SKM - 1994
Namų salė: Ateities vid. m-kla., S.Stanevičiaus g. 98
Vyr. treneris - Vidas Svetikas.
| # | Žaidėjas | Gimimo data | Pozicija | Ūgis | Svoris |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 |
Egidijus Zaveckas |
1994-04-16 | 5 | 202cm | 80kg |
| 0 |
Ignas Cibulskas |
1994-06-25 | 3 - 4 | 190cm | 100kg |
| 0 |
Linas Pugžlys |
1994-06-27 | 4 - 5 | 192cm | 102kg |
| 0 |
Andrius Dubicki |
1994-08-22 | 3 - 4 | 190cm | 90kg |
| 0 |
Valdas Jakučininas |
1994-03-14 | 1 - 2 | 182cm | 67kg |
| 0 |
Artūras Kaštanovas |
1994-05-06 | 3 | 193cm | 75kg |
| 0 |
Vakaris Kuzminovas |
1994-01-30 | 2 - 1 | 190cm | 75kg |
| 0 |
Danas Lebedinskas |
1994-06-17 | 4 - 3 | 194cm | 79kg |
| 8 |
Daumantas Kadžius |
1994-08-19 | 2 - 3 | 183cm | 77kg |
| 9 |
Deividas Malaiška |
1994-07-08 | 1 - 2 | 183cm | 82kg |
| 13 |
Povilas Vilkas |
1994-03-12 | 3 - 4 | 195cm | 100kg |
| 14 |
Mantas Toločka |
1994-10-24 | 4 - 3 | 186cm | 126kg |
| 16 |
Pavel Sys |
1994-07-06 | 4 | 186cm | 96kg |
| 21 |
Tumas Milaševičius |
1994-04-08 | 2 | 186cm | 75kg |
| 22 |
Darius Bzozovskis |
1994-11-16 | 1 | 182cm | 72kg |
| 23 |
Andrius Ulinskas |
1994-05-02 | 1 - 2 | 182cm | 78kg |
| 25 |
Arnoldas Repečka |
1994-01-25 | 4 | 189cm | 105kg |
| 35 |
Jokūbas Cibulskas |
1994-11-29 | 5 | 198cm | 97kg |
II Lyga
| Žaidėjas | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Povilas Vilkas | 20 | 00:00 |
135/267
50,56%
|
24/57
42,11%
|
70/99
70,71%
|
2,9 | 5,9 | 8,8 | 0,7 | 2,8 | 1,8 | 0,6 | 2,9 | 3,6 | 0,0 | - | 20,6 | 20,6 |
| Ignas Cibulskas | 16 | 00:00 |
92/184
50,00%
|
11/41
26,83%
|
41/75
54,67%
|
2,3 | 5,8 | 8,1 | 1,3 | 3,1 | 1,4 | 2,1 | 2,7 | 4,1 | 0,0 | - | 16,1 | 17,5 |
| Darius Bzozovskis | 20 | 00:00 |
59/132
44,70%
|
9/45
20,00%
|
21/38
55,26%
|
1,5 | 3,6 | 5,1 | 4,2 | 3,8 | 3,3 | 0,3 | 2,4 | 2,3 | 0,0 | - | 8,3 | 11,0 |
| Jokūbas Cibulskas | 17 | 00:00 |
46/126
36,51%
|
0/1
0,00%
|
41/72
56,94%
|
3,1 | 4,9 | 7,9 | 0,9 | 2,5 | 1,7 | 0,7 | 2,4 | 3,6 | 0,0 | - | 7,8 | 11,2 |
| Danas Lebedinskas | 7 | 00:00 |
14/22
63,64%
|
3/12
25,00%
|
1/3
33,33%
|
0,7 | 2,6 | 3,3 | 1,6 | 3,4 | 2,6 | 0,6 | 2,9 | 1,1 | 0,0 | - | 5,4 | 5,6 |
| Andrius Ulinskas | 17 | 00:00 |
21/54
38,89%
|
1/23
4,35%
|
11/23
47,83%
|
1,3 | 1,2 | 2,5 | 0,5 | 1,4 | 1,3 | 0,1 | 1,9 | 1,6 | 0,0 | - | 3,3 | 2,1 |
| Tumas Milaševičius | 13 | 00:00 |
16/40
40,00%
|
8/23
34,78%
|
14/20
70,00%
|
