Vanagai
| # | Žaidėjas | Gimimo data | Pozicija | Ūgis | Svoris |
|---|---|---|---|---|---|
|
Žygimantas Rimkus |
1993-01-06 | 1 | 170cm | 85kg | |
|
Aivaras Bielskis |
1995-03-27 | 4 | 187cm | 85kg | |
|
Domantas Navickas |
1998-11-09 | 4 - 5 | 200cm | 90kg | |
|
Gediminas Žemaitis |
1991-12-30 | 5 | 193cm | 90kg | |
|
Rokas Dubauskas |
1993-02-15 | 4 - 5 | 193cm | 105kg | |
|
Daniel Volčok |
1998-09-19 | 3 | 188cm | 74kg | |
|
Lukas Auksoraitis |
1995-11-23 | 1 - 2 | 181cm | 70kg | |
| 4 |
Artūras Šopis |
1985-12-24 | 2 - 3 | 181cm | 75kg |
| 5 |
Deividas Sosnovskis |
1999-09-25 | 1 | 175cm | 75kg |
| 7 |
Marijus Ražanauskas |
1999-06-29 | 2 - 3 | 197cm | 82kg |
TOP SPORT Pavasario čempionatas
| Žaidėjas | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rokas Dubauskas | 4 | 28:44 |
13/23
56,52%
|
0/2
0,00%
|
9/17
52,94%
|
8,3 | 8,8 | 17,0 | 1,5 | 2,8 | 2,0 | 0,3 | 1,3 | 3,3 | 0,0 | 3,8 | 8,8 | 23,8 |
| Gediminas Žemaitis | 5 | 31:14 |
13/35
37,14%
|
1/3
33,33%
|
12/18
66,67%
|
4,6 | 6,4 | 11,0 | 1,4 | 2,6 | 1,2 | 0,2 | 0,8 | 1,8 | 0,0 | -3,6 | 8,2 | 14,4 |
| Aivaras Bielskis | 7 | 24:30 |
15/39
38,46%
|
2/20
10,00%
|
0/3
0,00%
|
3,4 | 4,3 | 7,7 | 1,7 | 1,4 | 1,7 | 0,3 | 1,6 | 0,7 | 0,0 | 0,1 | 5,1 | 7,9 |
| Marijus Ražanauskas | 7 | 29:31 |
16/40
40,00%
|
3/16
18,75%
|
3/13
23,08%
|
1,3 | 5,4 | 6,7 | 2,9 | 5,3 | 1,6 | 1,0 | 3,3 | 2,6 | 0,0 | 4,7 | 6,3 | 5,7 |
| Domantas Navickas | 7 | 35:05 |
11/32
34,38%
|
17/66
25,76%
|
2/4
50,00%
|
0,9 | 5,0 | 5,9 | 1,7 | 2,3 | 0,6 | 0,1 | 2,6 | 0,7 | 0,0 | 0,3 | 10,7 | 4,6 |
| Artūras Šopis | 7 | 23:43 |
11/27
40,74%
|
9/41
21,95%
|
4/7
57,14%
|
1,1 | 2,3 | 3,4 | 0,9 | 2,1 | 1,7 | 0,0 | 1,3 | 1,6 | 0,0 | 4,4 | 7,6 | 4,4 |
| Lukas Auksoraitis | 5 | 21:32 |
10/25
40,00%
|
1/8
12,50%
|
3/7
42,86%
|
2,2 | 1,6 | 3,8 | 1,6 | 2,4 | 1,4 | 0,0 | 1,6 | 1,8 | 0,0 | 2,6 | 5,2 | 4,6 |
| Žygimantas Rimkus | 4 | 24:20 |
12/36
33,33%
|
4/15
26,67%
|
2/6
33,33%
|
0,8 | 2,5 | 3,3 | 2,0 | 2,0 | 0,3 | 0,3 | 1,5 | 1,0 | 0,0 | 1,3 | 9,5 | 3,0 |
| Daniel Volčok | 2 | 20:12 |
2/6
33,33%
|
0/2
0,00%
|
0/0 |
1,0 | 0,5 | 1,5 | 0,5 | 0,5 | 0,5 | 0,0 | 0,5 | 0,5 | 0,0 | -10,5 | 2,0 | 1,0 |
| Deividas Sosnovskis | 7 | 13:20 |
2/11
18,18%
|
0/6
0,00%
|
4/8
50,00%
|
0,4 | 1,4 | 1,9 | 0,6 | 0,7 | 0,6 | 0,0 | 1,3 | 0,6 | 0,0 | -0,9 | 1,1 | 0,0 | Komandinė | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
| Vanagai | 7 |
105/274
38,32%
|
37/179
20,67%
|
39/83
46,99%
|
