BC NOL SEMKERS 2
Namų salė: Karoliniškių gimnazija, Sausio 13-osios g.17, Vilnius
Treneris: Karolis Kuliūnas.
| # | Žaidėjas | Gimimo data | Pozicija | Ūgis | Svoris |
|---|---|---|---|---|---|
|
Aivaras Paukštė |
1999-03-21 | 2 - 3 | 190cm | 87kg | |
|
Tautvydas Rėkašius |
1999-12-27 | 3 | 190cm | 83kg | |
|
Medardas Pauliukėnas |
1999-03-24 | 3 - 4 | 191cm | 87kg | |
|
Mantas Linkevičius |
1995-07-24 | 4 - 5 | 197cm | 100kg | |
|
Domantas Darius Ridikas |
1999-09-13 | 3 - 4 | 195cm | 95kg | |
|
Lukas Jonkus |
1992-10-17 | 3 | 191cm | 96kg | |
|
Artūras Degtiarenko |
2000-03-16 | 3 - 4 | 190cm | 92kg | |
|
Gytis Poviliūnas |
1999-11-13 | 1 | 186cm | 76kg | |
|
Karolis Kuliūnas |
1999-03-13 | 1 | 191cm | 80kg | |
|
Edvinas Miladovskij |
1996-09-13 | 3 | 193cm | 83kg | |
|
Erikas Urbanovič |
1999-02-27 | 1 | 185cm | 80kg | |
|
Mindaugas Švabauskas |
2000-06-25 | 3 - 4 | 195cm | 85kg | |
|
Margiris Mačiūnas |
1999-02-06 | 2 | 180cm | 67kg | |
|
Lechas Plokšto |
1995-08-08 | 1 | 180cm | 80kg | |
|
Jonas Kaziukonis |
1999-09-02 | 4 | 185cm | 90kg | |
|
Deividas Gaidulis |
2000-02-24 | 1 | 185cm | 73kg | |
|
Aleksandras Stefanovič |
1999-10-30 | 2 | 184cm | 69kg | |
|
Airidas Neifaltas |
1999-02-15 | 1 | 175cm | 81kg |
IV Lyga
| Žaidėjas | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aivaras Paukštė | 20 | 29:08 |
72/165
43,64%
|
36/149
24,16%
|
37/65
56,92%
|
2,3 | 4,7 | 6,9 | 1,7 | 1,5 | 1,3 | 1,2 | 1,6 | 2,6 | 0,0 | 0,5 | 14,5 | 13,3 |
| Edvinas Miladovskij | 20 | 29:23 |
73/152
48,03%
|
9/38
23,68%
|
14/39
35,90%
|
1,6 | 4,9 | 6,5 | 1,3 | 1,6 | 1,1 | 0,9 | 2,1 | 2,6 | 0,1 | -0,6 | 9,4 | 11,3 |
| Lukas Jonkus | 10 | 29:41 |
7/21
33,33%
|
48/120
40,00%
|
5/8
62,50%
|
0,7 | 3,7 | 4,4 | 3,0 | 1,2 | 1,4 | 0,4 | 1,1 | 1,5 | 0,0 | 4,2 | 16,3 | 15,8 |
| Domantas Darius Ridikas | 12 | 23:03 |
28/36
77,78%
|
11/32
34,38%
|
19/23
82,61%
|
1,4 | 5,1 | 6,5 | 0,4 | 1,2 | 0,7 | 0,2 | 1,8 | 1,8 | 0,0 | 1,3 | 9,0 | 12,8 |
| Mantas Linkevičius | 10 | 27:23 |
31/66
46,97%
|
12/39
30,77%
|
25/42
59,52%
|
1,9 | 5,2 | 7,1 | 1,2 | 2,2 | 1,1 | 0,8 | 3,3 | 4,4 | 0,0 | 3,9 | 12,3 | 13,5 |
| Deividas Gaidulis | 17 | 23:52 |
25/73
34,25%
|
4/22
18,18%
|
6/8
75,00%
|
0,9 | 2,5 | 3,4 | 4,2 | 0,8 | 0,6 | 0,4 | 1,3 | 0,6 | 0,0 | 0,7 | 4,0 | 7,2 |
| Gytis Poviliūnas | 8 | 25:42 |
38/67
56,72%
|
9/30
30,00%
|
10/14
71,43%
|
1,4 | 2,4 | 3,8 | 1,8 | 2,0 | 1,0 | 0,4 | 1,6 | 2,1 | 0,0 | 1,6 | 14,1 | 12,8 |
