Kupiškis / Info-Tec
Namų salė: Simono Daukanto gimnazija, Jasinskio g. 11, Vilnius
Treneris: Donatas Stonikas.
| # | Žaidėjas | Gimimo data | Pozicija | Ūgis | Svoris |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 |
Titas Aukštikalnis |
1997-09-09 | 2 | 186cm | 88kg |
| 0 |
Augustas Jonaitis |
1997-07-17 | 2 - 3 | 192cm | 80kg |
| 2 |
Mindaugas Gružys |
1999-06-09 | 2 | 179cm | 72kg |
| 2 |
Dovydas Šablinskas |
1999-04-08 | 2 - 3 | 185cm | 90kg |
| 3 |
Ignas Domža |
1991-12-17 | 1 | 155cm | 55kg |
| 4 |
Domantas Pikūnas |
1999-08-31 | 1 | 187cm | 83kg |
| 7 |
Povilas Liudavičius |
1999-07-30 | 3 - 4 | 187cm | 82kg |
| 7 |
Domantas Darius Ridikas |
1999-09-13 | 3 - 4 | 195cm | 95kg |
| 9 |
Arnas Juškevičius |
1997-02-07 | 3 - 4 | 190cm | 85kg |
| 10 |
Ernestas Umbra |
1997-02-01 | 3 - 4 | 195cm | 95kg |
| 11 |
Dominykas Bučas |
1999-08-27 | 4 - 5 | 203cm | 91kg |
| 32 |
Kasparas Mikalajūnas |
2000-01-06 | 5 | 197cm | 90kg |
| 77 |
Matas Sabaliauskas |
1999-06-21 | 3 - 4 | 190cm | 87kg |
| 88 |
Deividas Grigėnas |
1994-06-11 | 3 | 190cm | 80kg |
I + II Lyga
| Žaidėjas | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Domantas Pikūnas | 16 | 31:12 |
81/143
56,64%
|
9/23
39,13%
|
47/74
63,51%
|
2,0 | 3,1 | 5,1 | 5,5 | 3,4 | 1,6 | 0,1 | 1,6 | 3,4 | 0,2 | 2,3 | 14,8 | 18,9 |
| Mindaugas Gružys | 14 | 31:27 |
43/79
54,43%
|
52/140
37,14%
|
27/34
79,41%
|
0,5 | 2,7 | 3,2 | 2,5 | 1,9 | 1,4 | 0,1 | 1,6 | 3,0 | 0,1 | -3,4 | 19,2 | 16,6 |
| Domantas Darius Ridikas | 16 | 25:16 |
39/70
55,71%
|
8/40
20,00%
|
15/34
44,12%
|
2,9 | 4,4 | 7,3 | 1,4 | 0,4 | 0,9 | 0,2 | 1,8 | 1,8 | 0,0 | -1,4 | 7,3 | 11,6 |
| Dominykas Bučas | 8 | 28:48 |
42/70
60,00%
|
21/53
39,62%
|
11/20
55,00%
|
2,9 | 7,4 | 10,3 | 1,5 | 3,0 | 1,5 | 0,5 | 2,0 | 3,0 | 0,0 | 5,8 | 19,8 | 22,9 |
| Matas Sabaliauskas | 14 | 29:23 |
46/102
45,10%
|
24/98
24,49%
|
34/47
72,34%
|
1,8 | 4,9 | 6,6 | 2,4 | 2,2 | 1,0 | 0,1 | 2,0 | 2,6 | 0,1 | 1,2 | 14,1 | 12,4 |
| Ernestas Umbra | 10 | 28:10 |
37/68
54,41%
|
20/86
23,26%
|
13/14
92,86%
|
1,0 | 5,0 | 6,0 | 1,7 | 1,5 | 1,8 | 0,8 | 2,6 | 1,3 | 0,0 | 2,9 | 14,7 | 12,4 |
| Deividas Grigėnas | 7 | 30:14 |
25/56
44,64%
|
10/39
25,64%
|
17/26
65,38%
|
1,1 | 6,7 | 7,9 | 3,1 | 3,0 | 2,0 | 0,9 | 1,7 | 4,0 | 0,1 | 8,1 | 13,9 | 17,1 |
| Povilas Liudavičius | 14 | 21:03 |
31/62
50,00%
|
2/9
22,22%
|
20/34
58,82%
|
1,1 | 3,2 | 4,4 | 1,1 | 1,1 | 1,1 | 0,0 | 2,4 | 2,6 | 0,0 | -7,3 | 6,3 | 8,2 |
| Kasparas Mikalajūnas | 8 | 26:58 |
30/69
43,48%
|
1/13
7,69%
|
26/36
72,22%
|
3,4 | 5,9 | 9,3 | 2,9 | 2,1 | 0,9 | 0,3 | 3,8 | 3,1 | 0,0 | 0,3 | 11,1 | 14,0 |
| Dovydas Šablinskas | 13 | 24:23 |
30/61
49,18%
|
13/51
25,49%
|
1/3
33,33%
|
0,9 | 1,6 | 2,5 | 2,7 | 1,2 | 0,6 | 0,1 | 1,5 | 0,2 | 0,0 | -5,6 | 7,7 | 5,6 |
| Arnas Juškevičius | 6 | 18:55 |
7/11
63,64%
|
7/21
33,33%
|
2/3
66,67%
|
1,3 | 1,7 | 3,0 | 1,3 | 1,0 | 0,8 | 0,2 | 2,7 | 0,3 | 0,0 | 2,5 | 6,2 | 5,0 |
| Titas Aukštikalnis | 14 | 15:02 |
18/48
37,50%
|
0/7
0,00%
|
7/17
41,18%
|
1,6 | 1,4 | 3,1 | 0,4 | 1,1 | 0,4 | 0,1 | 2,4 | 1,4 | 0,0 | -5,1 | 3,1 | 1,7 |
| Augustas Jonaitis | 4 | 22:58 |
3/14
21,43%
|
6/23
26,09%
|
2/6
33,33%
|
0,5 | 4,8 | 5,3 | 1,5 | 1,0 | 0,8 | 0,3 | 1,3 | 1,0 | 0,0 | -6,0 | 6,5 | 5,0 |
| Ignas Domža | 4 | 17:40 |
1/3
33,33%
|
0/9
0,00%
|
0/0 |
