Vytauto Didžiojo Gimnazija
Namų salė: Vytauto Didžiojo gimnazija, Augustijonų g. 8/10, Vilnius
| # | Žaidėjas | Gimimo data | Pozicija | Ūgis | Svoris |
|---|---|---|---|---|---|
|
Šarūnas Janušas |
1998-07-09 | 1 | 187cm | 82kg | |
|
Justas Leonavičius |
1994-06-14 | 3 | 184cm | 85kg | |
|
Gediminas Indriūnas |
1991-05-31 | 5 | 194cm | 95kg | |
|
Gedminas Nakčeris |
1998-12-28 | 4 | 195cm | 90kg | |
|
Giedrius Klimavičius |
2000-07-07 | 2 - 3 | 180cm | 85kg | |
|
Titas Klevinskas |
1998-05-06 | 5 | 200cm | 97kg | |
|
Gytis Jakubėnas |
2000-02-16 | 1 | 170cm | 69kg | |
|
Rytis Žarkauskas |
1999-04-19 | 3 - 4 | 188cm | 83kg | |
|
Tautvydas Jurevičius |
1999-05-18 | 4 | 190cm | 88kg | |
|
Matas Sosnovskis |
2000-08-23 | 2 - 3 | 184cm | 75kg | |
|
Lukas Pūras |
1998-06-15 | 4 - 5 | 194cm | 100kg | |
|
Robert Dulko |
2000-02-01 | 2 - 3 | 179cm | 70kg |
TOP SPORT Pavasario čempionatas
| Žaidėjas | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tautvydas Jurevičius | 4 | 33:43 |
15/29
51,72%
|
20/47
42,55%
|
5/12
41,67%
|
2,0 | 7,3 | 9,3 | 2,0 | 3,8 | 0,8 | 0,5 | 1,3 | 2,0 | 0,0 | -6,3 | 23,8 | 21,3 |
| Titas Klevinskas | 4 | 34:47 |
18/37
48,65%
|
0/0 |
5/9
55,56%
|
3,0 | 7,0 | 10,0 | 1,5 | 1,3 | 1,3 | 2,0 | 2,3 | 2,5 | 0,0 | -9,0 | 10,3 | 18,3 |
| Šarūnas Janušas | 5 | 33:58 |
11/28
39,29%
|
5/16
31,25%
|
9/11
81,82%
|
1,2 | 4,4 | 5,6 | 7,0 | 4,0 | 1,6 | 0,0 | 2,8 | 2,6 | 0,0 | -9,2 | 9,2 | 13,2 |
| Rytis Žarkauskas | 4 | 28:44 |
5/19
26,32%
|
9/26
34,62%
|
7/8
87,50%
|
0,0 | 5,3 | 5,3 | 2,0 | 3,5 | 0,5 | 0,3 | 2,3 | 3,8 | 0,0 | -0,3 | 11,0 | 9,0 |
| Lukas Pūras | 5 | 29:44 |
8/27
29,63%
|
0/1
0,00%
|
0/0 |
1,8 | 4,6 | 6,4 | 0,4 | 1,0 | 0,2 | 0,6 | 2,2 | 0,4 | 0,0 | -7,0 | 3,2 | 4,0 |
| Gytis Jakubėnas | 5 | 14:20 |
6/16
37,50%
|
5/13
38,46%
|
0/0 |
0,2 | 0,4 | 0,6 | 1,0 | 0,8 | 0,0 | 0,0 | 1,2 | 0,4 | 0,0 | -10,0 | 5,4 | 1,8 |
| Justas Leonavičius | 3 | 16:28 |
3/8
37,50%
|
0/3
0,00%
|
0/0 |
2,7 | 1,7 | 4,3 | 1,0 | 1,3 | 0,3 | 0,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | -11,0 | 2,0 | 1,7 |
| Gedminas Nakčeris | 4 | 04:15 |
0/4
0,00%
|
0/0 |
0/0 |
1,3 | 1,0 | 2,3 | 0,3 | 0,3 | 0,3 | 0,0 | 0,3 | 0,0 | 0,0 | 1,3 | 0,0 | 1,3 |
| Matas Sosnovskis | 5 | 11:23 |
4/13
30,77%
|
3/9
33,33%
|
0/0 |
0,6 | 0,6 | 1,2 | 0,6 | 1,2 | 0,6 | 0,0 | 1,2 | 0,0 | 0,0 | 0,8 | 3,4 | 0,4 |
| Giedrius Klimavičius | 5 | 08:40 |
2/8
25,00%
|
3/9
33,33%
|
0/0 |
0,0 | 0,4 | 0,4 | 0,4 | 0,6 | 0,6 | 0,0 | 0,8 | 0,0 | 0,0 | -1,4 | 2,6 | 0,2 |
| Gediminas Indriūnas | 2 | 04:52 |
1/3
33,33%
|
0/0 |
0/0 |
0,5 | 0,0 | 0,5 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | -3,0 | 1,0 | -1,5 |
| Robert Dulko | 5 | 08:50 |
4/12
33,33%
|
1/10
10,00%
|
0/0 |