| Medardas Pauliukėnas | 8 | 27:13 |
29/65
44,62%
|
10/44
22,73%
|
12/18
66,67%
|
1,9 | 4,5 | 6,4 | 1,5 | 1,4 | 1,6 | 0,5 | 1,3 | 2,0 | 0,0 | -2,3 | 12,5 | 12,4 |
| Airidas Neifaltas | 1 | 34:22 |
4/10
40,00%
|
4/9
44,44%
|
6/8
75,00%
|
1,0 | 4,0 | 5,0 | 7,0 | 4,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 8,0 | 0,0 | 12,0 | 26,0 | 32,0 |
| Lechas Plokšto | 18 | 11:20 |
14/32
43,75%
|
5/30
16,67%
|
1/6
16,67%
|
0,6 | 1,1 | 1,6 | 1,2 | 1,2 | 0,6 | 0,1 | 1,5 | 0,6 | 0,0 | -3,4 | 2,4 | 1,1 |
| Erikas Urbanovič | 10 | 14:45 |
16/33
48,48%
|
3/28
10,71%
|
3/10
30,00%
|
0,6 | 1,9 | 2,5 | 1,6 | 2,0 | 0,3 | 0,1 | 0,7 | 0,6 | 0,0 | -3,8 | 4,4 | 1,9 |
| Karolis Kuliūnas | 8 | 16:53 |
3/12
25,00%
|
3/14
21,43%
|
0/2
0,00%
|
0,6 | 1,5 | 2,1 | 1,8 | 0,8 | 0,4 | 0,0 | 0,9 | 0,6 | 0,0 | -5,8 | 1,9 | 2,4 |
| Tautvydas Rėkašius | 2 | 14:29 |
0/1
0,00%
|
4/9
44,44%
|
0/0 |
0,0 | 2,5 | 2,5 | 2,5 | 0,5 | 1,5 | 0,0 | 0,5 | 1,0 | 0,0 | 2,0 | 6,0 | 9,5 |
| Mindaugas Švabauskas | 3 | 20:10 |
4/10
40,00%
|
0/1
0,00%
|
2/5
40,00%
|
1,0 | 3,7 | 4,7 | 0,7 | 0,7 | 1,0 | 0,0 | 1,7 | 2,3 | 0,0 | 12,0 | 3,3 | 6,3 |
| Margiris Mačiūnas | 9 | 11:11 |
5/20
25,00%
|
2/13
15,38%
|
3/4
75,00%
|
0,6 | 2,0 | 2,6 | 0,8 | 0,6 | 0,4 | 0,0 | 1,0 | 0,6 | 0,0 | -5,0 | 2,1 | 1,9 |
| Jonas Kaziukonis | 12 | 09:09 |
5/13
38,46%
|
2/11
18,18%
|
0/0 |
0,7 | 0,8 | 1,5 | 0,2 | 0,3 | 0,3 | 0,0 | 0,6 | 0,2 | 0,0 | -5,6 | 1,3 | 1,3 |
| Artūras Degtiarenko | 6 | 10:11 |
5/18
27,78%
|
0/1
0,00%
|
0/0 |
0,5 | 1,2 | 1,7 | 0,5 | 0,5 | 0,7 | 0,0 | 0,7 | 0,7 | 0,0 | 4,3 | 1,7 | 1,7 |
| Aleksandras Stefanovič | 8 | 09:44 |
8/17
47,06%
|
2/6
33,33%
|
0/2
0,00%
|
0,0 | 0,4 | 0,4 | 0,8 | 0,8 | 0,4 | 0,0 | 1,0 | 0,4 | 0,0 | -5,4 | 2,8 | 1,0 | Komandinė | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
| BC NOL SEMKERS 2 | 22 |
401/906
44,26%
|
174/654
26,61%
|
162/287
56,45%
|
11,3 | 27,8 | 39,1 | 14,3 | 11,6 | 7,7 | 3,5 | 15,1 | 14,1 | 0,1 | 67,5 | 69,1 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
IV Lyga
2018-04-22 (Sekmadienis)
2018-04-16 (Pirmadienis)
2018-04-08 (Sekmadienis)
2018-03-25 (Sekmadienis)
2018-03-04 (Sekmadienis)
2018-02-25 (Sekmadienis)
2018-02-18 (Sekmadienis)
2018-02-08 (Ketvirtadienis)
2018-02-04 (Sekmadienis)
2018-01-28 (Sekmadienis)
2018-01-23 (Antradienis)
2018-01-21 (Sekmadienis)
2018-01-08 (Pirmadienis)
2017-12-22 (Penktadienis)
2017-12-10 (Sekmadienis)
2017-12-02 (Šeštadienis)
