10

Rungtynių teisėjai:

Paulius Kaziulionis

Šaltą penktadienio vakarą, vietos šeiminkai MRU priemė VKL I lygos lyderius KK Riešė / La Birra Pub komandą.

Varžybos buvo atkaklios - komandos kovojo taškas į tašką, tačiau ketvirtąjame kėlinyje I lygos lyderiai įrodė savo pranašumą ketvirtąjame kėlinyje išplėšdami pergalę rezultau 84 - 97.

Pirmasis kėlinys geriau sekėsi šeiminkams. Geriau pasinaudoję varžovų klaidomis ir greitomis atakomis MRU įrodė pranšumą. Rezultatyviai sužaidę MRU laimėjo kėlinį rezultatu 26-19. Tačiau antrąjame kėlinyje Riešė atsitiesė. Lygos lyderiai sužaidė nuostabią atkarpą 6-22. Puolime žibėjusi Riešės komanda laimėjo kėlinį rezultatu 15-28. Trečiajame kėlinyje įtampos netrūko. Riešės komanda išnaudojo pranašumą po krepšiais ir antraisiais bandymais surinko 8 taškus. Tuo tarpu MRU savo pranašumą parodė geitose kontraatakose bei surinkę 12 taškų nuo baudų metimo linijos. 3-iajį kėlinį komandos sužaidė apylygiai: 25-24. Ketvirtasis kėlinys MRU komandai nieko gero nežadėjo. Riešės komanda išlaikė pranašumą iki varžybų galo. 4-ajame kėlinyje geriau žaidė Riešė.Gerai sužaidusi gynyboje neleido MRU komandai persverti rezultato. Varžybos tarp MRU ir KK Riešė komandų baigėsi rezultatu 84-97. Riešės komandą į pergalę vedė Lukas Motiejūnas, surinkęs 25 taškus, pataikęs 8 tritaškius iš 15 mestų. MRU komandoje išsiskyrė Artūras Karapetian surinkęs 29 taškus.

MRU komandos treneris Raimundas Kalesnykas

"Žaidėm priš lyderius, daugkartinius čempionus. Žinojom, kad bus sunku. Mūsų žaidėjai yra nuo 1 iki 3 numerio. Mes neturim tikro 4 bei 5 numerio žaidėjo. Turėjome šiandien dvyliktoką jaunuolį, jam yra sunku žaisti prieš fiziškai stipresnius. Jis padarė klaidų bei prametė tritaškius metimus. Bet gerai, jis grūdinasi. Mes visąlaiką alsavom varžovams į nugarą. Varžovų pataikyti tritaškiai nulėmė jų pergalę. O šiaip neblogai, sužaidėm neblogas varžybas prieš komandos lyderius ir čempionus. Gaila, kad mūsų komanda nėra komandiška. Įvaržybas visada renkames nuo 5 iki 7 žmonių. Mūsų centrai neateina į varžybas, todėl sunku žaisti prieš atletiškus žaidėjus. Todėl šiandien pralaimėjome kovą dėl kamuolių, visi jų žaidėjai buvo aukštesni. Kovojo vyrai, šaunuoliai, pataikė metimus, buvo atkarpų kai galėjome persverti rezultatą į kitą pusę, bet dėl pramestų svarbių metimų mes paleidome varžybas. Varžovam pagarba."

KK Riešė / La Birra Pub komandos treneris Ervinas Stankus:

"Nu ką žaidėm šiandien be pagrindinės sudėties - buvo tik keli žaidėjai iš mūsų pagrindinio starto penketo. Bet šiaip džiaugiuosi komanda kaip šian sužaidėme. Buvo geras komandinis darbas tiek puolime, tiek gynyboje, bet aišku, gynyba šlubavo. Kas daugiau įmeta - tas ir laimi. Linkėjimai visiems ir ypač geriausiam teisėjui Andžej Urbanovič."