0,3 | 1,3 | 1,5 | 0,5 | 0,8 | 0,5 | 0,0 | 1,3 | 0,5 | 0,0 | -1,5 | 0,5 | -1,3 | Komandinė | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
| Kupiškis / Info-Tec | 19 |
433/856
50,58%
|
173/612
28,27%
|
222/348
63,79%
|
12,7 | 28,8 | 41,5 | 17,1 | 13,4 | 8,6 | 1,7 | 15,8 | 16,7 | 0,4 | 84,6 | 89,0 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
I + II Lyga
2019-05-04 (Šeštadienis)
2019-05-03 (Penktadienis)
2019-02-24 (Sekmadienis)
2019-02-18 (Pirmadienis)
2019-02-11 (Pirmadienis)
2019-02-10 (Sekmadienis)
2019-02-03 (Sekmadienis)
2019-01-25 (Penktadienis)
2019-01-13 (Sekmadienis)
2019-01-06 (Sekmadienis)
2018-12-18 (Antradienis)
2018-12-16 (Sekmadienis)
2018-12-10 (Pirmadienis)
2018-12-02 (Sekmadienis)
2018-11-28 (Trečiadienis)
2018-11-21 (Trečiadienis)
2018-11-16 (Penktadienis)
2018-11-11 (Sekmadienis)
2018-11-04 (Sekmadienis)
Daugiausia pelnytų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2018-12-02 | I + II | Kupiškis / Info-Tec - VPP-Imperialstone.com | 111 |
Mažiausiai praleistų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2017-11-14 | II | Litresta - Kupiškis / Info-Tec | 57 |
Atkovoti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2018-03-18 | II | Kupiškis / Info-Tec - BC Irsana II | 64 |
Rezultatyvūs perdavimai
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2017-12-14 | II | Elektrėnų Sporto Centras - Kupiškis / Info-Tec | 30 |
Perimti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2017-05-01 | PČ | Kupiškis / Info-Tec - Vilniaus Baldai | 20 |
Blokuoti metimai
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2018-04-09 | II | Aktyvi veikla Neaktyvi - Kupiškis / Info-Tec | 7 |
| 2018-01-28 | II | Kupiškis / Info-Tec - Geležinis Vilkas | 7 |
Daugiausia pelnytų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2018-12-02 | I + II | Kupiškis / Info-Tec - VPP-Imperialstone.com | 111 |
Mažiausiai praleistų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2019-02-11 | I + II | BC LIDL - Kupiškis / Info-Tec | 63 |
Atkovoti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2019-02-10 | I + II | Kupiškis / Info-Tec - Geležinis Vilkas | 57 |
Rezultatyvūs perdavimai
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2018-12-02 | I + II | Kupiškis / Info-Tec - VPP-Imperialstone.com | 27 |
Perimti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2018-11-04 | I + II | Kupiškis / Info-Tec - Taurus | 15 |
Blokuoti metimai
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2019-02-18 | I + II | Mad Lamb - Kupiškis / Info-Tec | 5 |
Komandos Kupiškis / Info-Tec rekordininkai
Sezonas:
I + II Lyga
| FINAL - 4: dėl 3 vietos | |
|---|---|
| Pergalių | 0 |
| Pralaimėjimų | 1 |
| FINAL - 4: pusfinalis | |
|---|---|
| Pergalių | 0 |
| Pralaimėjimų | 1 |
| Reguliarusis čempionatas | |
|---|---|
| Pergalių | 9 |
| Pralaimėjimų | 8 |
Pasiekimai
| Per VKL istoriją | |
|---|---|
| Pergalių | 33 |
| Pralaimėjimų | 18 |
| Pergalių procentas | 64,71% |
| Rungtynių | 51 |
| Pelnyta taškų | 4236 |
| Praleista taškų | 4046 |
| Efektyvumas | 4693 |
| Atkovoti kamuoliai | 2119 |
| Puolime atkovoti kamuoliai | 658 |
| Gynyboje atkovoti kamuoliai | 1461 |
| Rezultatyvūs perdavimai | 927 |
| Perimti kamuoliai | 521 |
| Blokuoti metimai | 118 |
| Klaidos | 672 |
| Pražangos | 712 |
| Išprovokuotos pražangos | 798 |
| Techninės pražangos | 10 |