Sostinės Pastoliai
Namų salė: Vilniaus Tuskulėnų vidurinė mokykla, Tuskulėnų g. 31
Treneris: Remigijus Sabaliauskas
2013-2014m.: pakeitė pavadinimą į “Sostinės Pastoliai ”.
2012-2013m.:. VKL C Lygos - DIREMTOS Taurės - debiutantai.
| # | Žaidėjas | Gimimo data | Pozicija | Ūgis | Svoris |
|---|---|---|---|---|---|
| 4 |
Martynas Žaltauskas |
1992-06-15 | 2 - 3 | 185cm | 85kg |
| 7 |
Dainius Rudvalis |
1985-07-20 | 2 | 182cm | 80kg |
| 8 |
Andrius Kalinka |
1988-01-16 | 1 | 182cm | 83kg |
| 9 |
Jonas Špokas |
1988-04-25 | 3 | 195cm | 85kg |
| 10 |
Laurynas Butkauskas |
1983-02-10 | 3 - 4 | 189cm | 90kg |
| 11 |
Viktoras Dobrovolskis |
1982-10-08 | 5 | 198cm | 112kg |
| 13 |
Domantas Švetkauskas |
1983-12-24 | 3 | 180cm | 85kg |
| 14 |
Karolis Dobrovolskas |
1989-04-08 | 4 - 5 | 200cm | 98kg |
| 15 |
Rokas Kalinka |
1993-04-02 | 2 - 3 | 190cm | 90kg |
| 17 |
Evaldas Švageris |
1984-04-25 | 3 | 187cm | 90kg |
| 18 |
Artūras Dijakovskis |
1994-05-17 | 4 | 192cm | 98kg |
| 29 |
Ričardas Šumila |
1984-10-11 | 2 | 188cm | 80kg |
| 33 |
Remigijus Sabaliauskas |
1980-10-03 | 4 | 192cm | 105kg |
| 35 |
Aurelijus Sabaliauskas |
1975-11-10 | 5 | 198cm | 122kg |
II Lyga
| Žaidėjas | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viktoras Dobrovolskis | 16 | 00:00 |
83/153
54,25%
|
0/0 |
16/29
55,17%
|
3,1 | 4,8 | 7,9 | 1,3 | 4,4 | 1,3 | 0,3 | 3,7 | 1,8 | 0,0 | - | 11,4 | 10,7 |
| Jonas Špokas | 12 | 00:00 |
52/111
46,85%
|
16/48
33,33%
|
37/65
56,92%
|
0,8 | 3,3 | 4,1 | 2,2 | 4,2 | 2,4 | 0,6 | 3,0 | 5,3 | 0,0 | - | 15,8 | 13,3 |
| Domantas Švetkauskas | 15 | 00:00 |
21/43
48,84%
|
11/39
28,21%
|
12/21
57,14%
|
0,4 | 2,1 | 2,5 | 2,1 | 3,1 | 1,5 | 0,1 | 2,1 | 1,7 | 0,0 | - | 5,8 | 4,6 |
| Andrius Kalinka | 7 | 00:00 |
8/21
38,10%
|
10/50
20,00%
|
8/12
66,67%
|
2,0 | 6,6 | 8,6 | 0,7 | 3,1 | 1,3 | 1,0 | 1,1 | 2,0 | 0,0 | - | 7,7 | 8,9 |
| Evaldas Švageris | 15 | 00:00 |
26/77
33,77%
|
0/11
0,00%
|
9/14
64,29%
|
1,5 | 2,5 | 4,1 | 0,4 | 1,6 | 0,8 | 0,3 | 0,4 | 0,7 | 0,0 | - | 4,1 | 3,9 |
| Rokas Kalinka | 15 | 00:00 |
7/30
23,33%
|
14/46
30,43%
|
6/13
46,15%
|
0,6 | 2,1 | 2,7 | 0,3 | 1,0 | 0,9 | 0,3 | 0,8 | 1,1 | 0,0 | - | 4,1 | 3,6 |
| Remigijus Sabaliauskas | 14 | 00:00 |
13/53
24,53%
|
1/5
20,00%
|
16/26
61,54%
|
1,7 | 2,9 | 4,6 | 0,8 | 1,1 | 0,7 | 0,1 | 2,9 | 1,7 | 0,0 | - | 3,2 | 3,2 |
| Laurynas Butkauskas | 12 | 00:00 |
25/65
38,46%
|
0/3
0,00%
|
10/17
58,82%
|
1,3 | 1,7 | 2,9 | 0,7 | 1,1 | 1,0 | 0,3 | 2,7 | 1,2 | 0,0 | - | 5,0 | 3,2 |
| Karolis Dobrovolskas | 8 | 00:00 |
13/36
36,11%
|
0/3
0,00%
|
2/15
13,33%
|
1,8 | 3,8 | 5,5 | 0,1 | 0,8 | 1,0 | 0,4 | 1,4 | 1,3 | 0,0 | - | 3,5 | 4,8 |
| Ričardas Šumila | 13 | 00:00 |
17/52
32,69%
|
16/42
38,10%
|
2/9
22,22%
|
0,8 | 1,2 | 2,1 | 1,5 | 2,2 | 0,8 | 0,2 | 3,1 | 0,9 | 0,0 | - | 6,5 | 1,6 |
| Dainius Rudvalis | 11 | 00:00 |
4/19
21,05%
|
8/38
21,05%
|
5/10
