22
17

Teisėjai: A. Šimonis ir P. Janavičius.

Techninėmis pražangomis nubausti: G. Žygelis, M. Niparavičius, A. Baronas (visi "Kažkur Matyti PRO") ir D. Labanauskas ("Intersurgical").

Ketvirtadienio vakarą „NESĖ CASINO – Vilniaus krepšinio lygos“ I diviziono rungtynėse susitiko Pabradės „Intersurgical“ ir „Kažkur Matytų PRO“ ekipos.

Rungtynės prasidėjo itin nerezultatyviai, per pirmąsias 5 minutes komandos buvo pelniusios vos po 4 taškus. Komandos nuolat kaitėsi nerezulatyviomis atakomis ir nei vienai nei kitai kurį laiką nesisekė pralaužti ledų. Antroji kėlinio pusė buvo kiek rezultatyvesnė ir kėlinys baigėsi rezultatu 13:13. H. Šimkus namų ekipai per pirmą kėlinį pelnė 6 taškus, o svečių ekipos lyderis E. Turica per pirmą ketvirtį susirinko 3 pražangas ir jam teko atsisėsti ant suolelio.

Antrajame kėlinyje taiklumu nesisekė pasižymėti nei vienai ekipai. Iki kėlinio pabaigos likus sužaisti 3 minutes rezultatas siekė 18:20 svečių ekipos naudai. Visą antrąjį ketvirtį laiminčioji komanda nuolatos keitėsi, nei vieniems nepavykdavo susikrauti saugaus pranašumo. Antrasis kėlinys baigėsi vėlgi lygiu rezultatu 24:24.

Trečiasis kėlinys prasidėjo Pabradės „Intersurgical“ komandos spurtu, kuomet per nepilnas dvi minutes jie pelnė 6 taškus be atsako ir privertė namų komandą imti minutės pertraukėlę. Tačau minutės pertraukėlė naudos nedavė ir nesustabdomai žaidęs E.Turica, pelnęs per kėlinį 19 taškų (7/9 met) savo komandą išvedė į priekį.

Ketvirtąjame kėlinyje prie „Intersurgical“ komandos lyderių dar prisidėjo K.Ingelevičius, kuris pelnė 11 taškų ir padėjo E.Turicai vesti komandą link pergalės. Nors „Kažkur Matytų PRO“ komanda dar bandė kabintis, mažinti pranašumą, tačiau atkakliose ir kovos kupinose rungtynėse pergalę rezultatu 57:66 iškovojo Pabradės „Intersurgical“ ekipa.