Vilniaus energija
Namų salė: Vilniaus Kolegija, didžioji sporto salė, Didlaukio g. 49, Vilnius
| # | Žaidėjas | Gimimo data | Pozicija | Ūgis | Svoris |
|---|---|---|---|---|---|
|
Artūras Kovza |
1983-10-27 | 3 | 180cm | 102kg | |
|
Vytautas Pukšta |
1983-01-22 | 2 - 3 | 182cm | 88kg | |
|
Vytautas Petreikis |
1990-08-09 | 4 | 187cm | 78kg | |
|
Vitalijus Danilovas |
1990-07-10 | 5 | 199cm | 95kg | |
|
Vilius Šerėnas |
1985-06-23 | 4 | 200cm | 78kg | |
|
Vaidas Sadauskas |
1988-01-16 | 1 | 185cm | 75kg | |
|
Romas Ramšė |
1989-05-13 | 2 | 176cm | 80kg | |
|
Piotr Leus |
1984-09-09 | 1 | 1cm | 1kg | |
|
Mindaugas Doveika |
1988-06-21 | 3 | 193cm | 92kg | |
|
Martynas Trepeka |
1989-10-08 | 4 | 192cm | 89kg | |
|
Martynas Linkevičius |
1988-06-04 | 2 | 183cm | 82kg | |
|
Mantas Nikoličius |
1983-04-05 | 2 | 180cm | 95kg | |
|
Lukas Varnas |
1988-01-13 | 1 | 181cm | 75kg | |
|
Karolis Zoluba |
1988-05-15 | 4 - 5 | 190cm | 83kg | |
|
Karolis Pladas |
1989-01-09 | 1 - 2 | 185cm | 94kg | |
|
Irmantas Ambrazevičius |
1981-06-04 | 4 | 191cm | 85kg | |
|
Gediminas Dabrilka |
1988-10-07 | 2 | 185cm | 70kg | |
|
Edgaras Vičius |
1986-08-04 | 4 | 191cm | 84kg | |
|
Justinas Baciuška |
1990-05-14 | 5 | 200cm | 115kg |
Įmonių lyga
| Žaidėjas | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Karolis Pladas | 16 | 31:03 |
43/105
40,95%
|
40/129
31,01%
|
17/24
70,83%
|
0,9 | 3,5 | 4,4 | 3,1 | 1,8 | 2,5 | 0,1 | 1,9 | 1,6 | 0,0 | -2,9 | 13,9 | 12,0 |
| Karolis Zoluba | 21 | 28:43 |
23/57
40,35%
|
11/68
16,18%
|
9/27
33,33%
|
3,0 | 5,4 | 8,4 | 1,9 | 2,4 | 1,5 | 0,3 | 2,5 | 1,4 | 0,1 | -4,7 | 4,2 | 7,6 |
| Piotr Leus | 16 | 31:55 |
59/127
46,46%
|
27/139
19,42%
|
17/30
56,67%
|
1,4 | 2,1 | 3,4 | 4,0 | 4,1 | 3,3 | 0,0 | 1,8 | 3,6 | 0,0 | -3,1 | 13,5 | 9,9 |
| Lukas Varnas | 16 | 27:29 |
44/115
38,26%
|
10/47
21,28%
|
19/38
50,00%
|
2,1 | 3,7 | 5,8 | 0,7 | 2,0 | 1,3 | 0,0 | 2,6 | 3,4 | 0,1 | -5,4 | 8,6 | 7,2 |
| Vytautas Pukšta | 15 | 18:53 |
16/38
42,11%
|
9/39
23,08%
|
7/15
46,67%
|
1,6 | 3,1 | 4,7 | 0,5 | 0,5 | 1,1 | 0,1 | 1,5 | 0,7 | 0,0 | -4,1 | 4,4 | 5,5 |
| Edgaras Vičius | 13 | 20:24 |
31/72
43,06%
|
0/4
0,00%
|
14/32
43,75%
|
1,6 | 3,8 | 5,4 | 0,5 | 1,0 | 0,6 | 0,2 | 2,2 | 1,8 | 0,0 | -2,6 | 5,8 | 6,2 |
| Vaidas Sadauskas | 15 | 27:58 |
46/113
40,71%
|
11/37
29,73%
|
10/23
43,48%
|
0,9 | 2,3 | 3,2 | 2,0 | 3,2 | 1,7 | 0,1 | 2,5 | 1,6 | 0,0 | -3,7 | 9,0 | 4,9 |
| Irmantas Ambrazevičius | 20 | 22:03 |
41/109
37,61%
|
1/8
12,50%
|
2/5
40,00%
|
1,7 | 2,8 | 4,5 | 0,4 | 0,8 | 0,7 | 0,3 | 3,3 | 0,6 | 0,0 | -5,5 | 4,5 | 2,9 |
| Vitalijus Danilovas | 2 | 28:36 |
13/23
56,52%
|
1/6
16,67%
|
6/6
100,00%
|
