14

Rungtynių teisėjai:

Rokas Verikas
Ernestas Leišis

Pirmadienio vakarą, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, VKL III lygoje įvyko 1/16 etapo pirmosios rungtynės tarp komandų "Vedejasrenginiui.lt" ir "BC Versus". Rungtynėms prasidėjus apylygiai, po pirmojo kėlinio "Vedejasrenginiui.lt" turėjo 4 taškų persvarą, tačiau antrajame kėlinyje, varžovų parodytas atkaklumas bei pramesti laisvi komandos "Vedejasrenginiui.lt" metimai, leido "BC Versus komandai" spurtuoti bei kabintis į rezultatą, antrąjį kėlinį laimėjus 21:14, "BC Versus" po dviejų kėlinių turėjo 3 taškų persvarą. Tačiau rungtynių baigtį lėmė trečiasis kėlinys, kadangi "Vedejasrenginiui.lt" pademonstravus puikų žaidimą puolime bei gerą spaudimą, ko pasekoje pavyko susikurti progas greitoms atakoms, šį kėlinį laimėjo rezultatu 28:18. Tad ketvirtąjį kėlinį sužaidus lygiai, komanda "Vedejasrenginiui.lt" po pirmųjų 1/16 PLAY-OFF rungtynių įgijo 7 taškų persvarą, laimėjusi rezultatu 74:67.

Išsamūs žaidėjų komentarai po rungtynių:

Komandos "BC Versus" žaidėjas M. Lastauskas: "Šioje poroje esam natras numeris. Žaidžiam su realiai stipresne, jaunesne, greitesne, aukštesne, turinčia daugiau raumenų komanda. Tai aš realiai nematau nei vieno aspekto, kuriuo mes būtume už juos geresni, nebent galim labiau norėt laimėt. Tai vienintelė galimybė mums laimėt. Tai šiandien sakyčiau, tai, kad pralošėm septyniais taškais svečiuose, yra geras rezultatas. Jis reiškia, kad mes ir toliau atsiliekam, varžovai yra geresni, bet antros rungtynės dar nėra formalumas, dar galima žaisti. Tai į antras rungtynes pasistengsim atsinešt visą širdį ir įdėt visas jėgas. O jeigu ir pralošim tai pralošim gerai komandai, tokiem pralošti yra negėda."

Komandos "Vedejasrenginiui.lt" kapitonas J. Daugėla: "Na atsižvelgiant į pirmojo mūsų susitikimo reguliariajame sezone su šia komanda rezultatą, galima būtų sakyti, kad tai gan parankus varžovas mūsų komandai, bet žinant tai, kad atkrintamosiose varžybose lengvų priešininkų nebūna, tai turėjo būt atitinkamas ir nusiteikimas šioms rungtynėms. Pirmoje rungtynių pusėje puolime kaip ir viskas būtų buvė kaip ir gerai, tačiau nepataikėm savo metimų, gynyboje koncentracijos nuo pradžių trūko, tiesa antroje pusėje susigriebėme šiek tiek, pradėjome aktyviau gintis, varžovai šiek tiek pasimetė. Tada pradėjom pataikyt savo metimus, surinkome nemažai taškų greitose atakose, tai galiausiai ir lėmė mums palankų rezultatą. Aišku, tikrai galėjome šitose rungtynėse susikrauti didesnę persvarą jei ne tie laisvi netaiklūs metimai, bet ką jau padarysi. Galbūt kitose rungtynėse mums pasiseks geriau, o varžovams padėkosiu už kovą."

2 1 3 2 2 3 0 0 3 0 -12 26 23
25 Mindaugas Lastauskas 35:09 3/5