50,00%
|
0,5 | 1,2 | 1,6 | 0,8 | 1,4 | 1,0 | 0,0 | 2,0 | 0,4 | 0,0 | - | 3,4 | -0,7 | Komandinė | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
| Sostinės Pastoliai | 18 |
335/795
42,14%
|
87/371
23,45%
|
145/274
52,92%
|
11,0 | 24,9 | 35,9 | 10,4 | 20,7 | 10,7 | 2,3 | 19,5 | 15,2 | 0,0 | 59,8 | 45,7 |
TOP SPORT Pavasario čempionatas
| Žaidėjas | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jonas Špokas | 6 | 00:00 |
34/75
45,33%
|
10/28
35,71%
|
35/59
59,32%
|
1,5 | 4,5 | 6,0 | 3,3 | 4,7 | 1,5 | 1,7 | 3,3 | 8,0 | 0,0 | - | 22,2 | 20,8 |
| Rokas Kalinka | 6 | 00:00 |
16/25
64,00%
|
10/24
41,67%
|
4/5
80,00%
|
0,8 | 3,2 | 4,0 | 0,3 | 2,8 | 0,8 | 0,0 | 1,2 | 0,8 | 0,0 | - | 11,0 | 9,0 |
| Karolis Dobrovolskas | 6 | 00:00 |
13/27
48,15%
|
1/3
33,33%
|
0/7
0,00%
|
1,5 | 3,3 | 4,8 | 0,8 | 1,5 | 1,3 | 1,0 | 2,3 | 1,2 | 0,0 | - | 4,8 | 6,3 |
| Martynas Žaltauskas | 5 | 00:00 |
23/50
46,00%
|
2/24
8,33%
|
4/5
80,00%
|
0,6 | 3,8 | 4,4 | 3,0 | 5,6 | 2,8 | 0,2 | 1,6 | 2,4 | 0,0 | - | 11,2 | 6,8 |
| Viktoras Dobrovolskis | 4 | 00:00 |
13/23
56,52%
|
0/0 |
4/7
57,14%
|
1,8 | 5,0 | 6,8 | 0,8 | 3,5 | 0,5 | 0,0 | 3,5 | 1,8 | 0,0 | - | 7,5 | 7,0 |
| Artūras Dijakovskis | 3 | 00:00 |
10/23
43,48%
|
0/8
0,00%
|
5/10
50,00%
|
2,0 | 4,3 | 6,3 | 1,3 | 1,7 | 1,7 | 0,3 | 4,3 | 3,3 | 0,0 | - | 8,3 | 6,7 |
| Remigijus Sabaliauskas | 4 | 00:00 |
4/8
50,00%
|
0/1
0,00%
|
3/7
42,86%
|
0,5 | 3,3 | 3,8 | 0,8 | 0,5 | 0,3 | 0,0 | 2,0 | 1,5 | 0,0 | - | 2,8 | 4,3 |
| Dainius Rudvalis | 4 | 00:00 |
1/3
33,33%
|
1/3
33,33%
|
4/5
80,00%
|
0,3 | 0,8 | 1,0 | 0,5 | 0,5 | 0,3 | 0,0 | 1,0 | 0,5 | 0,0 | - | 2,3 | 1,8 |
| Aurelijus Sabaliauskas | 3 | 00:00 |
0/6
0,00%
|
0/0 |
0/0 |
0,7 | 1,7 | 2,3 | 0,7 | 0,7 | 0,3 | 1,0 | 0,3 | 0,7 | 0,0 | - | 0,0 | 2,0 |
| Evaldas Švageris | 3 | 00:00 |
2/4
50,00%
|
0/0 |
0/0 |
0,3 | 0,7 | 1,0 | 0,3 | 0,7 | 0,0 | 0,3 | 0,3 | 0,0 | 0,0 | - | 1,3 | 1,3 |
| Domantas Švetkauskas | 6 | 00:00 |
5/10
50,00%
|
0/4
0,00%
|
2/4
50,00%
|
0,0 | 1,8 | 1,8 | 1,2 | 2,2 | 0,3 | 0,0 | 1,5 | 0,7 | 0,0 | - | 2,0 | 0,5 |
| Ričardas Šumila | 6 | 00:00 |
5/19
26,32%
|
4/15
26,67%
|
3/4
75,00%
|
1,0 | 1,7 | 2,7 | 1,3 | 1,8 | 0,8 | 0,2 | 3,7 | 1,0 | 0,0 | - | 4,2 | 0,3 |
| Laurynas Butkauskas | 1 | 00:00 |
0/1
0,00%
|
0/0 |
0/0 |
0,0 | 0,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 2,0 | 0,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | - | 0,0 | 0,0 | Komandinė | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
| Sostinės Pastoliai | 6 |
126/274
45,99%
|
28/110
25,45%
|
64/113
56,64%
|
8,5 | 27,0 | 35,5 | 12,2 | 22,2 | 9,2 | 3,8 | 20,5 | 18,2 | 0,0 | 66,7 | 56,3 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
TOP SPORT Pavasario čempionatas
2014-05-01 (Ketvirtadienis)
2014-04-29 (Antradienis)
2014-04-22 (Antradienis)
2014-04-15 (Antradienis)
2014-04-08 (Antradienis)
2014-04-06 (Sekmadienis)
