TBA
Namų salė: Sietuvos progimnazija, Taikos g.47, Vilnius
| # | Žaidėjas | Gimimo data | Pozicija | Ūgis | Svoris |
|---|---|---|---|---|---|
| 3 |
Algimantas Kviklys |
1993-05-28 | 1 | 171cm | 98kg |
| 6 |
Linas Kniukšta |
1989-12-14 | 4 - 5 | 192cm | 86kg |
| 8 |
Šarūnas Jankauskas |
1989-09-01 | 3 | 188cm | 80kg |
| 9 |
Tadas Navasaitis |
1992-01-11 | 1 | 177cm | 71kg |
| 11 |
Gediminas Švirinas |
1989-12-14 | 3 - 4 | 189cm | 93kg |
| 12 |
Mindaugas Maraulas |
1990-05-02 | 3 - 4 | 188cm | 82kg |
| 13 |
Mindaugas Devyžis |
1989-12-14 | 4 | 190cm | 82kg |
| 15 |
Audrius Biveinis |
1991-09-13 | 1 | 186cm | 84kg |
| 23 |
Arūnas Dunauskas |
1993-09-30 | 4 - 5 | 188cm | 88kg |
| 24 |
Mindaugas Mikalauskas |
1989-12-23 | 2 | 180cm | 78kg |
| 26 |
Rokas Ališauskas |
1992-03-21 | 5 | 191cm | 90kg |
| 91 |
Tomas Kviklys |
1991-03-06 | 1 | 177cm | 86kg |
V Lyga
| Žaidėjas | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mindaugas Maraulas | 15 | 26:33 |
46/107
42,99%
|
1/3
33,33%
|
9/36
25,00%
|
3,9 | 5,8 | 9,7 | 2,3 | 1,8 | 1,5 | 0,3 | 2,3 | 2,6 | 0,0 | 6,7 | 6,9 | 13,3 |
| Mindaugas Devyžis | 11 | 24:38 |
39/65
60,00%
|
14/33
42,42%
|
14/27
51,85%
|
3,4 | 4,7 | 8,1 | 2,3 | 2,7 | 1,5 | 0,3 | 1,7 | 2,5 | 0,0 | 9,7 | 12,2 | 17,0 |
| Mindaugas Mikalauskas | 13 | 30:39 |
65/128
50,78%
|
39/138
28,26%
|
22/43
51,16%
|
0,5 | 3,2 | 3,7 | 1,4 | 2,0 | 1,4 | 0,4 | 1,2 | 2,7 | 0,0 | 7,9 | 20,7 | 13,0 |
| Gediminas Švirinas | 9 | 20:55 |
32/59
54,24%
|
11/28
39,29%
|
20/33
60,61%
|
1,4 | 3,4 | 4,9 | 0,8 | 0,7 | 0,4 | 0,0 | 1,2 | 2,8 | 0,0 | 6,9 | 13,0 | 13,7 |
| Arūnas Dunauskas | 14 | 21:35 |
26/68
38,24%
|
3/12
25,00%
|
16/30
53,33%
|
1,6 | 2,9 | 4,5 | 0,7 | 1,1 | 1,5 | 0,2 | 1,6 | 2,4 | 0,1 | 5,5 | 5,5 | 7,5 |
| Šarūnas Jankauskas | 13 | 32:06 |
31/76
40,79%
|
27/121
22,31%
|
15/19
78,95%
|
0,7 | 4,8 | 5,5 | 2,6 | 2,6 | 1,7 | 0,1 | 1,7 | 1,3 | 0,0 | 7,9 | 12,2 | 8,0 |
| Rokas Ališauskas | 13 | 25:34 |
25/74
33,78%
|
2/22
9,09%
|
8/38
21,05%
|
3,1 | 5,2 | 8,2 | 0,6 | 1,8 | 1,6 | 0,1 | 1,4 | 2,1 | 0,0 | 6,0 | 4,9 | 6,7 |
| Tomas Kviklys | 14 | 17:23 |
12/31
38,71%
|
0/1
0,00%
|
1/3
33,33%
|
0,7 | 1,8 | 2,5 | 2,1 | 1,6 | 0,9 | 0,1 | 1,1 | 0,6 | 0,0 | 2,4 | 1,8 | 3,6 |
| Audrius Biveinis | 12 | 20:19 |
2/10
20,00%
|
13/35
37,14%
|
1/2
50,00%
|
0,3 | 1,8 | 2,1 | 1,6 | 1,3 | 0,5 | 0,1 | 1,8 | 0,5 | 0,0 | 2,4 | 3,7 | 2,8 |
| Tadas Navasaitis | 13 | 19:37 |
7/31
22,58%
|
1/7
14,29%
|
0/0 |
0,8 | 1,4 | 2,2 | 1,8 | 1,4 | 1,3 | 0,0 | 1,6 | 0,7 | 0,0 | 3,5 | 1,3 | 1,9 |
| Linas Kniukšta | 4 | 10:41 |
5/10
50,00%
|
0/3
0,00%
|
0/0 |
1,8 | 0,8 | 2,5 | 0,8 | 1,0 | 0,8 | 0,0 | 1,3 | 0,0 | 0,0 | 4,8 | 2,5 | 2,3 |
| Algimantas Kviklys | 7 | 15:11 |
1/9
11,11%
|
2/8
25,00%
|
4/4
100,00%
|
0,1 | 1,0 | 1,1 | 1,4 | 1,6 | 0,6 | 0,0 | 1,4 | 0,9 | 0,0 | 3,9 | 1,7 | 0,7 | Komandinė | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
| TBA | 16 |
291/668
43,56%
|
113/411
27,49%
|
110/235