2017-11-26 (Sekmadienis)
2017-11-19 (Sekmadienis)
2017-11-13 (Pirmadienis)
2017-11-08 (Trečiadienis)
2017-10-29 (Sekmadienis)
2017-10-22 (Sekmadienis)
Daugiausia pelnytų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2017-11-08 | IV | Avedus - BC NOL SEMKERS 2 | 100 |
Mažiausiai praleistų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2018-01-28 | IV | BC NOL SEMKERS 2 - Sudervė TEAM | 50 |
Atkovoti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2017-12-22 | IV | Zulu team - BC NOL SEMKERS 2 | 55 |
Rezultatyvūs perdavimai
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2018-02-18 | IV | BC NOL SEMKERS 2 - X Komanda | 27 |
Perimti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2017-11-08 | IV | Avedus - BC NOL SEMKERS 2 | 14 |
Blokuoti metimai
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2018-01-28 | IV | BC NOL SEMKERS 2 - Sudervė TEAM | 8 |
Daugiausia pelnytų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2017-11-08 | IV | Avedus - BC NOL SEMKERS 2 | 100 |
Mažiausiai praleistų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2018-01-28 | IV | BC NOL SEMKERS 2 - Sudervė TEAM | 50 |
Atkovoti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2017-12-22 | IV | Zulu team - BC NOL SEMKERS 2 | 55 |
Rezultatyvūs perdavimai
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2018-02-18 | IV | BC NOL SEMKERS 2 - X Komanda | 27 |
Perimti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2017-11-08 | IV | Avedus - BC NOL SEMKERS 2 | 14 |
Blokuoti metimai
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2018-01-28 | IV | BC NOL SEMKERS 2 - Sudervė TEAM | 8 |
Komandos BC NOL SEMKERS 2 rekordininkai
IV Lyga
| 1 / 8 Finalo (iš taškų skirtumo) | |
|---|---|
| Pergalių | 0 |
| Pralaimėjimų | 2 |
| 1 / 16 Finalo (iš taškų skirtumo) | |
|---|---|
| Pergalių | 2 |
| Pralaimėjimų | 0 |
| Reguliarusis čempionatas | |
|---|---|
| Pergalių | 9 |
| Pralaimėjimų | 9 |
Pasiekimai
| Per VKL istoriją | |
|---|---|
| Pergalių | 11 |
| Pralaimėjimų | 11 |
| Pergalių procentas | 50,00% |
| Rungtynių | 22 |
| Pelnyta taškų | 1486 |
| Praleista taškų | 1546 |
| Efektyvumas | 1520 |
| Atkovoti kamuoliai | 860 |
| Puolime atkovoti kamuoliai | 249 |
| Gynyboje atkovoti kamuoliai | 611 |
| Rezultatyvūs perdavimai | 314 |
| Perimti kamuoliai | 169 |
| Blokuoti metimai | 78 |
| Klaidos | 255 |
| Pražangos | 333 |
| Išprovokuotos pražangos | 311 |
| Techninės pražangos | 2 |