0,8 | 0,8 | 1,5 | 0,4 | 1,7 | 0,7 | 0,1 | 1,8 | 1,2 | 0,0 | - | 5,4 | 2,3 |
| Daumantas Kadžius | 19 | 00:00 |
21/50
42,00%
|
10/54
18,52%
|
14/20
70,00%
|
0,2 | 1,5 | 1,7 | 0,9 | 1,6 | 1,1 | 0,0 | 1,7 | 0,8 | 0,0 | - | 4,5 | 1,5 |
| Egidijus Zaveckas | 6 | 00:00 |
11/16
68,75%
|
0/2
0,00%
|
3/4
75,00%
|
1,2 | 1,2 | 2,3 | 0,0 | 0,7 | 0,3 | 0,7 | 1,5 | 0,3 | 0,0 | - | 4,2 | 4,3 |
| Arnoldas Repečka | 8 | 00:00 |
11/20
55,00%
|
0/0 |
1/2
50,00%
|
1,1 | 1,0 | 2,1 | 0,0 | 0,8 | 0,5 | 0,1 | 1,3 | 0,4 | 0,0 | - | 2,9 | 2,8 |
| Linas Pugžlys | 9 | 00:00 |
8/19
42,11%
|
0/0 |
2/2
100,00%
|
0,3 | 1,0 | 1,0 | 0,2 | 0,9 | 0,3 | 0,0 | 0,7 | 0,3 | 0,0 | - | 2,0 | 1,1 |
| Mantas Toločka | 16 | 00:00 |
23/62
37,10%
|
5/25
20,00%
|
11/23
47,83%
|
0,5 | 1,7 | 2,2 | 0,8 | 2,2 | 0,4 | 0,0 | 2,0 | 1,1 | 0,0 | - | 4,5 | 0,3 |
| Andrius Dubicki | 9 | 00:00 |
6/15
40,00%
|
0/2
0,00%
|
1/4
25,00%
|
0,7 | 1,1 | 1,8 | 0,1 | 0,4 | 0,6 | 0,0 | 1,8 | 0,4 | 0,0 | - | 1,4 | 0,6 |
| Deividas Malaiška | 17 | 00:00 |
24/82
29,27%
|
3/11
27,27%
|
5/9
55,56%
|
0,9 | 1,3 | 2,2 | 1,3 | 2,2 | 0,6 | 0,0 | 2,2 | 1,0 | 0,0 | - | 3,6 | 0,2 |
| Pavel Sys | 11 | 00:00 |
14/44
31,82%
|
9/34
26,47%
|
6/10
60,00%
|
0,6 | 1,3 | 1,9 | 0,5 | 1,5 | 1,5 | 0,1 | 3,4 | 1,1 | 0,0 | - | 5,5 | 0,4 |
| Valdas Jakučininas | 3 | 00:00 |
1/8
12,50%
|
2/3
66,67%
|
2/4
50,00%
|
0,3 | 0,3 | 0,7 | 1,0 | 2,3 | 1,0 | 0,0 | 1,3 | 0,7 | 0,0 | - | 3,3 | -0,3 |
| Artūras Kaštanovas | 5 | 00:00 |
0/2
0,00%
|
0/0 |
0/0 |
0,2 | 0,6 | 0,8 | 0,2 | 0,8 | 0,0 | 0,0 | 0,6 | 0,0 | 0,0 | - | 0,0 | -0,8 |
| Vakaris Kuzminovas | 2 | 00:00 |
0/3
0,00%
|
0/2
0,00%
|
0/0 |
0,5 | 0,5 | 1,0 | 0,0 | 0,5 | 0,5 | 0,0 | 1,5 | 0,0 | 0,0 | - | 0,0 | -3,0 | Komandinė | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
| SKM - 1994 | 21 |
502/1146
43,80%
|
85/335
25,37%
|
244/408
59,80%
|
13,1 | 26,0 | 39,0 | 10,6 | 21,2 | 13,1 | 3,6 | 21,6 | 17,5 | 0,0 | 71,6 | 62,1 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
II Lyga
2012-04-12 (Ketvirtadienis)
2012-04-10 (Antradienis)
2012-03-27 (Antradienis)
2012-03-13 (Antradienis)
2012-03-07 (Trečiadienis)
2012-03-03 (Šeštadienis)
2012-02-28 (Antradienis)
2012-02-21 (Antradienis)
2012-02-07 (Antradienis)
2012-01-20 (Penktadienis)
2012-01-10 (Antradienis)
2012-01-08 (Sekmadienis)
2012-01-03 (Antradienis)
2011-12-11 (Sekmadienis)
2011-12-06 (Antradienis)
2011-11-22 (Antradienis)
2011-11-15 (Antradienis)
2011-11-13 (Sekmadienis)
