Rokas Rudžinskas
I + II Lyga
| Data | Rungtynės | St | Min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-01-30 | Reaktoriaus Smogikai - Vytenio Grąžtai | ✕ | 23:56 | 0/0 | 3/5 60,00% | 0/0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 0 | 5 | 1 | 0 | 9 | 9 | 11 |
| 2022-01-12 | Aktyvi veikla Neaktyvi - Vytenio Grąžtai | ✕ | 19:51 | 2/3 66,67% | 1/5 20,00% | 0/0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 7 | 2 |
| 2022-01-09 | Vytenio Grąžtai - FLEETHAND | ✕ | 21:15 | 2/2 100,00% | 3/9 33,33% | 0/0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 23 | 13 | 12 |
| 2021-12-07 | Ollex - Vytenio Grąžtai | ✕ | 27:00 | 0/1 0,00% | 2/10 20,00% | 4/4 100,00% | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | -23 | 10 | 4 |
| 2021-11-28 | Vytenio Grąžtai - PATRULIŲ RINKTINĖ Imperialstone.com | ✕ | 26:19 | 1/4 25,00% | 6/12 50,00% | 0/0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 | -2 | 20 | 8 |
III Lyga
| Data | Rungtynės | St | Min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-02-04 | Trakų KKSC - BC Tarzanai | ✕ | 15:30 | 0/1 0,00% | 1/8 12,50% | 0/0 | 1 | 1 | 2 | 5 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 26 | 3 | -1 |
| 2022-01-28 | Trakų KKSC - BC United Transline | ✕ | 23:51 | 0/2 0,00% | 4/10 40,00% | 0/0 | 0 | 3 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 1 | 11 | 12 | 5 |
| 2022-01-16 | 2GEN - Trakų KKSC | ✕ | 34:47 | 2/5 40,00% | 1/7 14,29% | 2/3 66,67% | 0 | 3 | 3 | 3 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 0 | -12 | 9 | 4 |
| 2022-01-14 | Trakų KKSC - Krituliai | ✕ | 20:44 | 3/3 100,00% | 3/9 33,33% | 0/0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 5 | 2 | 0 | 5 | 15 | 10 |
| 2021-12-17 | Trakų KKSC - KK Kuršėnai | ✕ | 29:56 | 4/6 66,67% | 2/13 15,38% | 5/6 83,33% | 2 | 0 | 2 | 3 | 2 | 6 | 0 | 4 | 3 | 0 | 14 | 19 | 13 |
| 2021-11-28 | BC United Transline - Trakų KKSC | ✕ | 27:44 | 2/5 40,00% | 6/12 50,00% | 0/0 | 1 | 3 | 4 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2 | 4 | 0 | 7 | 22 | 22 |
| 2021-11-16 | Devynetai - Trakų KKSC | ✕ | 31:02 | 1/2 50,00% | 1/3 33,33% | 2/2 100,00% | 0 | 2 | 2 | 2 | 5 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | -2 | 7 | 3 |
VKL Rudens Taurė
| Data | Rungtynės | St | Min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021-10-28 | Trakų KKSC - Vyrų Klubas | 23:50 | 3/5 60,00% | 2/5 40,00% | 4/4 100,00% | 2 | 1 | 3 | 5 | 1 | 2 | 0 | 0 | 5 | 0 | 28 | 16 | 25 | |
| 2021-10-18 | Trakų KKSC - Vyrų Klubas | 14:02 | 1/1 100,00% | 0/5 0,00% | 0/0 | 0 | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 8 | 2 | 0 | |
| 2021-10-08 | Trakų KKSC - Sensorita | 15:02 | 2/2 100,00% | 1/8 12,50% | 2/4 50,00% | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 16 | 9 | 1 | |
| 2021-09-24 | Trakų KKSC - Tirola Basketball - 2 | ✕ | 35:57 | 0/2 0,00% | 2/16 12,50% | 3/4 75,00% | 1 | 4 | 5 | 1 | 1 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | -5 | 9 | -2 |
| 2021-09-17 | Trakų KKSC - Marijampolis | 24:16 | 3/7 42,86% | 6/15 40,00% | 1/4 25,00% | 1 | 3 | 4 | 0 | 2 | 2 | 0 | 3 | 4 | 0 | 17 | 25 | 14 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
Efektyvumas
| Data | Lyga | Komandos | Efektyvumas |
|---|---|---|---|
| 2018-01-15 | II | Aktyvi veikla Neaktyvi - Senieji Trakai | 34 |
Pelnyta taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2017-08-29 | VKL Vasara | Į sveikatą, Ramūnai - Senieji Trakai | 35 |
Atkovota kamuolių
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2017-07-25 | VKL Vasara | Ant bajerio - Senieji Trakai | 12 |
Rezultatyvių perdavimų
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2018-04-15 | II | BC NOL SEMKERS - Senieji Trakai | 8 |
Perimta kamuolių
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2021-12-17 | III | Trakų KKSC - KK Kuršėnai | 6 |
Blokuota metimų
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2019-03-31 | II | BC NOL SEMKERS - Telšiai | 2 |
Efektyvumas
| Data | Lyga | Komandos | Efektyvumas |
|---|---|---|---|
| 2021-10-28 | Ruduo | Trakų KKSC - Vyrų Klubas | 25 |
Pelnyta taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2021-09-17 | Ruduo | Trakų KKSC - Marijampolis | 25 |
Atkovota kamuolių
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2021-09-24 | Ruduo | Trakų KKSC - Tirola Basketball - 2 | 5 |
Rezultatyvių perdavimų
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2022-02-04 | III | Trakų KKSC - BC Tarzanai | 5 |
| 2021-10-28 | Ruduo | Trakų KKSC - Vyrų Klubas | 5 |
Perimta kamuolių
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2021-12-17 | III | Trakų KKSC - KK Kuršėnai | 6 |
Sezonas:
Karjeros pasiekimai:
| Statistinis rodiklis | Vidurkis | Viso |
|---|---|---|
| Sužaista rungtynių | 88 | |
| Efektyvumas | 11,8 | 1040 |
| Pelnyta taškų | 14,9 | 1312 |
| Dvitaškiai | 49,09% | 216/440 |
| Tritaškiai | 33,53% | 233/695 |
| Baudų metimai | 82,19% | 180/219 |
| Atkovota kamuolių | 3,1 | 269 |
| Rezultatyvių perdavimų | 2,1 | 186 |
| Perimta kamuolių | 1,2 | 105 |
| Blokuota metimų | 0,1 | 6 |
| Pražangų | 2,2 | 191 |
| Išprovokuota praž. | 2,5 | 217 |