VKV www.vilnews.lt
| # | Žaidėjas | Gimimo data | Pozicija | Ūgis | Svoris |
|---|---|---|---|---|---|
| 2 |
Ignas Vilkelis |
1991-08-26 | 3 - 4 | 182cm | 91kg |
| 3 |
Igor Lapšin |
1998-07-04 | 4 | 180cm | 86kg |
| 9 |
Arnoldas Vabalas |
1992-12-03 | 4 - 5 | 193cm | 110kg |
| 11 |
Darius Šalomskas |
1990-10-11 | 4 | 189cm | 85kg |
| 14 |
Nikodemas Mitrulevičius |
2001-06-27 | 1 | 186cm | 85kg |
| 16 |
Rapolas Gruzdys |
1997-01-06 | 3 - 4 | 186cm | 95kg |
| 16 |
Titas Peleckas |
1993-09-10 | 1 | 180cm | 74kg |
| 23 |
Blaise Dze |
1996-03-22 | 3 - 4 | 191cm | 84kg |
| 37 |
Marius Litvinas |
1991-08-05 | 4 - 5 | 185cm | 96kg |
| 55 |
Tautvydas Stankus |
1994-07-08 | 1 | 177cm | 70kg |
| 58 |
Romanas Olijnik |
1989-04-09 | 3 - 4 | 179cm | 85kg |
| 77 |
Paulius Čepelionis |
1991-04-22 | 2 | 179cm | 75kg |
VKL Vasaros Lyga
| Žaidėjas | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ignas Vilkelis | 6 | 30:35 |
23/60
38,33%
|
4/20
20,00%
|
11/24
45,83%
|
2,0 | 8,0 | 10,0 | 7,0 | 6,2 | 2,0 | 0,3 | 0,7 | 3,8 | 0,0 | -4,8 | 11,5 | 16,8 |
| Arnoldas Vabalas | 6 | 28:12 |
19/38
50,00%
|
18/46
39,13%
|
4/9
44,44%
|
1,0 | 6,0 | 7,0 | 1,3 | 0,5 | 0,5 | 0,2 | 1,3 | 1,0 | 0,0 | -6,7 | 16,0 | 15,5 |
| Marius Litvinas | 6 | 23:00 |
16/38
42,11%
|
0/1
0,00%
|
7/9
77,78%
|
2,7 | 3,8 | 6,5 | 0,7 | 0,8 | 0,5 | 0,0 | 1,8 | 1,3 | 0,0 | -1,0 | 6,5 | 8,7 |
| Paulius Čepelionis | 5 | 20:13 |
3/10
30,00%
|
13/41
31,71%
|
0/0 |
0,4 | 2,6 | 3,0 | 0,2 | 1,4 | 0,8 | 0,0 | 0,8 | 0,2 | 0,0 | -7,2 | 9,0 | 4,0 |
| Nikodemas Mitrulevičius | 3 | 25:58 |
11/26
42,31%
|
4/13
30,77%
|
0/3
0,00%
|
1,3 | 2,7 | 4,0 | 0,7 | 2,0 | 0,7 | 0,0 | 1,7 | 2,0 | 0,0 | -14,0 | 11,3 | 6,0 |
| Tautvydas Stankus | 6 | 16:44 |
4/20
20,00%
|
2/7
28,57%
|
2/4
50,00%
|
1,0 | 2,8 | 3,8 | 1,2 | 2,3 | 0,7 | 0,3 | 1,7 | 1,5 | 0,2 | -5,5 | 2,7 | 2,3 |
| Darius Šalomskas | 4 | 26:21 |
6/23
26,09%
|
0/3
0,00%
|
1/8
12,50%
|
3,5 | 3,3 | 6,8 | 1,8 | 2,0 | 0,0 | 0,3 | 1,8 | 2,0 | 0,0 | -0,5 | 3,3 | 3,5 |
| Rapolas Gruzdys | 6 | 25:55 |
6/23
26,09%
|
1/12
8,33%
|
3/8
37,50%
|
0,7 | 2,8 | 3,5 | 1,5 | 1,3 | 0,3 | 0,5 | 1,2 | 1,0 | 0,0 | -5,0 | 3,0 | 1,8 |
| Titas Peleckas | 3 | 18:32 |
0/1
0,00%
|
2/8
25,00%
|
0/0 |
0,7 | 2,0 | 2,7 | 0,3 | 1,0 | 0,3 | 0,0 | 0,3 | 0,3 | 0,0 | -7,7 | 2,0 | 2,0 |
| Igor Lapšin | 1 | 14:15 |
1/1
100,00%
|
0/0 |
0/0 |
1,0 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | -7,0 | 2,0 | 3,0 |
| Blaise Dze | 1 | 21:26 |
0/0 |
0/0 |
0/2
0,00%
|
2,0 | 6,0 | 8,0 | 0,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 5,0 | 4,0 | 0,0 | 6,0 | 0,0 | 2,0 |
| Romanas Olijnik | 4 | 19:22 |
1/8
12,50%
|
2/11
18,18%
|
1/6
16,67%
|
0,3 | 1,5 | 1,8 | 0,8 | 2,5 | 0,8 | 0,0 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | -0,8 | 2,3 | -4,3 | Komandinė | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
| VKV www.vilnews.lt | 6 |
90/248
36,29%
|
46/162
