Rokas Niparavičius
III Lyga
| Data | Rungtynės | St | Min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018-04-12 | SK Centauras - Verslo spaudos centras - R2P Sport | ✕ | 35:30 | 2/6 33,33% | 2/7 28,57% | 3/4 75,00% | 0 | 7 | 7 | 4 | 0 | 9 | 2 | 4 | 3 | 0 | 25 | 13 | 24 |
| 2018-04-09 | Verslo spaudos centras - R2P Sport - SK Centauras | ✕ | 33:49 | 5/9 55,56% | 3/7 42,86% | 1/2 50,00% | 1 | 3 | 4 | 1 | 6 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | -18 | 20 | 15 |
| 2018-03-29 | Agmeka - SK Centauras | ✕ | 36:39 | 2/5 40,00% | 1/6 16,67% | 0/2 0,00% | 1 | 6 | 7 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | -7 | 7 | 7 |
| 2018-03-22 | SK Centauras - Agmeka | ✕ | 38:49 | 8/12 66,67% | 2/8 25,00% | 1/1 100,00% | 3 | 3 | 6 | 2 | 1 | 2 | 1 | 4 | 2 | 0 | -3 | 23 | 21 |
| 2018-03-05 | Tirola - SK Centauras | ✕ | 35:12 | 2/11 18,18% | 0/6 0,00% | 0/0 | 2 | 8 | 10 | 2 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 13 | 4 | 2 |
| 2018-02-25 | Ridikas - SK Centauras | ✕ | 32:15 | 4/7 57,14% | 2/7 28,57% | 0/0 | 1 | 6 | 7 | 0 | 4 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | -17 | 14 | 10 |
| 2018-02-18 | KF Trigubas Dublis - SK Centauras | ✕ | 28:22 | 6/7 85,71% | 1/5 20,00% | 0/0 | 3 | 2 | 5 | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 35 | 15 | 20 |
| 2018-02-08 | SK Centauras - BC United Transline | 27:42 | 3/6 50,00% | 2/7 28,57% | 1/2 50,00% | 2 | 7 | 9 | 2 | 2 | 1 | 0 | 3 | 2 | 0 | -3 | 13 | 13 | |
| 2018-01-18 | SK Centauras - BC Vilnius | ✕ | 23:42 | 1/1 100,00% | 2/6 33,33% | 1/1 100,00% | 0 | 3 | 3 | 2 | 0 | 3 | 0 | 5 | 0 | 0 | 1 | 9 | 8 |
| 2017-12-14 | SK Centauras - Ridikas | ✕ | 35:54 | 6/11 54,55% | 1/6 16,67% | 3/5 60,00% | 2 | 2 | 4 | 2 | 2 | 1 | 3 | 3 | 3 | 0 | -1 | 18 | 14 |
| 2017-12-02 | Safety - SK Centauras | ✕ | 33:48 | 0/2 0,00% | 2/7 28,57% | 1/2 50,00% | 0 | 3 | 3 | 1 | 0 | 4 | 1 | 2 | 1 | 0 | 10 | 7 | 7 |
| 2017-11-23 | SK Centauras - BC United Transline | ✕ | 30:43 | 1/5 20,00% | 3/6 50,00% | 1/2 50,00% | 1 | 5 | 6 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 0 | 3 | 12 | 11 |
| 2017-11-09 | SK Centauras - Tirola | ✕ | 31:45 | 3/7 42,86% | 4/10 40,00% | 1/2 50,00% | 0 | 8 | 8 | 2 | 1 | 4 | 1 | 4 | 5 | 0 | -5 | 19 | 23 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
Efektyvumas
| Data | Lyga | Komandos | Efektyvumas |
|---|---|---|---|
| 2015-01-28 | II | BC Suppleo - BC Kolegos / Imperialstone.com | 37 |
| 2014-12-19 | II | BC Kolegos / Imperialstone.com - Meridianas | 37 |
Pelnyta taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2014-12-19 | II | BC Kolegos / Imperialstone.com - Meridianas | 30 |
Atkovota kamuolių
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2016-12-11 | Įm | Vilniaus Baldai - Western Union | 16 |
| 2015-02-27 | II | BC Kolegos / Imperialstone.com - Hansa - TRK | 16 |
Rezultatyvių perdavimų
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2015-01-28 | II | BC Suppleo - BC Kolegos / Imperialstone.com | 7 |
Perimta kamuolių
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2018-04-12 | III | SK Centauras - Verslo spaudos centras - R2P Sport | 9 |
Blokuota metimų
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2017-12-14 | III | SK Centauras - Ridikas | 3 |
| 2015-02-08 | II | Mad Lamb - BC Kolegos / Imperialstone.com | 3 |
| 2015-01-28 | II | BC Suppleo - BC Kolegos / Imperialstone.com | 3 |
Efektyvumas
| Data | Lyga | Komandos | Efektyvumas |
|---|---|---|---|
| 2018-04-12 | III | SK Centauras - Verslo spaudos centras - R2P Sport | 24 |
Pelnyta taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2018-03-22 | III | SK Centauras - Agmeka | 23 |
Atkovota kamuolių
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2018-03-05 | III | Tirola - SK Centauras | 10 |
Rezultatyvių perdavimų
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2018-04-12 | III | SK Centauras - Verslo spaudos centras - R2P Sport | 4 |
Perimta kamuolių
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2018-04-12 | III | SK Centauras - Verslo spaudos centras - R2P Sport | 9 |
Blokuota metimų
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2017-12-14 | III | SK Centauras - Ridikas | 3 |
Sezonas:
Karjeros pasiekimai:
| Statistinis rodiklis | Vidurkis | Viso |
|---|---|---|
| Sužaista rungtynių | 130 | |
| Efektyvumas | 9,6 | 1244 |
| Pelnyta taškų | 10,3 | 1344 |
| Dvitaškiai | 41,55% | 322/775 |
| Tritaškiai | 28,62% | 170/594 |
| Baudų metimai | 70,37% | 190/270 |
| Atkovota kamuolių | 5,1 | 663 |
| Rezultatyvių perdavimų | 2,1 | 277 |
| Perimta kamuolių | 1,3 | 164 |
| Blokuota metimų | 0,3 | 41 |
| Pražangų | 2,1 | 276 |
| Išprovokuota praž. | 2,0 | 265 |