17,4 | 30,7 | 48,1 | 12,0 | 18,3 | 9,4 | 1,9 | 13,4 | 11,3 | 0,0 | 51,4 | 51,7 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
TOP SPORT Pavasario čempionatas
2018-05-22 (Antradienis)
2018-05-13 (Sekmadienis)
2018-05-12 (Šeštadienis)
2018-05-05 (Šeštadienis)
2018-04-28 (Šeštadienis)
2018-04-22 (Sekmadienis)
2018-04-14 (Šeštadienis)
Daugiausia pelnytų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2018-05-12 | PČ | Vanagai - Magistrantai | 67 |
Mažiausiai praleistų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2018-04-14 | PČ | BC Mickūnai - Vanagai | 28 |
Atkovoti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2018-05-12 | PČ | Vanagai - Magistrantai | 62 |
Rezultatyvūs perdavimai
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2018-05-13 | PČ | Gervėčių Kraštas - Vanagai | 20 |
Perimti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2018-04-14 | PČ | BC Mickūnai - Vanagai | 12 |
Blokuoti metimai
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2018-04-22 | PČ | Vanagai - VK Peace 2bleriai | 4 |
| 2018-04-14 | PČ | BC Mickūnai - Vanagai | 4 |
Daugiausia pelnytų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2018-05-12 | PČ | Vanagai - Magistrantai | 67 |
Mažiausiai praleistų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2018-04-14 | PČ | BC Mickūnai - Vanagai | 28 |
Atkovoti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2018-05-12 | PČ | Vanagai - Magistrantai | 62 |
Rezultatyvūs perdavimai
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2018-05-13 | PČ | Gervėčių Kraštas - Vanagai | 20 |
Perimti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2018-04-14 | PČ | BC Mickūnai - Vanagai | 12 |
Blokuoti metimai
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2018-04-22 | PČ | Vanagai - VK Peace 2bleriai | 4 |
| 2018-04-14 | PČ | BC Mickūnai - Vanagai | 4 |
Komandos Vanagai rekordininkai
TOP SPORT Pavasario čempionatas
| PLAY-OFF: 1/8 finalo | |
|---|---|
| Pergalių | 0 |
| Pralaimėjimų | 1 |
| Reguliarusis čempionatas | |
|---|---|
| Pergalių | 4 |
| Pralaimėjimų | 2 |
Pasiekimai
| Per VKL istoriją | |
|---|---|
| Pergalių | 4 |
| Pralaimėjimų | 3 |
| Pergalių procentas | 57,14% |
| Rungtynių | 7 |
| Pelnyta taškų | 360 |
| Praleista taškų | 348 |
| Efektyvumas | 362 |
| Atkovoti kamuoliai | 337 |
| Puolime atkovoti kamuoliai | 122 |
| Gynyboje atkovoti kamuoliai | 215 |
| Rezultatyvūs perdavimai | 84 |
| Perimti kamuoliai | 66 |
| Blokuoti metimai | 13 |
| Klaidos | 128 |
| Pražangos | 94 |
| Išprovokuotos pražangos | 79 |
| Techninės pražangos | 0 |