KK Kuršėnai
Namų salė: Lietuvių namai, Dzūkų g.43, Vilnius
2016-2017m.: VKL III Lyga - 31 vieta.
VKL Taurė - 2 kvalifikacinis etapas.
2015-2016m.: VKL II Lyga - 59 vieta.
VKL Taurė - 2 kvalifikacinis etapas.
Treneris: Julius Ščipokas.
| # | Žaidėjas | Gimimo data | Pozicija | Ūgis | Svoris |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 |
Stasys Kardašius |
1998-05-06 | 1 | 185cm | 96kg |
| 1 |
Domas Garbinčius |
1995-09-22 | 4 - 5 | 195cm | 106kg |
| 2 |
Erlandas Šliupas |
1999-03-01 | 4 | 191cm | 92kg |
| 3 |
Domas Simonovičius |
1993-06-05 | 3 | 187cm | 85kg |
| 4 |
Laurynas Andriekus |
1994-08-10 | 1 | 182cm | 70kg |
| 5 |
Benediktas Jonuška |
1992-04-15 | 2 | 180cm | 68kg |
| 8 |
Karolis Jonuška |
1995-08-05 | 3 | 185cm | 76kg |
| 9 |
Arijus Auškalnis |
2001-08-17 | 2 | 183cm | 78kg |
| 10 |
Aidas Norvaišas |
1993-05-10 | 2 | 183cm | 83kg |
| 11 |
Edvinas Sparvelis |
1998-04-29 | 4 | 191cm | 93kg |
| 13 |
Eduardas Klenauskis |
1988-11-15 | 2 | 185cm | 76kg |
| 14 |
Aistis Dainauskis |
1996-04-08 | 5 | 196cm | 108kg |
| 15 |
Neilas Zagorskis |
1992-04-20 | 4 | 195cm | 95kg |
| 17 |
Benas Klapatauskas |
1993-10-19 | 4 | 190cm | 100kg |
| 19 |
Žilvinas Milaknis |
1992-10-12 | 5 | 202cm | 100kg |
| 20 |
Tomas Tinteris |
1988-01-29 | 3 | 180cm | 72kg |
| 27 |
Juozas Juškauskas |
1989-03-27 | 1 | 183cm | 71kg |
| 42 |
Lukas Ceizaris |
1995-10-12 | 4 | 188cm | 73kg |
| 44 |
Darius Eberson |
1983-08-09 | 4 | 183cm | 98kg |
III Lyga
| Žaidėjas | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Žilvinas Milaknis | 9 | 28:41 |
52/92
56,52%
|
0/0 |
20/37
54,05%
|
4,4 | 8,4 | 12,9 | 1,1 | 1,9 | 0,7 | 1,7 | 2,4 | 3,6 | 0,0 | 0,4 | 13,8 | 23,0 |
| Neilas Zagorskis | 6 | 29:31 |
24/49
48,98%
|
2/9
22,22%
|
15/27
55,56%
|
5,3 | 8,2 | 13,5 | 3,0 | 2,2 | 1,3 | 0,2 | 2,5 | 4,5 | 0,0 | 7,7 | 11,5 | 22,0 |
| Edvinas Sparvelis | 7 | 24:56 |
13/36
36,11%
|
17/38
44,74%
|
4/9
44,44%
|
0,9 | 3,4 | 4,3 | 1,7 | 2,3 | 0,3 | 0,1 | 3,4 | 2,0 | 0,1 | 3,1 | 11,6 | 7,3 |
| Aidas Norvaišas | 7 | 26:12 |
9/28
32,14%
|
17/57
29,82%
|
4/7
57,14%
|
0,3 | 3,0 | 3,3 | 4,1 | 3,3 | 1,0 | 0,4 | 1,9 | 1,9 | 0,0 | 1,1 | 10,4 | 7,1 |
| Domas Garbinčius | 6 | 14:56 |
6/8
75,00%
|
7/14
50,00%
|
0/2
0,00%
|
0,5 | 4,2 | 4,7 | 0,0 | 0,7 | 0,8 | 0,2 | 0,5 | 0,2 | 0,0 | -1,5 | 5,5 | 8,3 |
| Karolis Jonuška | 7 | 30:10 |
15/42
35,71%
|
11/44
25,00%
|
4/7
57,14%
|
0,6 | 3,0 | 3,6 | 2,7 | 2,3 | 0,9 | 0,0 | 1,7 | 1,1 | 0,0 | -0,1 | 9,6 | 4,9 |
| Arijus Auškalnis | 4 | 25:50 |
10/19
52,63%
|
6/19
31,58%
|
6/10
60,00%
|
0,3 | 2,8 | 3,0 | 3,3 | 5,8 | 2,5 | 0,0 | 2,8 | 2,5 | 0,0 | -11,5 | 11,5 | 7,8 |
| Benas Klapatauskas | 5 | 17:31 |
14/38
36,84%
|
0/3
0,00%
|
2/5
40,00%
|
2,6 | 2,6 | 5,2 | 1,2 | 2,2 | 1,4 | 0,2 | 1,6 | 1,4 | 0,0 | -4,0 | 6,0 | 5,6 |
| Aistis Dainauskis | 2 | 16:05 |
3/6
50,00%
|
2/5
40,00%
|
4/6
66,67%
|
1,5 | 4,0 | 5,5 | 0,0 | 2,0 | 0,5 | 0,0 | 1,5 | 1,5 | 0,0 | 8,0 | 8,0 | 8,0 |
| Laurynas Andriekus | 3 | 24:34 |
4/14
28,57%
|
3/14
21,43%
|
2/3
66,67%
|
0,7 | 3,3 | 4,0 | 3,7 | 3,0 | 1,3 | 0,0 | 3,0 | 2,3 | 0,0 | 6,0 | 6,3 | 4,3 |
| Juozas Juškauskas | 5 | 15:05 |
6/12
50,00%
|
2/8
25,00%
|
0/0 |
0,4 | 1,2 | 1,6 | 0,8 | 1,8 | 0,6 | 0,0 | 1,0 | 0,6 | 0,0 | -0,8 | 3,6 | 2,0 |
| Erlandas Šliupas | 2 | 25:09 |
0/4
0,00%
|
5/12
41,67%
|
0/2
0,00%
|
2,5 | 2,0 | 4,5 | 1,0 | 4,0 | 1,0 | 1,0 | 3,0 | 0,5 | 0,0 | -28,0 | 7,5 | 2,0 |
| Tomas Tinteris | 2 | 14:16 |
0/3
0,00%
|
0/1
0,00%
|
0/0 |
0,5 | 1,0 | 1,5 | 1,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 0,5 | 0,5 | 0,0 | -10,0 | 0,0 | 1,5 |
