Penktukas
Namų salė: Vilniaus Žemynos progimnazija, Žemynos g. 14, Vilnius
2016-2017m.: VKL II Lyga - 12 vieta.
VKL Taurė - 1/16 finalo etapas.
2015-2016m.: VKL II Lyga - 32 vieta.
VKL Taurė - 2 kvalifikacinis etapas.
Treneris: Viktor Smirnov.
| # | Žaidėjas | Gimimo data | Pozicija | Ūgis | Svoris |
|---|---|---|---|---|---|
|
Viktoras Monikailo |
1985-04-14 | 1 | 180cm | 91kg | |
| 5 |
Šarūnas Stungurys |
1993-01-31 | 2 - 3 | 193cm | 86kg |
| 7 |
Laimonas Riuka |
1985-06-25 | 5 | 200cm | 108kg |
| 8 |
Modestas Čereškevičius |
1984-08-21 | 1 | 180cm | 80kg |
| 9 |
Vaidotas Šmatavičius |
1982-12-03 | 2 | 188cm | 84kg |
| 10 |
Vytautas Vičius |
1987-11-13 | 1 | 183cm | 85kg |
| 13 |
Simas Šnipaitis |
1989-02-20 | 3 | 186cm | 84kg |
| 14 |
Laisvidas Paknys |
1986-09-22 | 2 - 3 | 184cm | 84kg |
| 21 |
Rolandas Svilainis |
1986-12-11 | 4 | 188cm | 89kg |
| 26 |
Mantas Baranauskas |
1992-05-20 | 2 - 3 | 190cm | 96kg |
| 33 |
Viktor Smirnov |
1985-03-29 | 3 - 4 | 190cm | 90kg |
| 55 |
Remigijus Untulis |
1988-05-11 | 5 | 205cm | 117kg |
| 77 |
Sergejus Kocharenko |
1993-06-10 | 3 | 193cm | 80kg |
| 99 |
Pranas Drakšas |
1988-06-01 | 4 - 5 | 196cm | 118kg |
III Lyga
| Žaidėjas | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rolandas Svilainis | 16 | 29:05 |
38/111
34,23%
|
0/7
0,00%
|
9/25
36,00%
|
4,2 | 7,1 | 11,3 | 1,8 | 1,8 | 1,4 | 0,3 | 1,4 | 1,6 | 0,0 | -4,1 | 5,3 | 12,5 |
| Simas Šnipaitis | 15 | 28:45 |
57/122
46,72%
|
3/22
13,64%
|
14/28
50,00%
|
2,3 | 4,0 | 6,3 | 1,8 | 2,1 | 1,3 | 0,2 | 2,8 | 1,9 | 0,0 | -1,7 | 9,1 | 9,1 |
| Laisvidas Paknys | 13 | 30:03 |
12/51
23,53%
|
42/129
32,56%
|
20/34
58,82%
|
1,3 | 4,8 | 6,1 | 2,4 | 2,4 | 1,1 | 0,0 | 2,0 | 2,4 | 0,1 | 1,3 | 13,1 | 9,8 |
| Remigijus Untulis | 7 | 26:18 |
54/109
49,54%
|
0/1
0,00%
|
10/19
52,63%
|
2,4 | 6,0 | 8,4 | 0,6 | 1,1 | 0,6 | 0,9 | 1,1 | 2,0 | 0,1 | 3,4 | 16,9 | 17,7 |
| Modestas Čereškevičius | 15 | 27:22 |
41/100
41,00%
|
4/19
21,05%
|
23/40
57,50%
|
1,5 | 3,1 | 4,6 | 3,1 | 2,9 | 1,2 | 0,0 | 2,6 | 3,1 | 0,0 | 1,8 | 7,8 | 8,2 |
| Pranas Drakšas | 9 | 23:11 |
26/61
42,62%
|
16/49
32,65%
|
11/26
42,31%
|
2,4 | 3,9 | 6,3 | 1,3 | 2,1 | 0,8 | 0,1 | 1,9 | 2,4 | 0,0 | -2,2 | 12,3 | 10,1 |
| Laimonas Riuka | 13 | 19:34 |
26/72
36,11%
|
0/0 |
7/16
43,75%
|
2,8 | 3,5 | 6,3 | 0,8 | 1,1 | 0,3 | 0,0 | 1,0 | 1,1 | 0,0 | -1,5 | 4,5 | 6,8 |
| Mantas Baranauskas | 5 | 28:20 |
13/34
38,24%
|
8/26
30,77%
|
12/23
52,17%
|
0,4 | 2,8 | 3,2 | 2,4 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | 2,4 | 3,6 | 0,0 | 4,6 | 12,4 | 10,2 |
| Sergejus Kocharenko | 5 | 24:01 |
15/31
48,39%
|
3/9
33,33%
|
2/3
66,67%
|
2,2 | 2,6 | 4,8 | 2,8 | 1,8 | 0,8 | 0,2 | 1,6 | 1,0 | 0,0 | 2,8 | 8,2 | 9,8 |
| Šarūnas Stungurys | 14 | 27:51 |
18/45
40,00%
|
9/51
17,65%
|
4/7
57,14%
|
1,1 | 1,9 | 3,0 | 1,9 | 1,6 | 0,5 | 0,0 | 1,6 | 0,7 | 0,1 | -4,7 | 4,8 | 2,5 |
| Vaidotas Šmatavičius | 15 | 19:41 |
12/41
29,27%
|
9/34
26,47%
|
3/3
100,00%
|
0,7 | 1,5 | 2,2 | 1,1 | 1,1 | 0,9 | 0,1 | 1,5 | 0,5 | 0,0 | 0,3 | 3,6 | 2,1 |
| Vytautas Vičius | 8 | 21:14 |
3/12
25,00%
|
12/48
25,00%
|
8/10
80,00%
|
0,4 | 1,5 | 1,9 | 2,3 | 2,8 | 0,8 | 0,0 | 1,1 | 2,4 | 0,0 | -0,9 | 6,3 | 3,8 |
| Viktor Smirnov | 8 | 13:32 |
2/4
50,00%
|
0/8
0,00%
|
0/0 |
0,5 | 1,1 | 1,6 | 1,0 | 0,9 | 0,4 | 0,0 | 1,4 | 0,5 | 0,0 | -0,5 | 0,5 | 0,5 |