0,4 | 0,0 | 0,4 | 0,2 | 1,0 | 0,6 | 0,0 | 0,8 | 0,4 | 0,0 | -6,0 | 2,2 | -1,4 | Komandinė | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
| Vytauto Didžiojo Gimnazija | 5 |
77/204
37,75%
|
46/134
34,33%
|
26/40
65,00%
|
11,0 | 27,8 | 38,8 | 14,8 | 16,4 | 6,0 | 2,8 | 15,8 | 10,4 | 0,0 | 63,6 | 58,4 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
TOP SPORT Pavasario čempionatas
2017-05-15 (Pirmadienis)
2017-05-13 (Šeštadienis)
2017-05-06 (Šeštadienis)
2017-04-22 (Šeštadienis)
2017-04-15 (Šeštadienis)
Daugiausia pelnytų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2017-05-06 | PČ | Vytauto Didžiojo Gimnazija - KK Panevėžys | 77 |
Mažiausiai praleistų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2017-04-15 | PČ | Vytauto Didžiojo Gimnazija - Pensininkai | 68 |
Atkovoti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2017-05-06 | PČ | Vytauto Didžiojo Gimnazija - KK Panevėžys | 46 |
Rezultatyvūs perdavimai
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2017-05-13 | PČ | Vytauto Didžiojo Gimnazija - Sugar Tepalai | 26 |
Perimti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2017-05-13 | PČ | Vytauto Didžiojo Gimnazija - Sugar Tepalai | 9 |
Blokuoti metimai
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2017-04-22 | PČ | Vytauto Didžiojo Gimnazija - BC NOL SEMKERS | 5 |
Daugiausia pelnytų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2017-05-06 | PČ | Vytauto Didžiojo Gimnazija - KK Panevėžys | 77 |
Mažiausiai praleistų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2017-04-15 | PČ | Vytauto Didžiojo Gimnazija - Pensininkai | 68 |
Atkovoti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2017-05-06 | PČ | Vytauto Didžiojo Gimnazija - KK Panevėžys | 46 |
Rezultatyvūs perdavimai
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2017-05-13 | PČ | Vytauto Didžiojo Gimnazija - Sugar Tepalai | 26 |
Perimti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2017-05-13 | PČ | Vytauto Didžiojo Gimnazija - Sugar Tepalai | 9 |
Blokuoti metimai
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2017-04-22 | PČ | Vytauto Didžiojo Gimnazija - BC NOL SEMKERS | 5 |
Komandos Vytauto Didžiojo Gimnazija rekordininkai
TOP SPORT Pavasario čempionatas
| Reguliarusis čempionatas | |
|---|---|
| Pergalių | 2 |
| Pralaimėjimų | 3 |
Pasiekimai
| Per VKL istoriją | |
|---|---|
| Pergalių | 2 |
| Pralaimėjimų | 3 |
| Pergalių procentas | 40,00% |
| Rungtynių | 5 |
| Pelnyta taškų | 318 |
| Praleista taškų | 370 |
| Efektyvumas | 292 |
| Atkovoti kamuoliai | 194 |
| Puolime atkovoti kamuoliai | 55 |
| Gynyboje atkovoti kamuoliai | 139 |
| Rezultatyvūs perdavimai | 74 |
| Perimti kamuoliai | 30 |
| Blokuoti metimai | 14 |
| Klaidos | 82 |
| Pražangos | 79 |
| Išprovokuotos pražangos | 52 |
| Techninės pražangos | 0 |