Oligarchai Irgi Žmonės
Treneris: Šarūnas Janušas.
| # | Žaidėjas | Gimimo data | Pozicija | Ūgis | Svoris |
|---|---|---|---|---|---|
| 2 |
Rytis Žarkauskas |
1999-04-19 | 3 - 4 | 188cm | 83kg |
| 3 |
Paulius Černajus |
1998-02-16 | 4 - 5 | 191cm | 92kg |
| 5 |
Gytis Jakubėnas |
2000-02-16 | 1 | 170cm | 69kg |
| 6 |
Šarūnas Janušas |
1998-07-09 | 1 | 187cm | 82kg |
| 12 |
Gedminas Nakčeris |
1998-12-28 | 4 | 195cm | 90kg |
| 14 |
Evaldas Sakalauskas |
1997-06-30 | 3 | 191cm | 75kg |
| 16 |
Lukas Pūras |
1998-06-15 | 4 - 5 | 194cm | 100kg |
| 17 |
Vladislav Ivaško |
2000-05-24 | 4 - 5 | 190cm | 97kg |
| 19 |
Giedrius Klimavičius |
2000-07-07 | 2 - 3 | 180cm | 85kg |
| 21 |
Robert Dulko |
2000-02-01 | 2 - 3 | 179cm | 70kg |
| 26 |
Domantas Navickas |
1998-11-09 | 4 - 5 | 200cm | 90kg |
VKL Vasaros Lyga
| Žaidėjas | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Šarūnas Janušas | 6 | 32:01 |
22/60
36,67%
|
8/24
33,33%
|
14/26
53,85%
|
2,0 | 6,8 | 8,8 | 5,5 | 5,5 | 3,8 | 0,0 | 3,0 | 4,3 | 0,2 | 8,5 | 13,7 | 16,7 |
| Rytis Žarkauskas | 5 | 32:32 |
15/38
39,47%
|
12/44
27,27%
|
22/30
73,33%
|
1,4 | 5,6 | 7,0 | 1,6 | 2,8 | 0,8 | 1,0 | 1,8 | 6,2 | 0,0 | 8,6 | 17,6 | 17,0 |
| Gedminas Nakčeris | 6 | 17:57 |
10/17
58,82%
|
1/4
25,00%
|
0/0 |
2,7 | 3,3 | 6,0 | 0,5 | 1,3 | 0,8 | 0,3 | 2,7 | 0,5 | 0,0 | 2,8 | 3,8 | 6,3 |
| Paulius Černajus | 5 | 20:30 |
9/23
39,13%
|
8/26
30,77%
|
1/2
50,00%
|
3,0 | 3,6 | 6,6 | 0,4 | 1,2 | 1,0 | 0,0 | 2,6 | 0,6 | 0,0 | 11,4 | 8,6 | 6,8 |
| Giedrius Klimavičius | 6 | 19:06 |
8/15
53,33%
|
9/36
25,00%
|
0/0 |
1,3 | 1,8 | 3,2 | 0,0 | 1,2 | 1,0 | 0,0 | 0,3 | 0,0 | 0,0 | 2,7 | 7,2 | 4,2 |
| Evaldas Sakalauskas | 6 | 11:39 |
4/15
26,67%
|
3/7
42,86%
|
0/0 |
0,7 | 2,7 | 3,3 | 1,0 | 0,7 | 0,5 | 0,0 | 0,8 | 0,0 | 0,0 | -0,5 | 2,8 | 3,7 |
| Gytis Jakubėnas | 6 | 18:09 |
9/24
37,50%
|
0/1
0,00%
|
3/12
25,00%
|
1,7 | 1,2 | 2,8 | 1,7 | 1,8 | 0,7 | 0,3 | 1,3 | 1,7 | 0,0 | 4,2 | 3,5 | 3,3 |
| Lukas Pūras | 5 | 19:07 |
5/22
22,73%
|
0/4
0,00%
|
1/2
50,00%
|
3,4 | 2,0 | 5,4 | 1,4 | 0,8 | 1,0 | 0,4 | 2,0 | 0,6 | 0,0 | 0,2 | 2,2 | 3,8 |
| Robert Dulko | 6 | 19:00 |
6/20
30,00%
|
5/27
18,52%
|
0/0 |
1,8 | 2,8 | 4,7 | 1,8 | 1,8 | 0,5 | 0,0 | 1,3 | 0,2 | 0,0 | 5,2 | 4,5 | 2,5 |
| Domantas Navickas | 5 | 19:12 |
4/11
36,36%
|
5/25
20,00%
|
0/0 |
0,4 | 4,0 | 4,4 | 0,4 | 1,0 | 0,6 | 0,2 | 2,0 | 0,4 | 0,0 | 7,2 | 4,6 | 2,2 |
| Vladislav Ivaško | 4 | 08:56 |
2/5
40,00%
|
2/5
40,00%
|
0/0 |
0,5 | 1,5 | 2,0 | 0,3 | 0,5 | 0,3 | 0,0 | 0,8 | 0,0 | 0,0 | 1,5 | 2,5 | 2,3 | Komandinė | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
| Oligarchai Irgi Žmonės | 6 |
94/250
37,60%
|
