Po Du Po Tris
Treneris: Martynas Pakštas
| # | Žaidėjas | Gimimo data | Pozicija | Ūgis | Svoris |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Simonas Raginskas |
1998-08-22 | 1 | 185cm | 85kg |
| 2 |
Karolis Martinkėnas |
1997-02-18 | 2 | 183cm | 83kg |
| 3 |
JORIS JURKĖNAS |
2005-09-03 | 1 | 165cm | 65kg |
| 9 |
Gasparas Danišauskas |
2001-11-10 | 3 | 185cm | 88kg |
| 10 |
Nojus Kulieša |
2005-02-13 | 1 | 185cm | 80kg |
| 12 |
Paulius Mikolaitis |
1992-02-06 | 1 | 185cm | 89kg |
| 13 |
Povilas Vilkas |
1994-03-12 | 3 - 4 | 195cm | 100kg |
| 14 |
AIVARAS JUCEVIČIUS |
1998-06-26 | 4 - 5 | 196cm | 100kg |
| 14 |
Ignas Cibulskas |
1994-06-25 | 3 - 4 | 190cm | 100kg |
| 19 |
Justas Grigeliūnas |
1997-08-22 | 4 - 5 | 197cm | 90kg |
| 24 |
Irmantas Petrauskas |
1998-05-24 | 3 - 4 | 195cm | 90kg |
| 28 |
Kristupas Naraškevičius |
1994-10-28 | 4 - 5 | 195cm | 92kg |
| 64 |
Aurimas Paleckis |
1994-04-30 | 4 | 190cm | 100kg |
| 97 |
Martynas Pakštas |
1997-07-20 | 2 - 3 | 190cm | 91kg |
| 98 |
Motiejus Cibulskas |
1998-03-19 | 5 | 203cm | 100kg |
V Lyga
| Žaidėjas | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| JORIS JURKĖNAS | 11 | 27:30 |
38/77
49,35%
|
12/41
29,27%
|
6/15
40,00%
|
2,5 | 3,0 | 5,5 | 3,1 | 2,5 | 2,2 | 0,1 | 1,3 | 2,5 | 0,0 | 7,7 | 10,7 | 13,5 |
| Povilas Vilkas | 6 | 33:00 |
23/46
50,00%
|
21/64
32,81%
|
28/38
73,68%
|
1,8 | 7,2 | 9,0 | 3,0 | 2,8 | 0,8 | 0,0 | 1,3 | 5,5 | 0,0 | 12,0 | 22,8 | 24,3 |
| Justas Grigeliūnas | 9 | 28:46 |
40/70
57,14%
|
1/2
50,00%
|
1/6
16,67%
|
2,8 | 4,9 | 7,7 | 1,0 | 0,6 | 1,1 | 2,1 | 1,4 | 0,9 | 0,0 | 12,6 | 9,3 | 16,1 |
| Ignas Cibulskas | 6 | 30:10 |
33/61
54,10%
|
4/11
36,36%
|
13/22
59,09%
|
2,8 | 6,5 | 9,3 | 2,0 | 2,0 | 0,7 | 2,7 | 2,3 | 3,2 | 0,0 | 16,3 | 15,2 | 21,3 |
| Aurimas Paleckis | 10 | 27:21 |
36/80
45,00%
|
6/31
19,35%
|
17/23
73,91%
|
2,4 | 5,3 | 7,7 | 1,5 | 1,4 | 0,7 | 0,5 | 2,0 | 2,4 | 0,0 | 5,6 | 10,7 | 12,6 |
| Martynas Pakštas | 8 | 28:18 |
14/36
38,89%
|
22/73
30,14%
|
8/15
53,33%
|
0,5 | 4,9 | 5,4 | 3,8 | 0,6 | 2,0 | 0,0 | 1,3 | 1,8 | 0,0 | 11,8 | 12,8 | 13,8 |
| Nojus Kulieša | 4 | 31:47 |
17/25
68,00%
|
14/39
35,90%
|
6/8
75,00%
|
0,8 | 6,0 | 6,8 | 6,0 | 2,8 | 2,3 | 0,3 | 0,5 | 2,3 | 0,0 | 7,3 | 20,5 | 26,0 |
| Simonas Raginskas | 10 | 25:27 |
12/31
38,71%
|
16/40
40,00%
|
6/8
75,00%
|
1,6 | 2,3 | 3,9 | 2,7 | 1,8 | 0,7 | 0,1 | 0,7 | 0,9 | 0,0 | 11,4 | 7,8 | 9,1 |
| Motiejus Cibulskas | 8 | 24:00 |
12/36
33,33%
|
1/2
50,00%
|
1/6
16,67%
|
1,4 | 4,8 | 6,1 | 1,6 | 0,6 | 1,4 | 1,9 | 1,3 | 0,6 | 0,0 | 3,8 | 3,5 | 9,5 |
| Gasparas Danišauskas | 6 | 13:41 |
14/25
56,00%
|
3/8
37,50%
|
7/10
70,00%
|
1,0 | 1,8 | 2,8 | 0,7 | 0,5 | 0,5 | 0,0 | 1,0 | 1,3 | 0,0 | 0,5 | 7,3 | 8,0 |
| Irmantas Petrauskas | 8 | 16:47 |
11/30
36,67%
|
2/14
14,29%
|
3/6
50,00%
|
1,4 | 3,5 | 4,9 | 0,8 | 1,1 | 0,3 | 0,1 | 1,1 | 1,3 | 0,0 | 2,6 | 3,9 | 4,6 |
| Karolis Martinkėnas | 6 | 22:36 |
10/17
58,82%
