19
22

Teisėjai: A. Urbanovič ir D. Šomka.

VKL Įmonių lygos antrajame pusfinalyje susitiko „Greitasis kurjeris“ ir „VĮ Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centras“ (toliau „VĮ ŽŪIKVC“).

„VĮ ŽŪIKVC“ pirmieji pelnė taškus, tačiau į tai P. Parachomikas atsakė tolimu metimu (3:2). Geresnę gynybą demonstravę „VĮ ŽŪIKVC“ per pirmąsias 3 minutes įgijo 5 taškų persvarą (3:8), tačiau jų varžovai nebuvo linkę taip anksti sudėti ginklus ir įpusėjus ketvirčiui, po L. Stripinio taškų, išsiveržė į priekį (11:9), o likus 3 minutėms, po J. Gečo tolimo šūvio – 16:12. „VĮ ŽŪIKVC“ atrodė visiškai išsibalansavę ir nesugebantys rasti savo žaidimo, o tuo pasinaudoję priešininkai, po paskutinėmis sekundėmis įmesto J. Gečo tritaškio, įgijo 10 taškų pranašumą (25:15).

Per antrojo ketvirčio 5 minutes abi ekipos kartu sudėjus pelnė tik 5 taškus (27:18). Tada dvejomis „Greitasis kurjeris“ klaidomis pasinaudoję jų priešininkai sumažino deficitą iki 5 taškų (27:22), o tai privertė „Greitasis kurjeris“ trenerį prašyti minutinės pertraukėlės. Grįžę po jos ši ekipa atrodė kur kas labiau pasitikinti savimi, o varžovų aikštės gynybą jiems vėl leido grįsti savo žaidimą tolimais metimais bei po V. Dūdos tritaškio padidinti skirtumą iki 12 taškų (36:24). Ekipos išėjo į pertrauką skiriamos 8 taškais (40:32).

Trečiąjį kėlinį geriau pradėjo „Greitasis kurjeris“, kurie pelnė 4 taškus be atsako, tačiau į tai R. Mikša atsakė tais pačiais taškais ir ekipos skyrė tie patys 8 taškai (44:36). Likus 3 minutėms „VĮ ŽŪIKVC“ atsilikinėjo 10 taškų, tačiau paskutinėje atakoje D. Mikalčiaus 3 taškai leido jo komandai priartėti iki 6 taškų (53:47).

Pirmosiomis lemiamo ketvirčio minutėmis D. Mikalčiaus dar vienas tolimas šūvis priartino jo komandą prie varžovų per 3 taškus (53:50), tačiau J. Strelčiūnas sugrąžino savo ekipai prieš tai buvusią persvarą (56:50). Visą pirmąją ketvirčio pusę „VĮ ŽŪIKVC“ vis bandė įkąsti savo priešininkams, o 5 minutę, pasinaudoję „Greitasis kurjeris“ klaidomis puolime, greitomis atakomis ne tik prisivijo priešininkus, bet ir išlygino rezultatą (59:59). Likus 2 minutėms komandas skyrė minimalus skirtumas (69:68), o tai žiūrovams žadėjo įtemptą ir įdomią rungtynių pabaigą. Tačiau patys „VĮ ŽŪIKVC“ pačią rungtynių pabaigą nepavertė tokia intriguojančia, nes perskubėdami puolime ir nesėkmingai naudodami pražangų taktiką leido varžovams tolti - „Greitasis kurjeris“ išėjo į didįjį finalą, šiame pusfinalyje nugalėję priešininkus rezultatu 79:71.