4,5 | 6,5 | 11,0 | 2,5 | 2,0 | 1,5 | 1,0 | 3,0 | 4,0 | 0,0 | 14,0 | 17,5 | 25,0 |
| Justinas Baciuška | 2 | 21:28 |
12/17
70,59%
|
0/2
0,00%
|
10/11
90,91%
|
2,5 | 8,0 | 10,5 | 2,0 | 2,5 | 1,0 | 0,0 | 2,5 | 3,5 | 0,0 | 3,0 | 17,0 | 25,0 |
| Vytautas Petreikis | 9 | 21:25 |
19/63
30,16%
|
0/8
0,00%
|
10/16
62,50%
|
2,8 | 2,9 | 5,7 | 0,4 | 1,7 | 1,3 | 0,2 | 1,6 | 1,8 | 0,0 | -6,2 | 5,3 | 5,1 |
| Martynas Linkevičius | 7 | 27:05 |
9/33
27,27%
|
9/41
21,95%
|
7/11
63,64%
|
0,7 | 3,4 | 4,1 | 2,4 | 1,9 | 2,0 | 0,0 | 2,9 | 1,9 | 0,0 | -10,0 | 7,4 | 4,6 |
| Mantas Nikoličius | 12 | 17:29 |
13/41
31,71%
|
20/90
22,22%
|
5/9
55,56%
|
0,8 | 1,3 | 2,1 | 0,5 | 1,3 | 0,8 | 0,1 | 1,6 | 0,7 | 0,0 | -4,0 | 7,6 | 0,3 |
| Romas Ramšė | 3 | 13:47 |
3/4
75,00%
|
0/0 |
1/4
25,00%
|
1,0 | 1,3 | 2,3 | 0,3 | 2,7 | 0,7 | 0,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | -5,7 | 2,3 | 0,7 |
| Gediminas Dabrilka | 8 | 10:13 |
4/18
22,22%
|
0/0 |
1/2
50,00%
|
0,5 | 1,0 | 1,5 | 0,3 | 0,5 | 0,8 | 0,1 | 1,9 | 0,4 | 0,0 | 1,9 | 1,1 | -0,1 | Komandinė | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
| Vilniaus energija | 21 |
376/935
40,21%
|
139/618
22,49%
|
135/253
53,36%
|
13,5 | 26,4 | 40,0 | 12,1 | 15,4 | 12,3 | 1,1 | 18,7 | 14,0 | 0,1 | 62,2 | 52,4 |
VKL taurė
| Žaidėjas | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lukas Varnas | 1 | 36:46 |
5/8
62,50%
|
0/8
0,00%
|
2/6
33,33%
|
3,0 | 7,0 | 10,0 | 0,0 | 2,0 | 2,0 | 0,0 | 4,0 | 5,0 | 0,0 | -13,0 | 12,0 | 8,0 |
| Irmantas Ambrazevičius | 1 | 33:31 |
2/6
33,33%
|
0/0 |
0/0 |
2,0 | 8,0 | 10,0 | 0,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 5,0 | 1,0 | 0,0 | - | 4,0 | 6,0 |
| Piotr Leus | 1 | 33:11 |
3/6
50,00%
|
1/11
9,09%
|
0/2
0,00%
|
2,0 | 3,0 | 5,0 | 2,0 | 4,0 | 5,0 | 0,0 | 0,0 | 3,0 | 0,0 | -14,0 | 9,0 | 5,0 |
| Vaidas Sadauskas | 1 | 33:38 |
4/8
50,00%
|
0/3
0,00%
|
0/2
0,00%
|
3,0 | 3,0 | 6,0 | 1,0 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | -14,0 | 8,0 | 5,0 |
| Karolis Zoluba | 1 | 40:00 |
0/1
0,00%
|
1/5
20,00%
|
0/0 |
1,0 | 2,0 | 3,0 | 3,0 | 3,0 | 2,0 | 0,0 | 2,0 | 2,0 | 0,0 | -13,0 | 3,0 | 3,0 |
| Mantas Nikoličius | 1 | 22:54 |
2/5
40,00%
|
0/9
0,00%
|
0/0 |
1,0 | 3,0 | 4,0 | 2,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | -11,0 | 4,0 | -1,0 | Komandinė | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
| Vilniaus energija | 1 |
16/34
47,06%
|
2/36
5,56%
|
2/10
20,00%
|
12,0 | 26,0 | 38,0 | 8,0 | 11,0 | 13,0 | 0,0 | 14,0 | 12,0 | 0,0 | 40,0 | 26,0 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
VKL taurė
2015-12-08 (Antradienis)
Įmonių lyga
2016-03-31 (Ketvirtadienis)
2016-03-24 (Ketvirtadienis)
2016-03-17 (Ketvirtadienis)
2016-03-14 (Pirmadienis)