|
9/35
25,71%
|
5/5
100,00%
|
1,0 | 1,8 | 2,8 | 0,7 | 1,5 | 1,2 | 0,0 | 1,5 | 0,7 | 0,0 | 6,8 | 8,7 | 5,5 |
| Paulius Mikolaitis | 2 | 16:46 |
0/4
0,00%
|
3/6
50,00%
|
0/0 |
0,5 | 1,0 | 1,5 | 2,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 4,0 | 1,0 | 0,0 | -3,0 | 4,5 | 1,5 | Komandinė | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
| Po Du Po Tris | 12 |
260/538
48,33%
|
114/366
31,15%
|
101/162
62,35%
|
13,6 | 32,3 | 45,9 | 16,7 | 11,4 | 8,9 | 4,9 | 10,8 | 14,4 | 0,0 | 80,3 | 99,6 |
VKL Rudens Taurė
| Žaidėjas | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Povilas Vilkas | 7 | 31:48 |
14/33
42,42%
|
32/83
38,55%
|
30/33
90,91%
|
0,3 | 4,6 | 4,9 | 1,4 | 1,9 | 1,1 | 0,3 | 1,3 | 3,6 | 0,0 | 7,9 | 22,0 | 19,7 |
| Martynas Pakštas | 7 | 26:10 |
7/25
28,00%
|
21/66
31,82%
|
14/18
77,78%
|
0,4 | 5,6 | 6,0 | 2,1 | 1,0 | 3,3 | 0,1 | 1,3 | 2,9 | 0,1 | 7,1 | 13,0 | 15,6 |
| Nojus Kulieša | 4 | 32:48 |
25/41
60,98%
|
9/33
27,27%
|
4/6
66,67%
|
0,8 | 5,0 | 5,8 | 3,3 | 1,5 | 2,5 | 0,0 | 0,8 | 2,0 | 0,0 | 3,3 | 20,3 | 21,0 |
| Justas Grigeliūnas | 6 | 25:13 |
19/39
48,72%
|
1/2
50,00%
|
3/6
50,00%
|
2,2 | 3,3 | 5,5 | 1,0 | 1,8 | 0,8 | 2,3 | 1,7 | 1,0 | 0,0 | 7,7 | 7,3 | 10,5 |
| Simonas Raginskas | 7 | 22:00 |
2/13
15,38%
|
7/17
41,18%
|
6/7
85,71%
|
0,9 | 3,3 | 4,1 | 4,1 | 2,9 | 0,9 | 0,0 | 1,3 | 1,4 | 0,1 | 3,1 | 4,4 | 7,7 |
| JORIS JURKĖNAS | 7 | 16:41 |
8/19
42,11%
|
4/16
25,00%
|
1/4
25,00%
|
1,0 | 1,4 | 2,4 | 1,6 | 0,4 | 2,0 | 0,0 | 1,0 | 1,6 | 0,0 | 1,1 | 4,1 | 6,6 |
| Aurimas Paleckis | 6 | 18:43 |
12/25
48,00%
|
6/17
35,29%
|
3/5
60,00%
|
2,0 | 3,2 | 5,2 | 0,8 | 0,8 | 0,3 | 0,3 | 3,2 | 1,0 | 0,0 | 5,2 | 7,5 | 6,8 |
| Karolis Martinkėnas | 6 | 20:00 |
3/11
27,27%
|
10/34
29,41%
|
3/4
75,00%
|
0,3 | 0,7 | 1,0 | 1,3 | 0,7 | 0,5 | 0,0 | 1,5 | 1,2 | 0,0 | 4,7 | 6,5 | 2,8 |
| Gasparas Danišauskas | 7 | 12:24 |
2/12
16,67%
|
1/8
12,50%
|
2/4
50,00%
|
0,7 | 1,3 | 2,0 | 1,1 | 0,4 | 1,0 | 0,0 | 0,9 | 0,9 | 0,0 | -0,7 | 1,3 | 2,3 |
| Kristupas Naraškevičius | 5 | 12:26 |
3/10
30,00%
|
0/0 |
0/2
0,00%
|
1,6 | 3,0 | 4,6 | 0,2 | 0,6 | 0,2 | 0,2 | 1,4 | 0,4 | 0,0 | 1,8 | 1,2 | 3,0 |
| Paulius Mikolaitis | 3 | 18:03 |
2/4
50,00%
|
1/11
9,09%
|
1/2
50,00%
|
0,7 | 2,3 | 3,0 | 2,0 | 1,0 | 1,7 | 0,0 | 1,7 | 0,7 | 0,0 | 17,0 | 2,7 | 3,0 |
| Irmantas Petrauskas | 1 | 06:31 |
0/2
0,00%
|
0/0 |
1/2
50,00%
|
0,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | -7,0 | 1,0 | 0,0 |
| AIVARAS JUCEVIČIUS | 3 | 07:53 |
0/4
0,00%
|
0/0 |
0/0 |
0,7 | 0,3 | 1,0 | 0,3 | 0,3 | 0,0 | 0,7 | 0,7 | 0,3 | 0,0 | 4,7 | 0,0 | 0,0 | Komandinė | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
| Po Du Po Tris | 7 |
97/238
40,76%
|
92/287
32,06%
|
68/93
73,12%
|
9,3 | 28,6 | 37,9 | 16,1 | 11,4 | 12,1 | 3,1 | 13,6 | 15,0 | 0,3 | 76,9 | 84,6 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
VKL Rudens Taurė
2021-10-20 (Trečiadienis)
2021-10-08 (Penktadienis)
