Rungtynių teisėjai:

Linas Skripka
Gintautas Kulikauskas

Apie rungtynes

Penktadienio vakarą VKL I+II lygos rungtynėse susitiko šeimininkai Ego Forte bei Kupiškis / Info-Tec komandos. Rungtynės prasidėjo itin įdomiai. Jaunieji Kupiškio krepšininkai nuo pat pirmųjų rungtynių minučių ėmėsi iniciatyvos. Svečių komandos kapitonas Mindaugas Gružys naudojosi savo laisve puolime ir į Ego Forte krepšį leido tritaškį po tritaškio. Šeimininkams paprašius minutės pertraukėlės vaizdas kiek pasikeitė, žaidimas išsilygino. Pirmą ketvirtį, trapia dviejų taškų persvara laimėjo svečių komanda. Antrasis rungtynių kėlinys buvo žaidžiamas taškas į tašką. Kupiškio / Info-Tec krepšininkai naudojosi savo vikrumu ir prieš kur kas stambesnius savo priešininkus žaidė greitą krepšinį. Tolimi metimai kupiškiečiams krito ir toliau. Komandos kapitonas M. Gružys iš per visas varžybas pataikytų net 8 tritaškių, per pirmuosius du kėlinius įmetė 6 tolimus metimus, na, o Kupiškio krepšininkai į ilgąją pertrauką išėjo turėdami 9-ių taškų pranašumą.
Antroji rungtynių pusė vangiai prasidėjo abiems komandoms. Nei vieni nei kiti negalėjo pelnyti taškų kelias minutes. Laikui bėgant savajį žaidimą atrado ir aikštės šeimininkai. Tvirto sudėjimo Ego Forte krepšininkai naudojosi savo fizine jėga ir viso trečio kėlinio metu iš po krepšio vertė tašką po taško taip trečią ketvirtį pabaigdami rezultatu 69:67 savo komandos naudai. Ketvirtasis kėlinukas prasidėjo netikėtai. Negausiai susirinkę Kupiškis / Info-Tec krepšininkai spurtavo 13:4 ir vėl išsiveržė į priekį. Tačiau svečių komandos spurtas ilgai netruko. Kertiniu žaidėju Ego Forte komandai ketvirtąjame kėlinyje tapo Manvydas Statauskas. Komandos draugai puikiai žinojo, kad po krepšiais Kupiškio miestą atstovaujantys krepšininkai yra kur kas silpnesni, tad būtent M.Statauskas buvo raktas į Ego Forte pergalę. Svarbu paminėti, kad daugelį perdavimų Manvydas gavo iš savo komandos draugo Viktoro Azarkovo, kuris šiandien atliko daugiau rezultatyvių perdavimų nei kada nors savo karjeroje - 14.

Komandos Ego Forte žaidėjo Manvydo Statausko komentaras: " Nebuvo jų lyderių, nes tikriausia žaidė RKL'e. Tai rezultatas galbūt būtų buvęs kitoks. Būtų buvę dar sunkiau. Šiandien jie buvo tik šešiese, o mūsų beveik visi. Šiaip jie turi gerą komandą, gerai pataikė tritaškius. Bet matyt laimėjom todėl, kad mūsų daugiau susirinko. Taip pat ir po krepšiu turėjom daugiau jėgos šiandien. Ačiū varžovam už geras varžybas, sėkmės toliau. Dėkui sekretoriatui bei teisėjam. "

Komandos Kupiškis / Info-Tec kapitono Mindaugo Gružio komentaras: " Penktadienio vakarą susirinkom negausiai, nes komandos pastiprinimas turėjo Regioninės Krepšinio Lygos varžybas. Tikrai trūko žmonių, dar žinoma išsibaudavom. Pritrūko ir jėgų. Galėjom ateiti ir į treniruotes, bet ir jose nebūtume gausiai susirinkę, nes daugumai kaip ir minėjau grafikas kertasi su RKL. Bandėm kabintis į pergalę. Tiesą pasakius visas varžybas pirmavom, bet po ilgosios pertraukos atvėsom, pabaigoje nesusižaidėm bei nepataikėm savo metimų iš savo distancijų. Ačiū varžovam už geras varžybas. "

0 5 5 3 1 1 1 2 1 0 -4 11 3
2 Mindaugas Gružys 40:00 5/11