numeris |
| St | Startinis penketas |
| Min | Žaidimo laikas |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių gynyboje |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
| # | St | Žaidėjas | Min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | Martynas Drėgva | 19:43 |
1/2 50,00% |
1/1 100,00% |
0/0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | -3 | 5 | 4 | |
| Tomas Šilingis | 18:22 |
3/5 60,00% |
1/1 100,00% |
2/4 50,00% |
1 | 2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 4 | 2 | 0 | -7 | 11 | 9 | ||
| Martynas Žaltauskas | 8:01 | 0/0 |
0/2 0,00% |
0/0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | -11 | 0 | 0 | ||
| 1 | ✕ | Gediminas Balčius | 22:41 |
1/2 50,00% |
4/5 80,00% |
0/0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | -5 | 14 | 8 |
| 5 | ✕ | Gytis Jakubėnas | 25:59 |
3/5 60,00% |
0/0 |
2/2 100,00% |
1 | 2 | 3 | 7 | 10 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | -9 | 8 | 6 |
| 10 | ✕ | Vytautas Venckus | 30:47 |
0/3 0,00% |
1/4 25,00% |
2/3 66,67% |
1 | 2 | 3 | 7 | 4 | 2 | 0 | 5 | 3 | 0 | -7 | 5 | 4 |
| 15 | Gedminas Nakčeris | 14:42 |
2/3 66,67% |
0/2 0,00% |
0/0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | -13 | 4 | 1 | |
| 17 | ✕ | Lukas Patašius | 33:04 |
5/9 55,56% |
2/6 33,33% |
5/6 83,33% |
4 | 8 | 12 | 2 | 2 | 1 | 1 | 3 | 8 | 0 | -13 | 21 | 31 |
| 24 | ✕ | Linas Petreikis | 26:41 |
6/9 66,67% |
0/3 0,00% |
1/2 50,00% |
3 | 6 | 9 | 2 | 2 | 1 | 0 | 3 | 3 | 1 | -7 | 13 | 16 |
| # | Numeris |
| St | Startinis penketas |
| Min | Žaidimo laikas |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių gynyboje |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
Geriausi individualūs pasirodymai
| Efektyvumas | ||
|---|---|---|
|
|
Vyrų Klubas | 31 |
| Pelnyti taškai | ||
|
Trakų KKSC | 23 |
| Atkovoti kamuoliai | ||
|
|
Vyrų Klubas | 12 |
| Rezultatyvūs perdavimai | ||
|
|
Vyrų Klubas | 7 |
|
Vyrų Klubas | 7 |
| Perimti kamuoliai | ||
|
Trakų KKSC | 3 |
|
|
Trakų KKSC | 3 |
| Blokuoti metimai | ||
|
|
Trakų KKSC | 1 |
|
Vyrų Klubas | 1 |
|
|
Vyrų Klubas | 1 |