9

Rungtynių teisėjai:

Eimantas Vasiliauskas
Paulius Jonušas

Sekmadienio pavakarę stipriausioje pagal pajėgumą Vilniaus krepšinio I lygoje aikštelės šeimininkai „Electrolux“ priėmė svečių „BC Kolegos / Imperialstone.eu“ ekipą. Susitikimą daug geriau pradėjo šeimininkai, kurie po netaiklių varžovų metimų atsikovodavo kamuolius ir nubėgę į greitas atakas jas paversdavo lengvais taškais, kas leido po pirmųjų šešių rungtynių minučių būti priekyje rezultatu 20:7. Kėliniui artėjant į pabaigą svečiai kiek atsitiesia ir sumažina atsilikimą iki vienaženklio – po pirmųjų dešimties minučių rezultatas švieslentėje 25:18. Antrojo ketvirčio pradžioje komandos demonstravo apylygį žaidimą, kol sužaidus kiek daugiau nei penkias minutes po taiklaus Manto Kazlausko prasiveržimo svečiams buvo pavykę sumažinti atsilikimą iki keturių taškų (38:34), tačiau likusią kėlinio dalį geriau sužaidžia „Electrolux“ ir po dviejų kėlinių susigrąžina tą pačią pirmojo ketvirčio metu turėtą trylikos taškų pranašumą 52:39. Antrosios rungtynių pusės metu praėjusių dviejų metų VKL I lygos čempionai po truputį didino savo persvarą, kol galiausiai šventė nesunkią pergalę rezultatu 90:68.

“BC Kolegos / Imperialstone.eu” komandos treneris Matas Gimbickis: “Velniškai mums šiandien nekrito savi metimai. Varžovai daug rizikavo stovėdami zona prieš mus gynyboje ir suteikdami mums progą išsimesti savo laisvus tritaškius, kas yra mūsų stiprioji pusė, tačiau mums tikrai labai prastai šiandien krito. Retkarčiais būdavo momentų, kad sužaisdavome visai neblogai, bet pataikymas mums tikrai kišo šiandien koją. O gynyboje visiškai nesubėgiojome paskui jų žaidėjus, nors varžovai buvo vos šešiese, turėjome tikrai greitinti, aštrinti žaidimą ir tai išnaudoti, bet to nepadarėme. Reiktų kažkaip užvesti vyrus, kad pradėtume žaisti, nes kažkaip šį sezoną tragiškai viskas klostosi – nei susirenkame, nei sužaidžiame normaliai, nei pataikome. O į rungtynes taip prastais renkamės, nes žmonės žaidžia per milijoną lygų ir aš tiesiog negaliu priversti jų ateiti būtent į šį turnyrą. Kaip bebūtų, reikia džiaugtis, kad susirenkame bent šeši – septyni. Po paskutinių rungtynių ir pirmosios pergalės atrodė, kad viskas po truputį tvarkosi, bet šiandien vėl grįžome į prastąsias vėžias. Vis tikiuosi, kad kada nors pagerės tas vaizdas aikštėje.”

„Electrolux“ komandos žaidėjas Žygimantas Sideravičius: „Visų varžybų eigoje susikraudavome vis didesnę persvarą ir tada pradėdavome ją švaistyti. Dažnai vykdavo ‘bet kas’ žaidime, ypač antroje pusėje. Galėčiau apibūdinti varžybas trimis žodžiais: “phenomenal basketball experience”.