26

Rungtynių teisėjai:

Gintaras Vadoklis
Vidmantas Baltrušis

Antradienio vakarą VKL EKO lygos rungtynėse susitiko "KK Luksara" ir "Vlniaus Pulso" komandos. Po atkaklios ir permainingos kovos pergalę šventė "Vilniaus Pulso" komanda. Paskutinėmis ketvirto kėlinio sekundėmis įmestas tritaškis leido "Vilniaus Pulsui" pasivyti priešininkų komandą ir išplėšti pratęsimą. Pratęsime "Vilniaus Pulsas" įgijo dviženklę persvarą ir užsitikrino pirmąją sezono pergalę.

Rungtynių komentarai:

"Vilniaus Pulso" žaidėjas S. Sinkevičius: "Buvo Įtemptos varžybos, tikrai. Kovojome gerai nuo pat pradžių. Galbūt nepataikėme tų savo metimų, kuriuos dažniausiai pataikom, bet, palyginus su pirmosiomis varžybomis, tai buvo gaivaus oro gūsis. Ketvirtą kėlinį buvom praleidę, jau galvojau, viskas, pabaiga, nes varžovai išsiveržė aštuoniais taškais berods, tačiau kelios sėkmingos atakos, šiek tiek sėkmės pabaigoje ir išlygintas rezultatas užtikrino mums pratęsimą. Pratęsime buvome stipresni už varžovus, jaunesni, greitesni, tas lėmė, kad lengvai laimėjome pratęsime. Ačiū varžovams už kovą, tikrai davė mums geros kovos. Linkime jiems sėkmės, o patys tęsim savo pergalių kelią."

"KK Luksaros"trenerė Š. Valinskaitė: "Mūsų žaidimą vertinu neblogai apart to paskutinio momento. Atrodo, visi žaidėjai geri, žino, ką reikia daryti, bet kažkas nesudirbo ir gavosi kaip gavosi. Bet - dirbti reikia visas keturiasdešimt minučių ir aš manau, kad visa komanda dėl to kalta, kad gavosi pratęsimas ir per pratęsima mes nuleidom rankas. Mes neturim dviejų žaidėjų naujų, kurie mums tikrai labai svarbūs ir galingi, ir, manau, būtų įnešę čia ir greičio, ir taiklių metimų, gal gynyboje kitaip būtume galbūt sujudėję. Bet per treniruotes visas užduotis atrodo įvykdo, per varžybas lipa ant kamuolio, neduoda vienas kitam žaisti. Pačių klaidos. Pirmos rungtynės, sezonas dar tik prasidėjo."

Likęs laikas: 00:00 1-o pratęsimo pabaiga
Likęs laikas: 00:04 [LUK] I. Orlov - netaiklus 2tšk metimas iš eigos. A. Savickas - gynyboje atkovotas kamuolys (15 AK)
Likęs laikas: 00:10 [VP] L. Žilius - netaiklus baudos metimas. Komanda - gynyboje atkovotas kamuolys
Likęs laikas: 00:10 [VP] L. Žilius - netaiklus baudos metimas
Likęs laikas: 00:10 [LUK] E. Astrauskas - asmeninė pražanga (3 P, 10-a komandinė pražanga). 2 baudų metimai. Pražangą išprovokavo L. Žilius
Likęs laikas: 00:20 [LUK] D. Šlapelis - netaiklus 3tšk metimas. A. Savickas - gynyboje atkovotas kamuolys (14 AK)
Likęs laikas: 00:36 [VP] S. Sinkevičius - taiklus 2tšk metimas iš eigos (greita ataka, 18 Tšk). L. Ragauskas - rezultatyvus perdavimas (4 RP)
Likęs laikas: 00:39 [LUK] A. Gižas - prarastas kamuolys (blogas perdavimas, 5 KL). L. Ragauskas - perimtas kamuolys (5 PK)
Likęs laikas: 00:49 [VP] A. Savickas - prarastas kamuolys (užribis, 4 KL)
Likęs laikas: 01:07 [LUK] I. Orlov - netaiklus 3tšk metimas. L. Žilius - gynyboje atkovotas kamuolys (4 AK)
Likęs laikas: 01:15 [VP] L. Žilius - taiklus 2tšk metimas (greita ataka, 8 Tšk). J. Činčikas - rezultatyvus perdavimas (1 RP)
Likęs laikas: 01:21 [LUK] A. Lembertas - netaiklus baudos metimas. J. Činčikas - gynyboje atkovotas kamuolys (4 AK)
Likęs laikas: 01:21 [LUK] A. Lembertas - taiklus baudos metimas (1 Tšk)
Likęs laikas: 01:21 [VP] S. Sinkevičius - asmeninė pražanga (2 P, 9-a komandinė pražanga). 2 baudų metimai. Pražangą išprovokavo A. Lembertas
Likęs laikas: 01:26 [VP] A. Savickas - taiklus 2tšk metimas iš eigos (12 Tšk)
Likęs laikas: 01:29 [VP] A. Savickas - netaiklus 2tšk metimas. A. Savickas - puolime atkovotas kamuolys (13 AK)
Likęs laikas: 01:52 [LUK] A. Gižas - taiklus baudos metimas (17 Tšk)
Likęs laikas: 01:52 [LUK] A. Gižas - taiklus baudos metimas (16 Tšk)
Likęs laikas: 01:52 [VP] A. Valinčius - asmeninė pražanga (5 P, 8-a komandinė pražanga). 2 baudų metimai. Pražangą išprovokavo A. Gižas. [VP] keitimas - išeina A. Valinčius, įeina A. Savickas
Likęs laikas: 02:09 [VP] J. Činčikas - taiklus 3tšk metimas (9 Tšk)
Likęs laikas: 02:14 [VP] S. Sinkevičius - netaiklus 3tšk metimas. J. Činčikas - puolime atkovotas kamuolys (3 AK)
Likęs laikas: 02:22 [LUK] keitimas - išeina K. Zlatkauskas, įeina A. Lembertas
Likęs laikas: 02:22 [LUK] D. Šlapelis - pražanga puolant (4 P, 9-a komandinė pražanga). Pražangą išprovokavo J. Činčikas. D. Šlapelis - prarastas kamuolys (pražanga puolime, 3 KL)
Likęs laikas: 02:37 [VP] L. Ragauskas - taiklus 2tšk metimas iš eigos (greita ataka, 10 Tšk)