2021-10-07 (Ketvirtadienis)
2021-10-04 (Pirmadienis)
2021-10-01 (Penktadienis)
2021-09-26 (Sekmadienis)
2021-09-15 (Trečiadienis)
V Lyga
2022-02-04 (Penktadienis)
2022-01-28 (Penktadienis)
2022-01-18 (Antradienis)
2022-01-11 (Antradienis)
2022-01-06 (Ketvirtadienis)
2021-12-17 (Penktadienis)
2021-12-10 (Penktadienis)
2021-11-29 (Pirmadienis)
2021-11-26 (Penktadienis)
2021-11-21 (Sekmadienis)
2021-11-19 (Penktadienis)
2021-11-12 (Penktadienis)
Daugiausia pelnytų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2021-11-12 | V | Po Du Po Tris - SK Centauras | 110 |
Mažiausiai praleistų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2021-11-12 | V | Po Du Po Tris - SK Centauras | 49 |
Atkovoti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2021-11-12 | V | Po Du Po Tris - SK Centauras | 66 |
Rezultatyvūs perdavimai
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2021-11-12 | V | Po Du Po Tris - SK Centauras | 28 |
Perimti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2021-09-26 | Ruduo | KK Juoda Balta - Po Du Po Tris | 19 |
Blokuoti metimai
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2022-01-11 | V | Joniškio Baldai - Po Du Po Tris | 8 |
| 2021-12-17 | V | ŽB - PS - Po Du Po Tris | 8 |
| 2021-11-26 | V | Po Du Po Tris - LEU | 8 |
Daugiausia pelnytų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2021-11-12 | V | Po Du Po Tris - SK Centauras | 110 |
Mažiausiai praleistų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2021-11-12 | V | Po Du Po Tris - SK Centauras | 49 |
Atkovoti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2021-11-12 | V | Po Du Po Tris - SK Centauras | 66 |
Rezultatyvūs perdavimai
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2021-11-12 | V | Po Du Po Tris - SK Centauras | 28 |
Perimti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2021-09-26 | Ruduo | KK Juoda Balta - Po Du Po Tris | 19 |
Blokuoti metimai
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2022-01-11 | V | Joniškio Baldai - Po Du Po Tris | 8 |
| 2021-12-17 | V | ŽB - PS - Po Du Po Tris | 8 |
| 2021-11-26 | V | Po Du Po Tris - LEU | 8 |
Komandos Po Du Po Tris rekordininkai
Sezonas:
VKL Rudens Taurė
| Finalas | |
|---|---|
| Pergalių | 0 |
| Pralaimėjimų | 1 |
| Reguliarusis čempionatas | |
|---|---|
| Pergalių | 6 |
| Pralaimėjimų | 0 |
V Lyga
| Reguliarusis čempionatas | |
|---|---|
| Pergalių | 11 |
| Pralaimėjimų | 1 |
Pasiekimai
| Per VKL istoriją | |
|---|---|
| Pergalių | 24 |
| Pralaimėjimų | 6 |
| Pergalių procentas | 80,00% |
| Rungtynių | 30 |
| Pelnyta taškų | 2278 |
| Praleista taškų | 2018 |
| Efektyvumas | 2567 |
| Atkovoti kamuoliai | 1287 |
| Puolime atkovoti kamuoliai | 354 |
| Gynyboje atkovoti kamuoliai | 933 |
| Rezultatyvūs perdavimai | 458 |
| Perimti kamuoliai | 313 |
| Blokuoti metimai | 123 |
| Klaidos | 360 |
| Pražangos | 370 |
| Išprovokuotos pražangos | 423 |
| Techninės pražangos | 3 |