Mama, nepyk
| # | Žaidėjas | Gimimo data | Pozicija | Ūgis | Svoris |
|---|---|---|---|---|---|
|
Artūras Giedraitis |
1977-09-20 | 5 | 196cm | 115kg | |
| 2 |
Ignas Vilkelis |
1991-08-26 | 3 - 4 | 182cm | 91kg |
| 9 |
Karolis Dainys |
1998-08-30 | 2 - 3 | 185cm | 75kg |
| 14 |
Aivaras Dubinskas |
1991-09-10 | 4 | 197cm | 96kg |
| 16 |
Titas Peleckas |
1993-09-10 | 1 | 180cm | 74kg |
| 29 |
Giedrius Judickas |
1990-03-29 | 3 - 4 | 188cm | 95kg |
| 31 |
Tarekas Nofal |
1987-12-10 | 3 - 4 | 181cm | 95kg |
| 60 |
Domantas Kvederys |
1998-10-29 | 2 - 3 | 182cm | 70kg |
| 62 |
Tadas Šerepėka |
1984-09-11 | 2 - 3 | 173cm | 60kg |
| 86 |
Laimis Bareikis |
1984-10-23 | 3 - 4 | 186cm | 75kg |
| 89 |
Žydrūnas Stakulis |
1987-02-22 | 4 | 186cm | 87kg |
TOP SPORT Pavasario čempionatas
| Žaidėjas | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Artūras Giedraitis | 6 | 33:16 |
34/69
49,28%
|
1/11
9,09%
|
15/28
53,57%
|
3,7 | 12,3 | 16,0 | 3,2 | 2,8 | 0,5 | 1,5 | 1,5 | 4,7 | 0,0 | -5,3 | 14,3 | 26,2 |
| Ignas Vilkelis | 6 | 32:08 |
40/90
44,44%
|
5/24
20,83%
|
16/37
43,24%
|
2,5 | 8,2 | 10,7 | 4,2 | 5,8 | 1,0 | 0,7 | 1,0 | 6,2 | 0,0 | -4,2 | 18,5 | 19,3 |
| Karolis Dainys | 6 | 20:56 |
12/23
52,17%
|
0/4
0,00%
|
1/4
25,00%
|
0,8 | 1,3 | 2,2 | 0,8 | 0,8 | 1,5 | 0,8 | 1,5 | 0,7 | 0,0 | -6,5 | 4,2 | 4,8 |
| Giedrius Judickas | 6 | 23:39 |
8/21
38,10%
|
3/13
23,08%
|
0/0 |
0,8 | 2,5 | 3,3 | 1,0 | 1,0 | 0,3 | 0,2 | 1,8 | 0,7 | 0,0 | -2,8 | 4,2 | 3,0 |
| Tarekas Nofal | 4 | 20:27 |
8/23
34,78%
|
6/16
37,50%
|
3/4
75,00%
|
0,5 | 2,5 | 3,0 | 0,8 | 3,0 | 0,5 | 0,5 | 3,0 | 2,3 | 0,0 | -5,0 | 9,3 | 3,8 |
| Laimis Bareikis | 5 | 22:22 |
5/14
35,71%
|
1/3
33,33%
|
10/12
83,33%
|
1,0 | 1,4 | 2,4 | 0,6 | 2,0 | 0,2 | 0,0 | 2,2 | 1,8 | 0,2 | -17,4 | 4,6 | 2,8 |
| Titas Peleckas | 4 | 14:57 |
1/4
25,00%
|
1/3
33,33%
|
2/2
100,00%
|
0,8 | 0,5 | 1,3 | 1,0 | 1,0 | 0,5 | 0,0 | 0,3 | 0,8 | 0,0 | -15,3 | 1,8 | 2,8 |
| Žydrūnas Stakulis | 1 | 20:30 |
3/5
60,00%
|
0/0 |
0/0 |
1,0 | 3,0 | 4,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 4,0 | 1,0 | 0,0 | -26,0 | 6,0 | 5,0 |
| Aivaras Dubinskas | 6 | 17:50 |
7/21
33,33%
|
0/1
0,00%
|
0/2
0,00%
|
1,5 | 2,7 | 4,2 | 0,2 | 2,0 | 0,2 | 0,0 | 1,8 | 0,5 | 0,0 | -12,3 | 2,3 | 0,7 |
| Tadas Šerepėka | 5 | 11:48 |
0/2
0,00%
|
0/6
0,00%
|
0/0 |
0,0 | 0,4 | 0,4 | 0,0 | 0,8 | 0,0 | 0,0 | 0,6 | 0,0 | 0,0 | -4,6 | 0,0 | -2,6 |
| Domantas Kvederys | 6 | 16:39 |
6/13
46,15%
|
2/16
12,50%
|
0/0 |
0,2 | 0,7 | 0,8 | 0,5 | 2,5 | 0,7 | 0,0 | 1,5 | 0,2 | 0,0 | -3,5 | 3,0 | -2,3 | Komandinė | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
| Mama, nepyk | 6 |