2016-03-09 (Trečiadienis)
2016-03-04 (Penktadienis)
2016-02-25 (Ketvirtadienis)
Įmonių lyga reguliarus
2016-02-18 (Ketvirtadienis)
2016-02-11 (Ketvirtadienis)
2016-02-04 (Ketvirtadienis)
2016-01-21 (Ketvirtadienis)
2016-01-19 (Antradienis)
2016-01-07 (Ketvirtadienis)
2015-12-17 (Ketvirtadienis)
2015-12-09 (Trečiadienis)
2015-11-26 (Ketvirtadienis)
2015-11-19 (Ketvirtadienis)
2015-11-11 (Trečiadienis)
2015-11-04 (Trečiadienis)
2015-10-29 (Ketvirtadienis)
2015-10-22 (Ketvirtadienis)
Daugiausia pelnytų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2013-12-07 | Įm | Vilnius Veža - Vilniaus energija | 104 |
Mažiausiai praleistų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2015-11-11 | Įm | IKEA - Vilniaus energija | 34 |
Atkovoti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2016-03-09 | Įm | Skynet - Vilniaus energija | 59 |
Rezultatyvūs perdavimai
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2013-12-07 | Įm | Vilnius Veža - Vilniaus energija | 26 |
Perimti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2014-02-09 | Įm | NMA - Vilniaus energija | 22 |
Blokuoti metimai
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2013-12-02 | Įm | TEVA - Vilniaus energija | 6 |
Daugiausia pelnytų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2015-11-19 | Įm | Vilniaus energija - MRU | 89 |
Mažiausiai praleistų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2015-11-11 | Įm | IKEA - Vilniaus energija | 34 |
Atkovoti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2016-03-09 | Įm | Skynet - Vilniaus energija | 59 |
Rezultatyvūs perdavimai
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2016-03-09 | Įm | Skynet - Vilniaus energija | 20 |
Perimti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2016-03-09 | Įm | Skynet - Vilniaus energija | 18 |
Blokuoti metimai
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2016-03-09 | Įm | Skynet - Vilniaus energija | 4 |
Komandos Vilniaus energija rekordininkai
Sezonas:
VKL taurė
| 2 kvalifikacijos etapas | |
|---|---|
| Pergalių | 0 |
| Pralaimėjimų | 1 |
Įmonių lyga
| Įmonių lyga reguliarus | |
|---|---|
| Pergalių | 6 |
| Pralaimėjimų | 15 |
Pasiekimai
| Per VKL istoriją | |
|---|---|
| Pergalių | 21 |
| Pralaimėjimų | 38 |
| Pergalių procentas | 35,59% |
| Rungtynių | 59 |
| Pelnyta taškų | 3627 |
| Praleista taškų | 3878 |
| Efektyvumas | 3122 |
| Atkovoti kamuoliai | 2236 |
| Puolime atkovoti kamuoliai | 760 |
| Gynyboje atkovoti kamuoliai | 1468 |
| Rezultatyvūs perdavimai | 725 |
| Perimti kamuoliai | 687 |
| Blokuoti metimai | 80 |
| Klaidos | 906 |
| Pražangos | 1118 |
| Išprovokuotos pražangos | 784 |
| Techninės pražangos | 3 |