| Viktoras Monikailo | 1 | 09:58 |
0/3
0,00%
|
0/0 |
0/0 |
0,0 | 2,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 4,0 | 0,0 | -1,0 | Komandinė | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
| Penktukas | 18 |
317/796
39,82%
|
106/403
26,30%
|
123/234
52,56%
|
14,6 | 28,0 | 42,6 | 14,1 | 14,3 | 7,4 | 0,9 | 14,1 | 13,6 | 0,2 | 59,7 | 60,6 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
III Lyga
2019-03-21 (Ketvirtadienis)
2019-03-18 (Pirmadienis)
2019-02-28 (Ketvirtadienis)
2019-02-25 (Pirmadienis)
2019-02-12 (Antradienis)
2019-02-03 (Sekmadienis)
2019-01-30 (Trečiadienis)
2019-01-26 (Šeštadienis)
2019-01-24 (Ketvirtadienis)
2019-01-19 (Šeštadienis)
2019-01-03 (Ketvirtadienis)
2018-12-20 (Ketvirtadienis)
2018-12-13 (Ketvirtadienis)
2018-12-06 (Ketvirtadienis)
2018-11-19 (Pirmadienis)
2018-11-08 (Ketvirtadienis)
2018-10-30 (Antradienis)
2018-10-28 (Sekmadienis)
Daugiausia pelnytų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2017-02-12 | II | Penktukas - Kumštis | 87 |
Mažiausiai praleistų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2016-03-10 | II | Penktukas - SRP | 34 |
Atkovoti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2014-11-23 | II | Penktukas - VPP-Imperialstone.com | 69 |
Rezultatyvūs perdavimai
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2016-02-28 | II | Naujininkų kiemas - Penktukas | 26 |
| 2015-04-12 | PČ | Penktukas - Melingos Keliai | 26 |
Perimti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2015-11-12 | II | Penktukas - Kumštis | 21 |
Blokuoti metimai
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2016-01-21 | II | Penktukas - SRP | 7 |
Daugiausia pelnytų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2019-01-03 | III | Penktukas - Bebrusai | 78 |
Mažiausiai praleistų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2019-01-03 | III | Penktukas - Bebrusai | 37 |
Atkovoti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2019-02-03 | III | Naujininkų kiemas - Penktukas | 57 |
Rezultatyvūs perdavimai
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2019-02-12 | III | United Sharks - Penktukas | 23 |
Perimti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2018-10-28 | III | Telšiai - Penktukas | 16 |
Blokuoti metimai
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2019-01-19 | III | Naudingi - Penktukas | 3 |
| 2018-11-19 | III | Aktyvi veikla Neaktyvi - Penktukas | 3 |
| 2018-11-08 | III | Penktukas - Kumštis | 3 |
Komandos Penktukas rekordininkai
Sezonas:
III Lyga
| 1 / 16 Finalo (iš taškų skirtumo) | |
|---|---|
| Pergalių | 0 |
| Pralaimėjimų | 2 |
| Reguliarusis čempionatas II etapas | |
|---|---|
| Pergalių | 8 |
| Pralaimėjimų | 1 |
| Reguliarusis čempionatas I etapas | |
|---|---|
| Pergalių | 1 |
| Pralaimėjimų | 6 |
Pasiekimai
| Per VKL istoriją | |
|---|---|
| Pergalių | 57 |
| Pralaimėjimų | 81 |
| Pergalių procentas | 41,30% |
| Rungtynių | 138 |
| Pelnyta taškų | 7794 |
| Praleista taškų | 8282 |
| Efektyvumas | 7747 |
| Atkovoti kamuoliai | 5751 |
| Puolime atkovoti kamuoliai | 2062 |
| Gynyboje atkovoti kamuoliai | 3689 |
| Rezultatyvūs perdavimai | 1896 |
| Perimti kamuoliai | 1313 |
| Blokuoti metimai | 211 |
| Klaidos | 2380 |
| Pražangos | 2113 |
| Išprovokuotos pražangos | 1989 |
| Techninės pražangos | 13 |