18
18
17

Teisėjai: E. Bogdanovič, T. Babravičius

Antradienio vakarą "NESĖ CASINO – Vilniaus krepšinio lygos" I diviziono rungtynėse susitiko „Tigrų“ ir „Intersurgical“ ekipos.

Varžybos prasidėjo atkaklia kova aikštelėje, komandos kovojo taškas į tašką, tačiau aikštelės svečiai „Intersurgical“ komanda vis išsiverždavo į priekį ir laikydavo nors ir minimalią, bet 2-3 taškų persvarą. Po pirmojo kėlinio komandas skyrė tik vienas taiklus dvitaškis metimas, 20:22 svečių komandos naudai.

Antrame ketvirtyje vaizdas aikštelėje per daug nesikeitė. Vyko kova taškas į tašką, rezultatą keliais taškais persvrdavo tai viena tai kita komanda ir niekam didesnio pranašumo susikrauti nepavydavo. Tačiau pačioje kėlinio pabaigoje E. Turicos pataikyti keli tolimi metimai svečių komandą išvedė į priekį maksimaliu šį vakarą rezultatu - 9 taškais. Po dviejų kėlinių rezultatas švieslentėje rodė skaičius 35-44. Pirmoje rungtynių pusėje nesutabdomai namų ekipoje žaidė P. Miškinis su 13 taškų, o svečių komandos gretose E. Turica 16 taškų.

Prieš ilgąją pertrauką „Intersurgical“ komanda susikrovusi persvarą net neketino ją taip lengvai išbarstyti. Nors „Tigrų“ komanda visais įmanomais būdais stengėsi ją tirpdyti, tačiau jiems sekėsi nelabai sėkmingai. Tris kėlinius komandos pabaigė rezultatu 48-58 svečių komandos naudai.

Paskutinysis rungtynių ketvirtis sėkmingiau klostėsi namų ekipos krepšininkams, kurie sėkmingai mažino atsilikimą nuo priešininkų. O 5-ą žaidimo minutę E. Racevič per rankas pataikytas įspūdingas tolimas metimas skirtumą sumažino iki 2 taškų (60:62). Priešininkų „Intersurgical“ ekipa iš kart suskubo imti minutės pertraukėlę, tačiau po jos sekė taiklus P. Miškinio dvitaškis ir rezultatas tapo lygus. Visgi, kėlinio pabaigą drausmingiau ir ramiau sužaidė „Intersurgical“ krepšininkai, kurių gretose lyderio vaidmens paskutinėmis minutėmis ėmėsi R. Vainickas, kurio pelnyti 8 iš eilės taškai ir nulėmė komandos pergalę. Taigi, rezultatu 67-76 pergalę šventė svečių „Intersurgical“ ekipa.