17
14

Teisėjai: G. Mačiulis, I. Baltušis

Technine pražanga nubaustas D. Montvydas ("Kažkur Matyti PRO")

Ketvirtadienio vakarą "NESĖ CASINO – Vilniaus krepšinio lygos" I diviziono rungtynėse susitiko žvaigdžių pilna „Kažkur Matytų PRO“ ekipa ir I. Pagalio treniruojama „VSC -Elteros projektų“ komanda.
Gausiai į rungtynes susirinkusi namų ekipa rungtynes 4 pradėjo taškais be atsako. Svečiams reikėjo šiek tiek daugiau laiko įsivažiuoti, tačiau ilgai netrukus pirmuosius taškus pelnė L. Černiauskas. Žinoma, prie komandos draugo prisidėjo ir I. Kalesnykas pataikydamas tolimą tritaškį metimą. Ir prasidėjo atkakli kova. Nors vienu metu „Kažkur Matytų PRO“ ekipa skirtumą buvo padidinusi net  iki 7 taškų, tačiau VSC vyrai nesedėjo rankų sudėję ir galingai sužaidę kėlinio pabaigą skirtumą sumažino iki minimumo. (14:13). Namų komandoje nesustabdomai žaidė J. Mikelkevičius ir J. Elvikis.
Antrojo kėlinio pradžia buvo sėkmingesnė VSC vyrams, V. Lodziato po rezultatyvaus S. Liepinaičio perdavimo pirmą kartą šiose rungtynėse persvėrė rezultatą savo naudai. V. Lodziato nusprendė imtis iniciatyvos ir tempti komandą į priekį, tai daryti jam sekėsi tikrai neblogai, nes sužaidus antrame kėlinyje 3 minutes rezultatas pasiekė 16:21  svečių naudai. Tačiau „Kažkur Matytų PRO“ ekipa buvo nusiteikusi kovingai ir neketino pasiduoti, suaktyvinę puolimą jie sparčiai pradėjo mažinti pranašumą ir jau 6-ą kėlinio minutę rezultatas tapo lygus. (24:24). Visgi, antrąjį ketvirtį svečiams pavyko užbaigti turint teigiamą rezultatą (31:33).
Po ilgosios petraukos sėkmingiau į žaidimo ritmą pavyko įsilieti „Kažkur Matytų PRO“ ekipai, kuri kėlinį pradėjo atkarpa 7:0.  Nors „VSC-Elteros projektai“ komanda vis bandė kapstytis ir mažinti atsilikimą, tačiau įsibėgėjusių namų krepšininkų nepavykdavo sustabdyti ir trečiąjį kėlinį VSC vyrai pralaimėjo 26:12.
Ketvirtame kėlinyje virė atkakli kova. Po sėkmingos VSC atkarpos ir Š. Žalos tolimo metimo skirtumas sumažėjo iki 5 taškų (59:54). O sėkmingas S. Liepinaičio prasiveržimas atsilikimą sumažino tik iki 3 taškų. Tačiau „Kažkur Matytų PRO“ vyrai priešinosi, nepasidavė ir viskas sprendėsi paskutinėmis ketvirto kėlinio minutėmis. Paskutinę ataką VSC komanda dar turėjo šansą išplėšti pratęsimą, tačiau tolimas metimas skriejo pro šalį ir teko pripažinti namų ekipos pranašumą. Rezultatu 65:62 pergalę iškovojo „Kažkur Matytų PRO“ ekipa.