124/285
43,51%
|
19/97
19,59%
|
47/89
52,81%
|
11,3 | 31,7 | 43,0 | 11,7 | 20,2 | 5,0 | 3,5 | 14,3 | 16,5 | 0,2 | 58,7 | 57,0 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
TOP SPORT Pavasario čempionatas
2018-05-02 (Trečiadienis)
2018-04-29 (Sekmadienis)
2018-04-20 (Penktadienis)
2018-04-18 (Trečiadienis)
2018-04-14 (Šeštadienis)
2018-04-11 (Trečiadienis)
Daugiausia pelnytų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2018-05-02 | PČ | VKM 2003 - Mama, nepyk | 74 |
Mažiausiai praleistų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2018-05-02 | PČ | VKM 2003 - Mama, nepyk | 54 |
Atkovoti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2018-05-02 | PČ | VKM 2003 - Mama, nepyk | 62 |
Rezultatyvūs perdavimai
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2018-05-02 | PČ | VKM 2003 - Mama, nepyk | 18 |
Perimti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2018-04-20 | PČ | Mama, nepyk - Žemė Plokščia | 6 |
Blokuoti metimai
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2018-05-02 | PČ | VKM 2003 - Mama, nepyk | 5 |
| 2018-04-14 | PČ | IDELIS - Mama, nepyk | 5 |
| 2018-04-11 | PČ | Mama, nepyk - KK Juoda Balta | 5 |
Daugiausia pelnytų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2018-05-02 | PČ | VKM 2003 - Mama, nepyk | 74 |
Mažiausiai praleistų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2018-05-02 | PČ | VKM 2003 - Mama, nepyk | 54 |
Atkovoti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2018-05-02 | PČ | VKM 2003 - Mama, nepyk | 62 |
Rezultatyvūs perdavimai
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2018-05-02 | PČ | VKM 2003 - Mama, nepyk | 18 |
Perimti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2018-04-20 | PČ | Mama, nepyk - Žemė Plokščia | 6 |
Blokuoti metimai
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2018-05-02 | PČ | VKM 2003 - Mama, nepyk | 5 |
| 2018-04-14 | PČ | IDELIS - Mama, nepyk | 5 |
| 2018-04-11 | PČ | Mama, nepyk - KK Juoda Balta | 5 |
Komandos Mama, nepyk rekordininkai
TOP SPORT Pavasario čempionatas
| Reguliarusis čempionatas | |
|---|---|
| Pergalių | 1 |
| Pralaimėjimų | 5 |
Pasiekimai
| Per VKL istoriją | |
|---|---|
| Pergalių | 1 |
| Pralaimėjimų | 5 |
| Pergalių procentas | 16,67% |
| Rungtynių | 6 |
| Pelnyta taškų | 352 |
| Praleista taškų | 437 |
| Efektyvumas | 342 |
| Atkovoti kamuoliai | 258 |
| Puolime atkovoti kamuoliai | 68 |
| Gynyboje atkovoti kamuoliai | 190 |
| Rezultatyvūs perdavimai | 70 |
| Perimti kamuoliai | 30 |
| Blokuoti metimai | 21 |
| Klaidos | 121 |
| Pražangos | 86 |
| Išprovokuotos pražangos | 99 |
| Techninės pražangos | 1 |