Justinas Sakalauskas
VKL Rudens Taurė
| Data | Rungtynės | St | Min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020-10-09 | Tirola - Rinktiniai | ✕ | 40:00 | 7/9 77,78% | 2/9 22,22% | 2/8 25,00% | 0 | 8 | 8 | 5 | 1 | 3 | 0 | 3 | 4 | 0 | 3 | 22 | 23 |
| 2020-10-04 | Rinktiniai - Ridikas | ✕ | 34:32 | 2/6 33,33% | 3/12 25,00% | 1/2 50,00% | 1 | 7 | 8 | 1 | 2 | 0 | 0 | 4 | 3 | 0 | -16 | 14 | 6 |
| 2020-09-28 | Meridianas - Rinktiniai | ✕ | 29:26 | 1/4 25,00% | 1/5 20,00% | 2/2 100,00% | 2 | 3 | 5 | 3 | 1 | 1 | 0 | 4 | 2 | 0 | 3 | 7 | 6 |
| 2020-09-23 | Rinktiniai - Lithoc | ✕ | 31:38 | 4/10 40,00% | 2/5 40,00% | 1/2 50,00% | 1 | 4 | 5 | 3 | 1 | 1 | 2 | 3 | 3 | 0 | 30 | 15 | 15 |
VKL Vasaros Lyga
| Data | Rungtynės | St | Min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020-08-30 | Bekupė - KK Prokuratūra | ✕ | 35:32 | 4/9 44,44% | 5/12 41,67% | 4/4 100,00% | 4 | 3 | 7 | 8 | 6 | 3 | 0 | 3 | 6 | 0 | -4 | 27 | 30 |
| 2020-08-26 | Bekupė - Oaks | ✕ | 30:15 | 6/9 66,67% | 2/7 28,57% | 4/4 100,00% | 1 | 6 | 7 | 5 | 5 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | 8 | 22 | 18 |
| 2020-08-04 | BC Litražas - Bekupė | ✕ | 43:19 | 3/5 60,00% | 4/11 36,36% | 3/4 75,00% | 0 | 9 | 9 | 2 | 5 | 0 | 1 | 3 | 7 | 0 | 3 | 21 | 22 |
| 2020-07-27 | VKV Peace II - Bekupė | ✕ | 32:44 | 4/9 44,44% | 3/7 42,86% | 5/6 83,33% | 2 | 2 | 4 | 6 | 2 | 5 | 0 | 3 | 5 | 0 | -5 | 22 | 27 |
| 2020-07-19 | Pabradė - Bekupė | ✕ | 36:05 | 7/10 70,00% | 1/7 14,29% | 0/0 | 0 | 5 | 5 | 1 | 1 | 4 | 0 | 1 | 1 | 0 | -12 | 17 | 17 |
| 2020-07-08 | www.krepsinis.pro - Bekupė | ✕ | 33:06 | 7/13 53,85% | 4/4 100,00% | 0/0 | 3 | 1 | 4 | 3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | -8 | 26 | 21 |
V Lyga
| Data | Rungtynės | St | Min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020-02-29 | Bekupė - BKK Vėjas | ✕ | 36:56 | 2/6 33,33% | 3/11 27,27% | 2/2 100,00% | 0 | 1 | 1 | 5 | 2 | 4 | 1 | 2 | 1 | 0 | 3 | 15 | 11 |
| 2020-02-26 | BC Rudamina - Bekupė | ✕ | 25:20 | 3/5 60,00% | 2/2 100,00% | 0/0 | 0 | 2 | 2 | 3 | 2 | 1 | 0 | 3 | 2 | 0 | -12 | 12 | 13 |
| 2020-02-19 | LT2021 - Bekupė | ✕ | 31:23 | 3/7 42,86% | 1/8 12,50% | 2/2 100,00% | 1 | 9 | 10 | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 27 | 11 | 14 |
| 2020-02-08 | Bekupė - Oaks | ✕ | 41:19 | 3/8 37,50% | 2/9 22,22% | 4/5 80,00% | 1 | 8 | 9 | 5 | 4 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 3 | 16 | 13 |
| 2020-01-18 | EMDIS - Bekupė | ✕ | 32:39 | 1/5 20,00% | 1/7 14,29% | 3/4 75,00% | 2 | 4 | 6 | 4 | 2 | 3 | 0 | 1 | 3 | 0 | 12 | 8 | 10 |
| 2020-01-08 | BC Rudamina - Bekupė | ✕ | 36:07 | 7/11 63,64% | 1/4 25,00% | 0/0 | 1 | 6 | 7 | 6 | 3 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | -26 | 17 | 19 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
Efektyvumas
| Data | Lyga | Komandos | Efektyvumas |
|---|---|---|---|
| 2019-02-26 | III | United Sharks - Green Mazda Rangers | 44 |
Pelnyta taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2019-02-26 | III | United Sharks - Green Mazda Rangers | 46 |
Atkovota kamuolių
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2018-08-16 | VKL Vasara | Green Mazda Rangers - Melingos Keliai | 14 |
Rezultatyvių perdavimų
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2019-06-26 | VKL Vasara | Green Mazda Rangers - KK Riešė | 10 |
Perimta kamuolių
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2019-02-09 | III | Naudingi - Green Mazda Rangers | 6 |
Blokuota metimų
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2019-03-10 | III | Telšiai - Green Mazda Rangers | 3 |
Efektyvumas
| Data | Lyga | Komandos | Efektyvumas |
|---|---|---|---|
| 2020-08-30 | VKL Vasara | Bekupė - KK Prokuratūra | 30 |
Pelnyta taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2020-08-30 | VKL Vasara | Bekupė - KK Prokuratūra | 27 |
Atkovota kamuolių
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2020-02-19 | V | LT2021 - Bekupė | 10 |
Rezultatyvių perdavimų
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2020-08-30 | VKL Vasara | Bekupė - KK Prokuratūra | 8 |
Perimta kamuolių
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2020-07-27 | VKL Vasara | VKV Peace II - Bekupė | 5 |
Blokuota metimų
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2020-09-23 | Ruduo | Rinktiniai - Lithoc | 2 |
Sezonas:
Karjeros pasiekimai:
| Statistinis rodiklis | Vidurkis | Viso |
|---|---|---|
| Sužaista rungtynių | 80 | |
| Efektyvumas | 11,8 | 943 |
| Pelnyta taškų | 13,1 | 1050 |
| Dvitaškiai | 46,34% | 228/492 |
| Tritaškiai | 30,87% | 163/528 |
| Baudų metimai | 65,63% | 105/160 |
| Atkovota kamuolių | 5,0 | 397 |
| Rezultatyvių perdavimų | 2,9 | 228 |
| Perimta kamuolių | 1,4 | 113 |
| Blokuota metimų | 0,3 | 21 |
| Pražangų | 2,5 | 202 |
| Išprovokuota praž. | 2,2 | 173 |