2011-11-08 (Antradienis)
2011-10-25 (Antradienis)
2011-10-17 (Pirmadienis)
Daugiausia pelnytų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2012-03-13 | II | SKM - 1994 - VADASIGA-FABRICO | 104 |
Mažiausiai praleistų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2012-01-08 | II | ANTRI - SKM - 1994 | 39 |
Atkovoti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2011-03-25 | PČ | SKM - 1994 - Virus | 54 |
Rezultatyvūs perdavimai
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2012-03-13 | II | SKM - 1994 - VADASIGA-FABRICO | 20 |
Perimti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2011-04-03 | PČ | Virus - SKM - 1994 | 27 |
Blokuoti metimai
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2011-12-11 | II | SK Skaidiškės - SKM - 1994 | 8 |
| 2011-11-22 | II | SKM - 1994 - SK Skaidiškės | 8 |
Daugiausia pelnytų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2012-03-13 | II | SKM - 1994 - VADASIGA-FABRICO | 104 |
Mažiausiai praleistų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2012-01-08 | II | ANTRI - SKM - 1994 | 39 |
Atkovoti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2012-02-28 | II | SKM - 1994 - ANTRI | 51 |
Rezultatyvūs perdavimai
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2012-03-13 | II | SKM - 1994 - VADASIGA-FABRICO | 20 |
Perimti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2012-03-13 | II | SKM - 1994 - VADASIGA-FABRICO | 25 |
Blokuoti metimai
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2011-12-11 | II | SK Skaidiškės - SKM - 1994 | 8 |
| 2011-11-22 | II | SKM - 1994 - SK Skaidiškės | 8 |
Komandos SKM - 1994 rekordininkai
Sezonas:
II Lyga
| Atkrintamosios varžybos | |
|---|---|
| Pergalių | 1 |
| Pralaimėjimų | 1 |
| 2 etapas TOP ir BOTTOM grupės | |
|---|---|
| Pergalių | 4 |
| Pralaimėjimų | 3 |
| Reguliarusis sezonas | |
|---|---|
| Pergalių | 4 |
| Pralaimėjimų | 8 |
Pasiekimai
| Per VKL istoriją | |
|---|---|
| Pergalių | 12 |
| Pralaimėjimų | 17 |
| Pergalių procentas | 41,38% |
| Rungtynių | 29 |
| Pelnyta taškų | 2003 |
| Praleista taškų | 2102 |
| Efektyvumas | 1671 |
| Atkovoti kamuoliai | 1117 |
| Puolime atkovoti kamuoliai | 275 |
| Gynyboje atkovoti kamuoliai | 545 |
| Rezultatyvūs perdavimai | 301 |
| Perimti kamuoliai | 372 |
| Blokuoti metimai | 107 |
| Klaidos | 653 |
| Pražangos | 609 |
| Išprovokuotos pražangos | 498 |
| Techninės pražangos | 1 |