Rungtynių teisėjai:

Artūras Malichinas
Mantas Vaičekauskis

Apie rungtynes

Pirmadienio vakarą I+II lygos rungtynėse namuose žaidusi BC Lidl 80:104 (16:31; 21:28; 16:25; 27:20) nusileido Mad Lamb komanda. Rungtynių pradžią šiek tiek teko nukelti dėl ant aikštės lašėjusio kondicionieriaus, tačiau pradėjus, Mad Lamb smeigė du greitus tritaškius ir susikrovė 6 taškų persvarą. Sužaidus 6 minutes Mad Lamb pirmavo kone dvigubai 9:17, todėl BC Lidl buvo priversti prašyti minutės pertraukėlės. Po pertraukėlės vaizdas aikštėje nesikeitė - Mad Lamb žaidėjas J. Sakalauskas įmetė dar vieną tritaškį ir Mad Lamb pradėjo pirmauti dviženkliu skirtumu. BC Lidl pirmajame ketvirtyje prametė visus 5 tritaškius, padarė 5 klaidas, todėl Mad Lamb susikrovę solidų 15 taškų pranašumą.

Antrajame kėlinyje Mad Lamb nemažino apsukų puolime, o neradusi priešnuodžių BC Lidl jau po pirmųjų dviejų kėlinio minučių prašė antrosios minutinės pertraukėlės. Sužaidus 3 minutes švieslentėje degė dviguba persvara - 20:40. Mad Lamb persvarą toliau didino ir į ilgąją pertrauką išėjo turėdami 22 taškų persvarą 37:59.

Po ilgosios pertraukos BC Lidl gynėsi šiek tiek geriau, per pirmąsias 5 trečiojo ketvirčio minutes praleido tik 9 taškus, tačiau patiems puolime taip pat nieko sukurti nepavyko. Per trečiąjį kėlinį įmetę 16 taškų BC Lidl atsilikinėjo 31 taško skirtumu 53:84.

Ketvirtasis kėlinys buvo tik formalumas. Vienintelė likusi intriga rungtynėse buvo Mad Lamb pelnytų taškų skaičius. Mad Lamb niekaip nesisekė peržengti triženklės taškų sumos, kol galiausiai likus 50 sekundžių iki pabaigos Darius Bušmič pataikė iš po krepšio ir pelnė 101-ąjį komandos tašką. Galutinis rungtynių rezultatas - 80:104.

Julius, Kilsch, BC Lidl žaidėjas:

Į varžybas susirinkome nenusiteikę. Priešininkų komanda stipri, gerai suko kamuolį puolime, pagirtinai žaidė, mums buvo tik pavyzdys. Mes darėme kvailas klaidas, puolime žaidėme savanaudiškai, o gynybos nebuvo išvis. Šios rungtynės neatspindi mūsų nusiteikimo sezonui artėjant į pabaigą. Gėda. Kalbėsimės,stengsimės daugiau treniruotis ir laimėti varžybas.

Ervinas Stankus, Mad Lamb treneris:

Sveikinu komandą su pergale. Žaidėme prieš I lygos komandą, nori nenori, nusiteikimas visada turi būti geresnis prieš aukštesnio lygio komandą. Rezultate matome 24 taškų skirtumą, tačiau nebuvo taip lengva. Pabaigoje jautėsi komandos atsipalaidavimas, leidome varžovams sumažinti skirtumą, nes jis vienu metu atrodė nepadorus. Mūsų komanda juda teigiama linkme, gerai dirbame. Tikiuosi, kad tokį žaidimą išlaikysime iki pavasario.

BC Lidl: E. Kundelis 19 tšk. (6 atk.), J. Kilsch 16 tšk., T. Kairys 13 tšk., G. Gedeika 12 tšk.

Mad Lamb: G. Mockus 17 tšk. (5 ast.), L. Jasionis 15 tšk. (7 ast.), J. Sakalauskas (6 atk.) ir Ž. Rubliauskas (9 atk., 6 ast., 3 per.) po 14 tšk., A. Butkus 13 tšk., G. Idzelis 12 tšk.