Ką tu?
| # | Žaidėjas | Gimimo data | Pozicija | Ūgis | Svoris |
|---|---|---|---|---|---|
|
Vaidas Petrulionis |
1991-05-23 | 3 - 4 | 193cm | 120kg | |
|
Mindaugas Pukelevičius |
1994-11-06 | 3 - 4 | 186cm | 88kg | |
|
Šarūnas Tamkevičius |
1998-01-03 | 3 | 192cm | 82kg | |
|
Kristijonas Knizleris |
1991-06-20 | 2 | 180cm | 106kg | |
|
Edvinas Goris |
1992-06-05 | 1 - 2 | 183cm | 73kg | |
|
Egidijus Mažeika |
1987-09-26 | 5 | 196cm | 100kg | |
|
Liudas Gataveckas |
1990-01-21 | 1 | 183cm | 99kg | |
|
Linas Vaigauskas |
1988-02-27 | 2 | 185cm | 88kg | |
|
Ugnius Stulginskas |
1996-08-09 | 3 - 4 | 193cm | 100kg | |
|
Mantas Leišis |
1993-05-15 | 4 | 196cm | 93kg | |
|
Mindaugas Kraujalis |
1992-07-27 | 2 - 3 | 189cm | 85kg | |
|
Simas Liepinaitis |
1991-01-29 | 1 | 194cm | 100kg | |
|
Linas Stripinis |
1989-11-22 | 4 | 185cm | 110kg |
TOP SPORT Pavasario čempionatas
| Žaidėjas | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Šarūnas Tamkevičius | 6 | 31:48 |
15/33
45,45%
|
14/53
26,42%
|
12/17
70,59%
|
0,8 | 4,5 | 5,3 | 5,0 | 3,5 | 2,5 | 0,5 | 1,3 | 4,0 | 0,0 | 6,3 | 14,0 | 16,2 |
| Vaidas Petrulionis | 7 | 29:26 |
6/16
37,50%
|
36/87
41,38%
|
4/6
66,67%
|
0,9 | 5,0 | 5,9 | 0,6 | 0,9 | 1,1 | 0,0 | 2,3 | 0,6 | 0,0 | 4,0 | 17,7 | 13,7 |
| Mantas Leišis | 6 | 29:13 |
30/51
58,82%
|
1/3
33,33%
|
12/18
66,67%
|
1,7 | 4,8 | 6,5 | 1,5 | 3,2 | 1,0 | 1,7 | 1,8 | 2,7 | 0,0 | -1,8 | 12,5 | 16,0 |
| Mindaugas Kraujalis | 7 | 30:58 |
3/8
37,50%
|
15/49
30,61%
|
8/11
72,73%
|
0,6 | 2,6 | 3,1 | 3,7 | 1,4 | 1,3 | 0,0 | 2,0 | 2,0 | 0,0 | 0,6 | 8,4 | 9,1 |
| Simas Liepinaitis | 4 | 34:41 |
14/43
32,56%
|
0/0 |
9/19
47,37%
|
1,3 | 4,8 | 6,0 | 9,3 | 4,3 | 1,3 | 0,8 | 1,5 | 4,0 | 0,0 | -1,5 | 9,3 | 15,0 |
| Linas Vaigauskas | 6 | 26:41 |
12/23
52,17%
|
5/24
20,83%
|
5/8
62,50%
|
0,5 | 3,0 | 3,5 | 2,0 | 1,0 | 1,7 | 0,2 | 1,5 | 0,7 | 0,0 | 2,7 | 7,3 | 7,3 |
| Egidijus Mažeika | 3 | 29:19 |
12/22
54,55%
|
3/10
30,00%
|
1/4
25,00%
|
3,3 | 6,7 | 10,0 | 0,3 | 1,3 | 1,3 | 1,0 | 2,0 | 0,7 | 0,0 | 4,0 | 11,3 | 14,7 |
| Ugnius Stulginskas | 3 | 21:25 |
10/19
52,63%
|
1/2
50,00%
|
2/5
40,00%
|
1,3 | 2,3 | 3,7 | 1,0 | 0,7 | 0,0 | 1,0 | 2,0 | 1,7 | 0,3 | 0,3 | 8,3 | 8,7 |
| Edvinas Goris | 4 | 24:00 |
4/9
44,44%
|
0/6
0,00%
|
1/4
25,00%
|
1,5 | 2,5 | 4,0 | 1,5 | 2,5 | 0,8 | 0,3 | 2,0 | 1,5 | 0,0 | 0,5 | 2,3 | 2,3 |
| Liudas Gataveckas | 4 | 15:53 |
1/3
33,33%
|
0/6
0,00%
|
2/6
33,33%
|
1,5 | 0,8 | 2,3 | 1,0 | 1,5 | 0,5 | 0,0 | 1,5 | 1,0 | 0,0 | -4,8 | 1,0 | -0,3 | Komandinė | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
