Pegasai
| # | Žaidėjas | Gimimo data | Pozicija | Ūgis | Svoris |
|---|---|---|---|---|---|
|
Kipras Dankevičius |
1999-06-09 | 4 - 5 | 197cm | 100kg | |
| 0 |
Saulius Venclovas |
1999-12-29 | 4 | 192cm | 84kg |
| 1 |
Jaroslavas Achramovičius |
1992-04-29 | 5 | 199cm | 95kg |
| 2 |
Kristijonas Raudys |
1999-09-21 | 3 - 4 | 190cm | 105kg |
| 3 |
Martynas Šeškus |
1999-08-12 | 1 | 177cm | 70kg |
| 11 |
Linas Petreikis |
1991-12-15 | 4 - 5 | 184cm | 85kg |
| 12 |
Gediminas Balčius |
1988-06-20 | 4 | 190cm | 81kg |
| 13 |
Laurynas Andriušis |
1991-11-27 | 1 | 185cm | 86kg |
| 17 |
Lukas Patašius |
1996-07-08 | 5 | 201cm | 103kg |
| 21 |
Adomas Gražinis |
2000-03-26 | 1 | 177cm | 65kg |
| 23 |
Jonas Baranauskas |
1996-08-30 | 4 - 5 | 200cm | 97kg |
| 24 |
Titas Štarolis |
1999-08-23 | 3 | 194cm | 78kg |
VKL Vasaros Lyga
| Žaidėjas | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jonas Baranauskas | 7 | 35:37 |
38/68
55,88%
|
14/48
29,17%
|
10/24
41,67%
|
1,6 | 7,1 | 8,7 | 2,6 | 1,7 | 1,3 | 0,9 | 2,6 | 3,6 | 0,0 | 6,9 | 18,3 | 19,9 |
| Lukas Patašius | 5 | 32:51 |
39/69
56,52%
|
1/12
8,33%
|
8/16
50,00%
|
5,0 | 5,4 | 10,4 | 1,8 | 1,8 | 3,4 | 1,0 | 3,0 | 2,6 | 0,0 | 9,6 | 17,8 | 22,4 |
| Linas Petreikis | 6 | 27:44 |
26/61
42,62%
|
8/32
25,00%
|
8/20
40,00%
|
2,3 | 4,5 | 6,8 | 5,0 | 2,3 | 2,2 | 0,2 | 2,5 | 3,2 | 0,0 | 8,8 | 14,0 | 14,7 |
| Jaroslavas Achramovičius | 5 | 22:19 |
15/35
42,86%
|
1/3
33,33%
|
11/16
68,75%
|
4,6 | 7,2 | 11,8 | 2,2 | 2,6 | 0,4 | 0,4 | 1,8 | 2,6 | 0,0 | 2,8 | 8,8 | 16,4 |
| Kristijonas Raudys | 7 | 25:40 |
10/34
29,41%
|
4/16
25,00%
|
3/5
60,00%
|
2,3 | 2,3 | 4,6 | 5,0 | 2,1 | 0,9 | 0,3 | 1,1 | 1,0 | 0,0 | 3,1 | 5,0 | 8,0 |
| Laurynas Andriušis | 7 | 31:19 |
5/19
26,32%
|
8/27
29,63%
|
2/3
66,67%
|
0,7 | 3,6 | 4,3 | 3,7 | 0,9 | 1,7 | 0,1 | 2,0 | 0,4 | 0,0 | 4,7 | 5,1 | 7,7 |
| Gediminas Balčius | 6 | 19:22 |
8/22
36,36%
|
6/18
33,33%
|
0/3
0,00%
|
1,5 | 5,5 | 7,0 | 2,2 | 2,2 | 1,0 | 0,0 | 2,5 | 1,2 | 0,0 | 1,7 | 5,7 | 7,5 |
| Titas Štarolis | 6 | 22:36 |
15/44
34,09%
|
2/18
11,11%
|
6/14
42,86%
|
1,7 | 2,8 | 4,5 | 2,0 | 1,5 | 0,7 | 0,8 | 0,8 | 1,5 | 0,0 | 4,5 | 7,0 | 5,3 |
| Martynas Šeškus | 1 | 26:08 |
2/8
25,00%
|
0/4
0,00%
|
0/2
0,00%
|
1,0 | 7,0 | 8,0 | 5,0 | 4,0 | 2,0 | 0,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 11,0 | 4,0 | 3,0 |
| Saulius Venclovas | 1 | 06:44 |
1/2
50,00%
|
0/0 |
0/0 |
1,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | - | 2,0 | 0,0 |
| Adomas Gražinis | 2 | 12:16 |
0/3
0,00%
|
0/0 |
0/0 |
1,0 | 2,5 | 3,5 | 1,0 | 1,5 | 0,0 | 0,0 | 2,0 | 0,5 | 0,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | Komandinė | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
| Pegasai | 7 |
159/365
43,56%
|
44/178
24,72%
|
48/103
46,60%
|
16,7 | 34,7 | 51,4 | 23,0 | 14,1 | 10,1 | 3,1 | 15,0 | 14,0 | 0,0 | 71,1 | 87,3 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
VKL Vasaros Lyga
2020-08-27 (Ketvirtadienis)
2020-08-24 (Pirmadienis)
2020-08-17 (Pirmadienis)
2020-08-09 (Sekmadienis)
2020-07-28 (Antradienis)
2020-07-20 (Pirmadienis)
2020-07-07 (Antradienis)
Daugiausia pelnytų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2020-08-24 | VKL Vasara | Pegasai - Viesulas | 101 |
Mažiausiai praleistų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2019-06-27 | VKL Vasara | Tirola Basketball - Pegasai | 55 |
Atkovoti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2020-08-24 | VKL Vasara | Pegasai - Viesulas | 68 |
Rezultatyvūs perdavimai
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2020-08-24 | VKL Vasara | Pegasai - Viesulas | 41 |
Perimti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2020-08-24 | VKL Vasara | Pegasai - Viesulas | 18 |
Blokuoti metimai
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2019-07-10 | VKL Vasara | Pegasai - VK Peace 2bleriai | 10 |
Daugiausia pelnytų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2020-08-24 | VKL Vasara | Pegasai - Viesulas | 101 |
Atkovoti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2020-08-24 | VKL Vasara | Pegasai - Viesulas | 68 |
Rezultatyvūs perdavimai
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2020-08-24 | VKL Vasara | Pegasai - Viesulas | 41 |
Perimti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2020-08-24 | VKL Vasara | Pegasai - Viesulas | 18 |
Blokuoti metimai
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2020-08-24 | VKL Vasara | Pegasai - Viesulas | 7 |
Komandos Pegasai rekordininkai
Sezonas:
VKL Vasaros Lyga
| Vasaros Lygos Čempionatas | |
|---|---|
| Pergalių | 5 |
| Pralaimėjimų | 2 |
Pasiekimai
| Per VKL istoriją | |
|---|---|
| Pergalių | 6 |
| Pralaimėjimų | 8 |
| Pergalių procentas | 42,86% |
| Rungtynių | 14 |
| Pelnyta taškų | 942 |
| Praleista taškų | 927 |
| Efektyvumas | 1045 |
| Atkovoti kamuoliai | 666 |
| Puolime atkovoti kamuoliai | 232 |
| Gynyboje atkovoti kamuoliai | 434 |
| Rezultatyvūs perdavimai | 250 |
| Perimti kamuoliai | 159 |
| Blokuoti metimai | 53 |
| Klaidos | 233 |
| Pražangos | 203 |
| Išprovokuotos pražangos | 178 |
| Techninės pražangos | 2 |