II Lyga
2014-02-25 (Antradienis)
2014-02-22 (Šeštadienis)
2014-02-18 (Antradienis)
2014-02-11 (Antradienis)
2014-02-09 (Sekmadienis)
2014-01-28 (Antradienis)
2014-01-20 (Pirmadienis)
2014-01-14 (Antradienis)
2013-12-19 (Ketvirtadienis)
2013-12-15 (Sekmadienis)
2013-12-10 (Antradienis)
2013-12-03 (Antradienis)
2013-11-26 (Antradienis)
2013-11-24 (Sekmadienis)
2013-11-18 (Pirmadienis)
2013-11-12 (Antradienis)
2013-11-05 (Antradienis)
2013-10-29 (Antradienis)
Daugiausia pelnytų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2014-02-22 | II | VBBB - Sostinės Pastoliai | 85 |
Mažiausiai praleistų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2014-04-15 | PČ | Sostinės Pastoliai - Penktukas | 47 |
Atkovoti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2014-01-20 | II | Akcija-KREPŠINIS - Sostinės Pastoliai | 56 |
| 2013-01-29 | II | Sostinės Pastoliai - Sportuokime LT | 56 |
Rezultatyvūs perdavimai
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2012-12-01 | II | SKM-95 - Sostinės Pastoliai | 28 |
Perimti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2014-02-09 | II | Penktukas - Sostinės Pastoliai | 19 |
Blokuoti metimai
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2014-05-01 | PČ | BC Šalčininkai - Sostinės Pastoliai | 6 |
Daugiausia pelnytų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2014-02-22 | II | VBBB - Sostinės Pastoliai | 85 |
Mažiausiai praleistų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2014-04-15 | PČ | Sostinės Pastoliai - Penktukas | 47 |
Atkovoti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2014-01-20 | II | Akcija-KREPŠINIS - Sostinės Pastoliai | 56 |
Rezultatyvūs perdavimai
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2014-02-22 | II | VBBB - Sostinės Pastoliai | 20 |
Perimti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2014-02-09 | II | Penktukas - Sostinės Pastoliai | 19 |
Blokuoti metimai
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2014-05-01 | PČ | BC Šalčininkai - Sostinės Pastoliai | 6 |
Komandos Sostinės Pastoliai rekordininkai
Sezonas:
TOP SPORT Pavasario čempionatas
| Reguliarusis čempionatas | |
|---|---|
| Pergalių | 1 |
| Pralaimėjimų | 5 |
II Lyga
| 2 ETAPAS | |
|---|---|
| Pergalių | 2 |
| Pralaimėjimų | 6 |
| Reguliarusis čempionatas | |
|---|---|
| Pergalių | 1 |
| Pralaimėjimų | 9 |
Pasiekimai
| Per VKL istoriją | |
|---|---|
| Pergalių | 10 |
| Pralaimėjimų | 31 |
| Pergalių procentas | 24,39% |
| Rungtynių | 41 |
| Pelnyta taškų | 2431 |
| Praleista taškų | 2905 |
| Efektyvumas | 2029 |
| Atkovoti kamuoliai | 1425 |
| Puolime atkovoti kamuoliai | 447 |
| Gynyboje atkovoti kamuoliai | 978 |
| Rezultatyvūs perdavimai | 455 |
| Perimti kamuoliai | 420 |
| Blokuoti metimai | 82 |
| Klaidos | 829 |
| Pražangos | 757 |
| Išprovokuotos pražangos | 625 |
| Techninės pražangos | 0 |