53/203
26,11%
|
41/72
56,94%
|
17,3 | 32,3 | 49,7 | 13,8 | 17,5 | 10,3 | 2,0 | 17,0 | 13,2 | 0,2 | 64,7 | 63,0 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
VKL Vasaros Lyga
2020-08-27 (Ketvirtadienis)
2020-08-10 (Pirmadienis)
2020-08-03 (Pirmadienis)
2020-07-27 (Pirmadienis)
2020-07-22 (Trečiadienis)
2020-07-09 (Ketvirtadienis)
Daugiausia pelnytų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2020-08-03 | VKL Vasara | TV3 Grupė - Oligarchai Irgi Žmonės | 76 |
Mažiausiai praleistų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2020-08-03 | VKL Vasara | TV3 Grupė - Oligarchai Irgi Žmonės | 36 |
Atkovoti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2020-08-03 | VKL Vasara | TV3 Grupė - Oligarchai Irgi Žmonės | 55 |
Rezultatyvūs perdavimai
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2020-08-10 | VKL Vasara | Sensorita - Oligarchai Irgi Žmonės | 20 |
Perimti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2020-08-03 | VKL Vasara | TV3 Grupė - Oligarchai Irgi Žmonės | 15 |
Blokuoti metimai
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2020-08-03 | VKL Vasara | TV3 Grupė - Oligarchai Irgi Žmonės | 4 |
Daugiausia pelnytų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2020-08-03 | VKL Vasara | TV3 Grupė - Oligarchai Irgi Žmonės | 76 |
Mažiausiai praleistų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2020-08-03 | VKL Vasara | TV3 Grupė - Oligarchai Irgi Žmonės | 36 |
Atkovoti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2020-08-03 | VKL Vasara | TV3 Grupė - Oligarchai Irgi Žmonės | 55 |
Rezultatyvūs perdavimai
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2020-08-10 | VKL Vasara | Sensorita - Oligarchai Irgi Žmonės | 20 |
Perimti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2020-08-03 | VKL Vasara | TV3 Grupė - Oligarchai Irgi Žmonės | 15 |
Blokuoti metimai
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2020-08-03 | VKL Vasara | TV3 Grupė - Oligarchai Irgi Žmonės | 4 |
Komandos Oligarchai Irgi Žmonės rekordininkai
Sezonas:
VKL Vasaros Lyga
| Vasaros Lygos Čempionatas | |
|---|---|
| Pergalių | 4 |
| Pralaimėjimų | 2 |
Pasiekimai
| Per VKL istoriją | |
|---|---|
| Pergalių | 6 |
| Pralaimėjimų | 6 |
| Pergalių procentas | 50,00% |
| Rungtynių | 12 |
| Pelnyta taškų | 746 |
| Praleista taškų | 712 |
| Efektyvumas | 722 |
| Atkovoti kamuoliai | 525 |
| Puolime atkovoti kamuoliai | 165 |
| Gynyboje atkovoti kamuoliai | 360 |
| Rezultatyvūs perdavimai | 159 |
| Perimti kamuoliai | 116 |
| Blokuoti metimai | 26 |
| Klaidos | 199 |
| Pražangos | 205 |
| Išprovokuotos pražangos | 163 |
| Techninės pražangos | 1 |