Rungtynių teisėjai:

Paulius Kaziulionis
Vilius Urniežius

Apie rungtynes

Saulėtą sekmadienį ketvirtfinalio etapo pirmose rungtynėse susirėmė KK Riešė / La Birra Pub ir MRU komandos. KK Riešė komandos žaidėjai iškart pasijautė pranašesni kai pamatė, kad priešininkai susirinko tik penkiese. Taigi rungtynės prasidėjo taškas į tašką, KK Riešės žaidėjai vadovavosi greitu žaidimu, taip po biški vargino varžovus. Taip pat po krepšiu labai sėkmingai žaidė Gediminas Povilauskas, didelė Riešės atakų dalis vykdavo per jį. Tuo tarpu varžovams labai sunkiai sekėsi pataikyti ir iš vidutinio nuotolio ir iš po krepšio. Artūras Karapetian buvo MRU komandos vedlys, tačiau ir jis susidūrė su sunkumais. Antrą kėlinį KK Riešė pradėjo sunkiau, buvo šiek tiek išsiblaškę aikštelėje, bet kėliniui einant į pabaigą, jie varžovus užbombardavo tritaškiais. MRU žaidėjai atrado spragas priešininkų gynyboje, daugumoje atakų MRU mesdavo laisvi, tik vėliau žaidėjai šansus po krepšiais. MRU komanda neleido varžovams labai atsiplėšti ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo 51:38 KK Riešė komandos naudai. Trečiame kėlinyje atsirado spragos ir MRU gynyboje, kadangi nesugebėje daugumą kamuolių atsikovoti gynyboje, tačiau kalbant apie puolimą, žaidėjai žaidė po vieną, atakos trukdavo nedaugiau kaip dešimt sekundžių. Priešininkų gretose Gediminas Povilauskas puikiai skirstė perdavimus komandos draugams, taip persvara ir pradėjo augti. Ketvirtame kėlinyje KK Riešė jau žaidė atsipalaidavę, jautėsi lyg treniruotėje. MRU komandoje Artūras Karapetian ir Tomas Malimenkovas ėmėsi iniciatyvos puolime, tačiau jų metimai vis skrisdavo pro šalį. KK Riešė tuo naudojosi, puldavo greitomis atakomis, varžovai pavargo ir persvara sparčiai augo.

Rungtynių komentarai

MRU komandos žaidėjas Artūras Karapetian: Patys kalti esam, kad nesusirinkom. Labai šiandien mums nekrito, suolelio neturėjome. Priešininkai mus puolė greitomis atakomis. Prieš kitas rungtynes susavo sudėtį papildysime dviem žaidėjais, taigi manau, kad varžovams duosime didesnę kovą. Bandysime savo gynybos problemas išspręsti, nes šiandien tai gynybos apskritai nelabai buvo.

KK Riešė komandos treneris Ervinas Stankus: Ketvirtfinalis prasidėjo neramiai, kadangi susirinkome po ilgesnės pertraukos. Bet kai mes įsivažiuojame tai mus labai sunku sustabdyti. Turėjome greičio ir taiklumo pranašumą, tai ir lėmė pergalę. Taip pat turėjome ūgio persvarą, stengėmės tai išnaudoti.  Džiaugiuosi, kad pasiekėme užtikrintą pergalę, tikiuosi, kitas rungtynes užtikrintai sužaisti ir keliauti toliau.