16
16
15

Teisėjai: P. Kaziulionis ir M. Naruševičius.

Šiandien Vilniaus I krepšinio lygos rungtynėse susitiko "Olimpas – Electrolux" ir "BC Kolegos" komandos. Po labai atkaklios kovos nugalėjo svečiuose rungtyniavusi „BC Kolegos“ komanda. Nuo pat varžybų pradžios virė išties įnirtinga kova. Pirmajame kėlinyje šeimininkai žaidė kiek geriau ir įgijo 7 taškų pranašumą. Antrajame kėlinyje „Olimpas – Electrolux“ komanda toliau pademonstravo išties gerą gynybą ir varžovams leido įmesti tik 11 tašku, tuo tarpų patys įmetę 18. Tad po pirmųjų dviejų ketvirčių komandas skyrė 14 taškų skirtumas 43:29. Antroje varžybų dalyje "Olimpas-Electrolux" komandai varžovus sekėsi stabdyti jau kur kas sunkiau ir trečiąjį ketvirtį "BC Kolegos" komanda laimėjo 20:25. Prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui komandas skyrė 9 taškai. Prasidėjus paskutiniam ketvirčiui svečiuose žaidę "BC Kolegos" sugebėjo pademonstruoti puikią gynybą, o kartu žaidime pradėjo ryškėti ir žaidėjų nuovargis, tad svečiai laimėjo kėlinį rezultatu 10:19, o tai reiškė, kad po keturių kėlinių nei viena komanda nesugebėjo užsitikrinti sau pergalės ir buvo žaidžiamas pratęsimas. Pratęsimo metu kova virė išties labai atkakli. Abi komandos pradėjo aktyviai bauduotis, tad tik šešiese buvę šeimininkai rungtynes pabaigė aikštėje būdami 4. Nors varžovų buvo ne ką daugiau, tik 7, tačiau tiek ketvirtojo kėlinio, tiek pratęsimo metu geresnę fizininę išvermę pademonstravo svečiai ir  sunkią bei tikrai pelnytą pergalę iškovojo "BC Kolegos" komanda, nugalėjusi rezultatu 82:85.

Rungtynių komentarai:

„Olimpas – Electrolux“ komandos komentaras, treneris E. Ernaitis: Kaip ir kiekvienais metais žaidžiant su „Policija“ ar „Kolegomis“, kasmet skirtingai jiems vadinantis, draugiškai pasidaliname po vieną pergalę. Mes laimėjome pas juos, tad čia teko pralošti. O jeigu rimtai šnekant, tai tris su puse kėlinio vadovavome žaidimui, turėjome 7-8 taškų persvarą. Tiesiog gale rungtynių pritrūko jėgų, turėjome tik vieną keitimą ir žaidėjai pavargo, pradėjo neįmesti savo metimų. Varžovai kaip tik pradėjo viską pataikyti, tad pasivijo, išlygino rezultatą ir teko žaisti pratęsimą, kuriame šiek tiek labiau šypsojosi laimė varžovams pataikyti vieną kitą metimą, kas ir nulėmė rungtynių pabaigą. Komandos lygios, tai aišku, kad nieko neaišku.

„BC Kolegos“ komandos komentaras, treneris M. Gimbickis: Esu savotiškoje euforijoje, nes du starto penketo žaidėjai ištraukė varžybas prieš „Olimpą“, o čia kažkas nerealaus. Nors ir pas juos nebuvo dviejų lyderių, tiek Rylos, tiek Kirlio bet tikrai šitos komandos negalima nuvertinti, tai ne ta komanda, kuri gali žaisti prastai. Tikrai, savo vyrams aš sakau didžiausią ačiū, kad sukandę dantis dirbo kantriai. Mes visas rungtynes vijomes varžovus, išplėšėme pratęsimą ir tiesiog labai džiaugiuosi pergale. Atskirai dėkoju visiems žaidėjams, kad taip gerai dirbo, o ir Tadas tik po traumos sugrįžęs ir Algis atėjęs po ligos, vyrai kovojo puikiai. Šaunuoliai žaidėjai abejose komandose.