| Domas Simonovičius | 2 | 23:20 |
2/9
22,22%
|
2/10
20,00%
|
1/4
25,00%
|
0,5 | 1,0 | 1,5 | 2,0 | 1,0 | 1,5 | 0,0 | 1,5 | 1,0 | 0,0 | -9,0 | 5,5 | 0,0 |
| Darius Eberson | 6 | 15:52 |
4/12
33,33%
|
1/3
33,33%
|
1/1
100,00%
|
0,7 | 1,5 | 2,2 | 0,8 | 1,3 | 0,3 | 0,0 | 3,0 | 0,5 | 0,0 | 0,2 | 2,0 | -0,2 |
| Benediktas Jonuška | 1 | 15:15 |
1/2
50,00%
|
1/5
20,00%
|
0/0 |
1,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 11,0 | 5,0 | -1,0 |
| Eduardas Klenauskis | 1 | 17:27 |
1/1
100,00%
|
0/2
0,00%
|
0/0 |
1,0 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | -17,0 | 2,0 | -1,0 |
| Lukas Ceizaris | 3 | 17:27 |
0/7
0,00%
|
0/2
0,00%
|
0/0 |
0,0 | 2,0 | 2,0 | 0,3 | 0,3 | 0,3 | 0,0 | 1,7 | 0,3 | 0,0 | -4,0 | 0,0 | -2,0 |
| Stasys Kardašius | 1 | 27:32 |
1/7
14,29%
|
1/8
12,50%
|
4/5
80,00%
|
0,0 | 3,0 | 3,0 | 5,0 | 10,0 | 1,0 | 0,0 | 5,0 | 4,0 | 0,0 | -18,0 | 9,0 | -7,0 | Komandinė | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
| KK Kuršėnai | 9 |
165/389
42,42%
|
77/254
30,31%
|
67/125
53,60%
|
13,4 | 32,3 | 45,8 | 15,7 | 20,0 | 8,0 | 2,7 | 18,3 | 15,3 | 0,1 | 70,0 | 68,1 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
III Lyga
2022-02-03 (Ketvirtadienis)
2022-01-19 (Trečiadienis)
2022-01-16 (Sekmadienis)
2022-01-12 (Trečiadienis)
2021-12-17 (Penktadienis)
2021-12-12 (Sekmadienis)
2021-12-08 (Trečiadienis)
2021-11-16 (Antradienis)
2021-11-11 (Ketvirtadienis)
Daugiausia pelnytų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2020-03-01 | III | KK Kuršėnai - BC Bedugnė | 118 |
Mažiausiai praleistų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2021-12-12 | III | KK Kuršėnai - Devynetai | 41 |
Atkovoti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2020-03-01 | III | KK Kuršėnai - BC Bedugnė | 78 |
Rezultatyvūs perdavimai
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2020-03-01 | III | KK Kuršėnai - BC Bedugnė | 29 |
Perimti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2015-12-20 | II | KK Kuršėnai - Litresta | 20 |
| 2015-10-25 | II | KK Kuršėnai - Sandora Group - Magnum | 20 |
Blokuoti metimai
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2013-01-14 | II | JBR - KK Kuršėnai | 11 |
Daugiausia pelnytų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2021-12-12 | III | KK Kuršėnai - Devynetai | 85 |
Mažiausiai praleistų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2021-12-12 | III | KK Kuršėnai - Devynetai | 41 |
Atkovoti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2021-12-12 | III | KK Kuršėnai - Devynetai | 57 |
Rezultatyvūs perdavimai
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2021-12-12 | III | KK Kuršėnai - Devynetai | 20 |
Perimti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2022-01-19 | III | KK Kuršėnai - MATH-Scientific | 13 |
Blokuoti metimai
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2022-01-12 | III | KK Kuršėnai - 2GEN | 8 |
Komandos KK Kuršėnai rekordininkai
Sezonas:
III Lyga
| Reguliarusis čempionatas | |
|---|---|
| Pergalių | 4 |
| Pralaimėjimų | 5 |
Pasiekimai
| Per VKL istoriją | |
|---|---|
| Pergalių | 51 |
| Pralaimėjimų | 106 |
| Pergalių procentas | 32,48% |
| Rungtynių | 157 |
| Pelnyta taškų | 10078 |
| Praleista taškų | 11072 |
| Efektyvumas | 9637 |
| Atkovoti kamuoliai | 6639 |
| Puolime atkovoti kamuoliai | 2196 |
| Gynyboje atkovoti kamuoliai | 4442 |
| Rezultatyvūs perdavimai | 2123 |
| Perimti kamuoliai | 1491 |
| Blokuoti metimai | 428 |
| Klaidos | 2751 |
| Pražangos | 2587 |
| Išprovokuotos pražangos | 2412 |
| Techninės pražangos | 35 |