28,40%
|
29/73
39,73%
|
11,7 | 32,3 | 44,0 | 14,0 | 17,3 | 5,7 | 1,5 | 12,5 | 12,7 | 0,2 | 57,8 | 52,8 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
VKL Vasaros Lyga
2020-08-24 (Pirmadienis)
2020-08-19 (Trečiadienis)
2020-08-10 (Pirmadienis)
2020-08-03 (Pirmadienis)
2020-07-29 (Trečiadienis)
2020-07-20 (Pirmadienis)
Daugiausia pelnytų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2020-07-20 | VKL Vasara | BC Vikingai - VKV www.vilnews.lt | 63 |
Mažiausiai praleistų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2020-07-20 | VKL Vasara | BC Vikingai - VKV www.vilnews.lt | 46 |
Atkovoti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2020-07-20 | VKL Vasara | BC Vikingai - VKV www.vilnews.lt | 53 |
Rezultatyvūs perdavimai
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2020-08-03 | VKL Vasara | Nemuno Banga KK - VKV www.vilnews.lt | 18 |
Perimti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2020-07-29 | VKL Vasara | VKV Liejam - VKV www.vilnews.lt | 9 |
Blokuoti metimai
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2020-08-24 | VKL Vasara | VKV www.vilnews.lt - VKV Tobulėjimo Akademija | 2 |
| 2020-08-10 | VKL Vasara | VKV www.vilnews.lt - NTK Biuras | 2 |
| 2020-07-29 | VKL Vasara | VKV Liejam - VKV www.vilnews.lt | 2 |
Daugiausia pelnytų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2020-07-20 | VKL Vasara | BC Vikingai - VKV www.vilnews.lt | 63 |
Mažiausiai praleistų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2020-07-20 | VKL Vasara | BC Vikingai - VKV www.vilnews.lt | 46 |
Atkovoti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2020-07-20 | VKL Vasara | BC Vikingai - VKV www.vilnews.lt | 53 |
Rezultatyvūs perdavimai
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2020-08-03 | VKL Vasara | Nemuno Banga KK - VKV www.vilnews.lt | 18 |
Perimti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2020-07-29 | VKL Vasara | VKV Liejam - VKV www.vilnews.lt | 9 |
Blokuoti metimai
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2020-08-24 | VKL Vasara | VKV www.vilnews.lt - VKV Tobulėjimo Akademija | 2 |
| 2020-08-10 | VKL Vasara | VKV www.vilnews.lt - NTK Biuras | 2 |
| 2020-07-29 | VKL Vasara | VKV Liejam - VKV www.vilnews.lt | 2 |
Komandos VKV www.vilnews.lt rekordininkai
VKL Vasaros Lyga
| Vasaros Lygos Čempionatas | |
|---|---|
| Pergalių | 1 |
| Pralaimėjimų | 5 |
Pasiekimai
| Per VKL istoriją | |
|---|---|
| Pergalių | 1 |
| Pralaimėjimų | 5 |
| Pergalių procentas | 16,67% |
| Rungtynių | 6 |
| Pelnyta taškų | 347 |
| Praleista taškų | 396 |
| Efektyvumas | 317 |
| Atkovoti kamuoliai | 264 |
| Puolime atkovoti kamuoliai | 70 |
| Gynyboje atkovoti kamuoliai | 194 |
| Rezultatyvūs perdavimai | 84 |
| Perimti kamuoliai | 34 |
| Blokuoti metimai | 9 |
| Klaidos | 104 |
| Pražangos | 75 |
| Išprovokuotos pražangos | 76 |
| Techninės pražangos | 1 |