| Ką tu? | 7 |
107/227
47,14%
|
75/240
31,25%
|
56/98
57,14%
|
8,4 | 26,6 | 35,0 | 18,9 | 14,4 | 8,9 | 3,4 | 13,0 | 13,6 | 0,3 | 70,7 | 76,4 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
TOP SPORT Pavasario čempionatas
2017-05-28 (Sekmadienis)
2017-05-22 (Pirmadienis)
2017-05-11 (Ketvirtadienis)
2017-05-07 (Sekmadienis)
2017-05-01 (Pirmadienis)
2017-04-23 (Sekmadienis)
2017-04-14 (Penktadienis)
Daugiausia pelnytų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2017-05-28 | PČ | Ką tu? - SKM-OPK | 83 |
Mažiausiai praleistų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2017-05-22 | PČ | Tirola - Ką tu? | 55 |
Atkovoti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2017-05-11 | PČ | BC Salininkai - Ką tu? | 39 |
Rezultatyvūs perdavimai
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2017-05-11 | PČ | BC Salininkai - Ką tu? | 24 |
Perimti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2017-05-22 | PČ | Tirola - Ką tu? | 13 |
Blokuoti metimai
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2017-05-22 | PČ | Tirola - Ką tu? | 6 |
Daugiausia pelnytų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2017-05-28 | PČ | Ką tu? - SKM-OPK | 83 |
Mažiausiai praleistų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2017-05-22 | PČ | Tirola - Ką tu? | 55 |
Atkovoti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2017-05-11 | PČ | BC Salininkai - Ką tu? | 39 |
Rezultatyvūs perdavimai
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2017-05-11 | PČ | BC Salininkai - Ką tu? | 24 |
Perimti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2017-05-22 | PČ | Tirola - Ką tu? | 13 |
Blokuoti metimai
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2017-05-22 | PČ | Tirola - Ką tu? | 6 |
Komandos Ką tu? rekordininkai
TOP SPORT Pavasario čempionatas
| PLAY-OFF: 1/4 finalo | |
|---|---|
| Pergalių | 0 |
| Pralaimėjimų | 1 |
| PLAY-OFF: 1/8 finalo | |
|---|---|
| Pergalių | 1 |
| Pralaimėjimų | 0 |
| Reguliarusis čempionatas | |
|---|---|
| Pergalių | 2 |
| Pralaimėjimų | 3 |
Pasiekimai
| Per VKL istoriją | |
|---|---|
| Pergalių | 3 |
| Pralaimėjimų | 4 |
| Pergalių procentas | 42,86% |
| Rungtynių | 7 |
| Pelnyta taškų | 495 |
| Praleista taškų | 482 |
| Efektyvumas | 535 |
| Atkovoti kamuoliai | 245 |
| Puolime atkovoti kamuoliai | 59 |
| Gynyboje atkovoti kamuoliai | 186 |
| Rezultatyvūs perdavimai | 132 |
| Perimti kamuoliai | 62 |
| Blokuoti metimai | 24 |
| Klaidos | 101 |
| Pražangos | 91 |
| Išprovokuotos pražangos | 95 |
| Techninės pražangos | 2 |