19
19
20

Teisėjai: I. Baltušis, P. Kaziulionis

Ketvirtadienio vakarą "NESĖ CASINO – Vilniaus krepšinio lygos" I diviziono rungtynėse susitiko „Kažkur Matyti PRO“ ir „Fejaskalbeja.lt“  ekipos.

Rungtynės prasidėjo itin greitu žaidimu. Gausiai susirinkę svečių ekipos krepšininkai uždavė greitą toną šioms rungtynėms tikėdamiesi nuvarginti priešininkus. Bet visgi, kėlinio pradžia sėkmingiau klostėsi „Kažkur Matyti PRO“ ekipai, kurie sužaidus 5 minutes įgijo persvarą 8:4. Antroje kėlinuko pusėje vaizdas aikštelėje nesikeitė, „Fejaskalbeja.lt“ vyrukams mėtant pro šalį nerezultatyvus kėlinys baigėsi rezultatus 14:8 namų naudai.

Antrasis kėlinys vis dar nežadėjo rezultatyvios kovos, tačiau, kad ji bus atkakli net nekilo abejonių. 6-ą žaidimo minutę „Fejaskalbeja.lt“ komandai pavyko pirmą kartą šios dienos mače persverti rezultatą savo naudai . Deja didesnio pranašumo jiems susikrauti nepavyko, nes kova toliau klostėsi taškas į tašką. Po dviejų kėlinių rezultatas 26:25 „Kažkur Matyti PRO“ ekipos naudai. Pirmoje rungtynių pusėje namų ekipoje labiausiai išsiskyrė J. Mikelkevičius su 9 taškais, svečių komandoje aiškaus lyderio neatsirado.

Po ilgosios petraukos „Kažkur Matyti PRO“ kelinį pradėjo keliais taikliais tritaškiais bei skirtumą subegėjo padidinti iki 8 taškų (35-27). O svečių ekipos krepšininkams ir toliau skriejantys pro šalį metimai vis napadėdavo sumažinti varžovų persvaros, o namų ekipa jį tik didino. Likus kėlinyje žaisti 3 minutes rezultatas 43:32. Kėlinio pabaigoje atrodė, kad „Fejaskalbeja.lt“ vyrai sukruto ir pradės šturmą, tačiau jiems pavyko skirtumą sumažinti tik iki 7 taškų. Bet deja ir tai neilgam, nes namų krepšininkai greitai jį atstatė į saugų 11 taškų pranašumą ir kėlinį baigė rezultatu 43:32. Svečių komandai per trečiąjį ketvirtį pavyko įmesti tik 5 taškus.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo taikliu D. Palšio tolimu metimu, kas turėjo suteikti vilties jo komandos draugams, tačiau „Kažkur Matyti PRO“ iniciatyvos net neketino paleisti iš savo rankų ir visą kėlinį dominavo aikštelėje. Rungtynės baigėsi rezultatu 66:52 ir pergalę šventė „Kažkur Matyti PRO“ komanda.

Komantarai po rungtynių:

H.Šimkus („Kažkur Matyti PRO“ komandos atstovas):

Malonu, kad atėjome į rungtynes ir jautėmės užtikrintai, pagaliau žaidėme kaip komanda. Nuo pirmų rungtynių minučių buvo didelis susikaupimas, trečiam kėlinyje prasidėjo šypsenos, varžovai spaudė ir buvo daug chaoso aikštelėje. Dėl to šiek tiek sutrikome, tačiau greitai grįžome į vežės dėka T. Černeckio, kurio patirtis ir šaltas protas padėjo ir jis patempė reikiamu momentu. Mūsų komandos centras šiandien neturėjo sau lygių prieš varžovų pėstininkus, tad darė ką norėjo. Tai leido žaisti savo žaidimą, plačiai stoti puolime ir kiekvienam išnaudoti tai, ką moka geriausiai. Taigi, džiugu, kad šiandien jau nebėra pykčių. Nenoriu nuvertinti varžovų, bet jie neturėjo šį vakarą šansų, nei prieš zoną, nei prieš aikštės gynybą. Vienintelis varžovų turėtas koziris – greitas chaosas, kuris gal varžybas gali laimėti, tačiau ne šias. Labai džiaugiames pergale ir esame teigiamai nusiteikę tolimoms kovoms, nes nugalėjome tiesioginį konkurentą dėl patekimo į tolimesnį etapą.

G. Kuliominas („Fejaskalbeja.lt“ komandos treneris):

Niekaip šiandien negalėjome pataikyti, tikriausiai visų žaidėjų pataikymas bus tragiškas, nors ir pusę visų metimų metėme laisvi tiek iš vidutinio, tiek iš tritaškio zonų. Nežinau kokios priežastys, atrodo, vakar žaidėme rungtynes ir puikiai pataikėme, o šiandien kaip kita komanda tarsi buvome. Gynyboje taip pat nesisekė, praleidinėjome žmones po pirmo žingsnio, nepadėdavome vienas kitam po krepšiu. Kaip komanda šiandien labai prastai gynėmės. Priešininkai, manau, šį vakarą žaidė pagal savo galimybes, mes žinojome jų kozirius, tačiau nieko nepavyko išpildyti, kas buvo numatyta. Aišku, tikimės papulti į atkrintamasias, tačiau su tokiu žaidimu žinome, kad bus labai sunku. Tikiuosi, kad mūsų komandos žaidimas pagerės.