13
13
18

Teisėjai: G. Mačiulis, A.Papartis

Antradienio vakarą „NESĖ CASINO – Vilniaus krepšinio lygos" I diviziono rungtynėse  susitiko „Tigrai“ ir „Olimpas-Electrolux“ ekipos. Efektyviau rungtynes pradėjo svečiai, kurie iškart šovė į priekį, ir sužaidus kiek daugiau nei pusę kėlinio jau buvo priekyje devyniais taškais (16:7). Šeimininkai, kurie buvo pasiųsti į nokdauną, sugebėjo atsitiesti ir likus žaisti minutę priartėjo per du taškus. Vis dėl to, „Olimpas-Electrolux“ užtikrintai sužaidė kėlinio pabaigą, ir po pirmojo ketvirčio turėjo šešių taškų persvarą.
Antrajame ketvirtyje užvirė atkakli kova, o sužaidus beveik keturias minutes „Tigrai“ priartėjo iki minimumo – 27:28. Sužaidus dar dvi minutes šeimininkų komanda pagaliau sugebėjo išsiveržti į priekį – 31:30. Ilgai tuo džiaugtis jiems nepavyko, kadangi svečiai atsakė spurtu 9:0 ir vėl įgijo pranašumą, o „Tigrai“ buvo priversti prašyti dar vienos minutės pertraukėlės. Po pasitarimo „Tigrų“ komandos žaidimas nepagerėjo, o svečiai pelnė dar penkis taškus be atsako. Situacija nepasikeitė ir visą likusį laiką, o „Olimpas-Electrolux“ pirmavo jau 17 taškų. Svečių ekipoje ryškiausiai išsiskyrė K. Bagdanavičius, kuris buvo pelnęs 19 taškų.
Trečiajame ketvirtyje vaizdas aikštelėje nepasikeitė. Sužaidus penkias minutes svečiai vis dar pirmavo užtikrintai – 56:39.  Likus dviem minutėms šeimininkai atsigavo – pataikę tris tritaškius iš eilės, jie sugrąžino intrigą ir jų deficitas sumažėjo iki 6 taškų.
Ketvirtojo ketvirčio pradžioje svečiai, vedini brolių Lauryno ir Kristijono Kirlių, vėl susigrąžino dviženklį pranašumą. „Tigrai“ nepasidavė ir vėl grąžino intrigą šiose rungtynėse – 62:68. Vis dėl to G. Gadeika panaikino visas šeimininkų viltis laimėti šiose rungtynėse, kai per dvi minutes sugebėjo įmesti net keturis tritaškius iš eilės (81:64). Šeimininkai į tai atsakyti nebeturėjo jėgų ir turėjo pripažinti priešininkų pranašumą.