46,81%
|
13,7 | 28,4 | 42,1 | 13,8 | 14,7 | 10,4 | 1,3 | 13,4 | 14,6 | 0,1 | 64,4 | 68,6 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
V Lyga
2020-02-23 (Sekmadienis)
2020-02-16 (Sekmadienis)
2020-02-02 (Sekmadienis)
2020-01-26 (Sekmadienis)
2020-01-19 (Sekmadienis)
2020-01-15 (Trečiadienis)
2020-01-08 (Trečiadienis)
2020-01-05 (Sekmadienis)
2019-12-17 (Antradienis)
2019-12-15 (Sekmadienis)
2019-12-08 (Sekmadienis)
2019-12-01 (Sekmadienis)
2019-11-24 (Sekmadienis)
2019-11-20 (Trečiadienis)
2019-11-11 (Pirmadienis)
2019-10-27 (Sekmadienis)
Daugiausia pelnytų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2018-12-20 | V | VKM 2002 - II - TBA | 82 |
Mažiausiai praleistų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2020-01-26 | V | Gervėčių Kraštas - TBA | 38 |
Atkovoti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2018-12-20 | V | VKM 2002 - II - TBA | 82 |
Rezultatyvūs perdavimai
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2020-01-19 | V | TBA - Socialinių MK | 22 |
Perimti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2018-11-04 | V | TBA - Sėkmės Džentelmenai | 22 |
Blokuoti metimai
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2019-01-14 | V | Vilko Brolija - TBA | 4 |
| 2019-01-03 | V | Acarginiai - TBA | 4 |
| 2018-12-20 | V | VKM 2002 - II - TBA | 4 |
Daugiausia pelnytų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2019-12-01 | V | TBA - Elektrėnų PGT | 81 |
Mažiausiai praleistų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2020-01-26 | V | Gervėčių Kraštas - TBA | 38 |
Atkovoti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2020-01-26 | V | Gervėčių Kraštas - TBA | 62 |
Rezultatyvūs perdavimai
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2020-01-19 | V | TBA - Socialinių MK | 22 |
Perimti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2020-01-05 | V | TBA - Baldų Arsenalas | 14 |
Blokuoti metimai
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2020-02-23 | V | TBA - Ferratum | 2 |
| 2020-02-02 | V | KK Aukščiau - TBA | 2 |
| 2020-01-15 | V | Elektrėnų PGT - TBA | 2 |
| 2020-01-05 | V | TBA - Baldų Arsenalas | 2 |
| 2019-12-17 | V | Baldų Arsenalas - TBA | 2 |
| 2019-12-08 | V | TBA - Gervėčių Kraštas | 2 |
| 2019-11-24 | V | TBA - KK Aukščiau | 2 |
Komandos TBA rekordininkai
Sezonas:
V Lyga
| Reguliarusis čempionatas | |
|---|---|
| Pergalių | 10 |
| Pralaimėjimų | 6 |
Pasiekimai
| Per VKL istoriją | |
|---|---|
| Pergalių | 19 |
| Pralaimėjimų | 20 |
| Pergalių procentas | 48,72% |
| Rungtynių | 39 |
| Pelnyta taškų | 2357 |
| Praleista taškų | 2165 |
| Efektyvumas | 2446 |
| Atkovoti kamuoliai | 1692 |
| Puolime atkovoti kamuoliai | 604 |
| Gynyboje atkovoti kamuoliai | 1088 |
| Rezultatyvūs perdavimai | 497 |
| Perimti kamuoliai | 376 |
| Blokuoti metimai | 58 |
| Klaidos | 576 |
| Pražangos | 519 |
| Išprovokuotos pražangos | 587 |
| Techninės pražangos | 3 |