Olifėja
| # | Žaidėjas | Gimimo data | Pozicija | Ūgis | Svoris |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 |
Romualdas Brazauskas |
1960-07-31 | 0 | ||
| 0 |
Arūnas Grigas |
1961-04-04 | 0 | ||
| 0 |
Donatas Kazlauskas |
1958-02-15 | 0 | ||
| 0 |
Marijonas Kmitas |
1959-05-02 | 0 | ||
| 0 |
Saulius Krikščiūnas |
1962-02-11 | 0 | ||
| 0 |
Vitalijus Tamulis |
1959-08-01 | 0 | ||
| 0 |
Aloyzas Vasyliūnas |
0 |
Draugiškas turnyras
| Žaidėjas | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Arūnas Grigas | 1 | 00:00 |
7/12
58,33%
|
1/4
25,00%
|
5/6
83,33%
|
0,0 | 5,0 | 5,0 | 4,0 | 4,0 | 3,0 | 0,0 | 1,0 | 3,0 | 0,0 | - | 22,0 | 23,0 |
| Saulius Krikščiūnas | 1 | 00:00 |
8/21
38,10%
|
0/0 |
2/4
50,00%
|
6,0 | 8,0 | 14,0 | 2,0 | 2,0 | 3,0 | 0,0 | 4,0 | 6,0 | 0,0 | - | 18,0 | 22,0 |
| Romualdas Brazauskas | 1 | 00:00 |
2/6
33,33%
|
0/0 |
2/8
25,00%
|
1,0 | 3,0 | 4,0 | 3,0 | 5,0 | 3,0 | 0,0 | 1,0 | 10,0 | 0,0 | - | 6,0 | 10,0 |
| Vitalijus Tamulis | 1 | 00:00 |
2/2
100,00%
|
0/1
0,00%
|
2/2
100,00%
|
2,0 | 2,0 | 4,0 | 2,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | - | 6,0 | 9,0 |
| Marijonas Kmitas | 1 | 00:00 |
0/2
0,00%
|
0/0 |
4/4
100,00%
|
0,0 | 0,0 | 0,0 | 4,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 3,0 | 0,0 | - | 4,0 | 8,0 |
| Aloyzas Vasyliūnas | 1 | 00:00 |
0/4
0,00%
|
0/1
0,00%
|
0/0 |
1,0 | 7,0 | 8,0 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | 2,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | - | 0,0 | 1,0 |
| Donatas Kazlauskas | 1 | 00:00 |
0/0 |
0/5
0,00%
|
0/0 |
1,0 | 3,0 | 4,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | - | 0,0 | 0,0 | Komandinė | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
| Olifėja | 1 |
19/47
40,43%
|
1/11
9,09%
|
15/24
62,50%
|
12,0 | 30,0 | 42,0 | 18,0 | 19,0 | 10,0 | 2,0 | 9,0 | 23,0 | 0,0 | 56,0 | 76,0 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
Draugiškas turnyras
2014-10-08 (Trečiadienis)
2014-10-01 (Trečiadienis)
Daugiausia pelnytų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2014-10-01 | Draugiškas turnyras | Kažkur Matyti - Olifėja | 56 |
Atkovoti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2014-10-01 | Draugiškas turnyras | Kažkur Matyti - Olifėja | 42 |
Rezultatyvūs perdavimai
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2014-10-01 | Draugiškas turnyras | Kažkur Matyti - Olifėja | 18 |
Perimti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2014-10-01 | Draugiškas turnyras | Kažkur Matyti - Olifėja | 10 |
Blokuoti metimai
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2014-10-01 | Draugiškas turnyras | Kažkur Matyti - Olifėja | 2 |
Daugiausia pelnytų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2014-10-01 | Draugiškas turnyras | Kažkur Matyti - Olifėja | 56 |
Atkovoti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2014-10-01 | Draugiškas turnyras | Kažkur Matyti - Olifėja | 42 |
Rezultatyvūs perdavimai
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2014-10-01 | Draugiškas turnyras | Kažkur Matyti - Olifėja | 18 |
Perimti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2014-10-01 | Draugiškas turnyras | Kažkur Matyti - Olifėja | 10 |
Blokuoti metimai
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2014-10-01 | Draugiškas turnyras | Kažkur Matyti - Olifėja | 2 |
Komandos Olifėja rekordininkai
Draugiškas turnyras
| Draugiškas turnyras Kažkur Matytų Taurė | |
|---|---|
| Pergalių | 1 |
| Pralaimėjimų | 1 |
Pasiekimai
| Per VKL istoriją | |
|---|---|
| Pergalių | 1 |
| Pralaimėjimų | 1 |
| Pergalių procentas | 50,00% |
| Rungtynių | 2 |
| Pelnyta taškų | 56 |
| Praleista taškų | 132 |
| Efektyvumas | 76 |
| Atkovoti kamuoliai | 42 |
| Puolime atkovoti kamuoliai | 12 |
| Gynyboje atkovoti kamuoliai | 30 |
| Rezultatyvūs perdavimai | 18 |
| Perimti kamuoliai | 10 |
| Blokuoti metimai | 2 |
| Klaidos | 19 |
| Pražangos | 9 |
| Išprovokuotos pražangos | 23 |
| Techninės pražangos | 0 |