Lietuvos muitinė
Treneris: Darius Kuzmickas.
| # | Žaidėjas | Gimimo data | Pozicija | Ūgis | Svoris |
|---|---|---|---|---|---|
|
Edgar Svorobovič |
1990-05-01 | 4 - 5 | 193cm | 90kg | |
|
Žilvinas Vasiliauskas |
1993-01-10 | 4 | 188cm | 95kg | |
|
Aivaras Vaičikauskas |
1987-10-12 | 3 | 195cm | 80kg | |
|
Aleksas Neniškis |
1990-12-23 | 1 | 184cm | 82kg | |
|
Mindaugas Žilinskas |
1984-02-23 | 5 | 184cm | 112kg | |
|
Simonas Jonuševičius |
1989-01-24 | 3 | 183cm | 82kg | |
|
Mantas Pečiulis |
1990-01-07 | 1 | 186cm | 76kg | |
|
Mindaugas Striokas |
1991-01-26 | 4 | 189cm | 82kg | |
|
Robertas Kaukėnas |
1984-03-09 | 5 | 188cm | 100kg | |
|
Andrius Mikelskas |
1987-05-13 | 3 | 184cm | 83kg | |
|
Evaldas Paškauskas |
1984-12-11 | 2 | 175cm | 70kg | |
|
Dovydas Mazaliauskas |
1990-10-25 | 3 | 184cm | 84kg | |
|
Justinas Valickas |
1988-01-05 | 3 | 185cm | 78kg | |
|
Artūras Baikovas |
1985-12-19 | 1 | 175cm | 70kg | |
|
Renatas Gaidžiūnas |
1986-04-14 | 3 - 4 | 183cm | 90kg | |
|
Robertas Stapulionis |
1984-08-11 | 4 | 189cm | 91kg | |
|
Darius Kuzmickas |
1979-02-01 | 1 | 182cm | 95kg | |
|
Julius Šmaižys |
1987-09-14 | 2 | 185cm | 95kg |
Įmonių lyga
| Žaidėjas | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mantas Pečiulis | 20 | 36:25 |
78/166
46,99%
|
6/21
28,57%
|
26/58
44,83%
|
1,8 | 5,1 | 6,8 | 3,8 | 2,9 | 2,1 | 0,7 | 1,4 | 2,6 | 0,1 | -0,6 | 10,0 | 14,9 |
| Edgar Svorobovič | 15 | 33:09 |
89/203
43,84%
|
22/64
34,38%
|
29/46
63,04%
|
3,1 | 8,3 | 11,4 | 1,7 | 3,0 | 1,8 | 0,9 | 3,3 | 3,0 | 0,3 | 0,1 | 18,2 | 19,1 |
| Renatas Gaidžiūnas | 19 | 34:05 |
22/47
46,81%
|
35/134
26,12%
|
23/44
52,27%
|
1,7 | 6,5 | 8,2 | 3,2 | 2,9 | 2,6 | 0,1 | 2,2 | 2,5 | 0,0 | - | 9,1 | 12,8 |
| Aleksas Neniškis | 13 | 34:09 |
57/112
50,89%
|
27/90
30,00%
|
29/39
74,36%
|
1,1 | 4,1 | 5,2 | 1,4 | 3,2 | 1,2 | 0,2 | 1,1 | 2,9 | 0,0 | -4,6 | 17,2 | 14,1 |
| Darius Kuzmickas | 11 | 34:07 |
70/185
37,84%
|
6/14
42,86%
|
44/65
67,69%
|
2,2 | 4,2 | 6,4 | 3,9 | 4,0 | 2,6 | 0,0 | 2,5 | 4,8 | 0,1 | 2,5 | 18,4 | 16,5 |
| Dovydas Mazaliauskas | 14 | 26:19 |
25/57
43,86%
|
3/17
17,65%
|
1/5
20,00%
|
2,3 | 3,5 | 5,8 | 1,0 | 1,1 | 0,3 | 0,4 | 1,5 | 0,6 | 0,0 | 0,2 | 4,3 | 6,1 |
| Artūras Baikovas | 11 | 24:51 |
5/30
16,67%
|
2/26
7,69%
|
8/18
44,44%
|
1,0 | 3,5 | 4,5 | 2,5 | 2,7 | 1,6 | 0,0 | 2,1 | 1,9 | 0,0 | -0,5 | 2,2 | 2,5 |
| Simonas Jonuševičius | 2 | 26:01 |
2/3
66,67%
|
4/8
50,00%
|
1/2
50,00%
|
1,0 | 2,5 | 3,5 | 1,5 | 2,0 | 2,0 | 0,0 | 0,5 | 1,0 | 0,0 | -0,5 | 8,5 | 11,0 |
| Aivaras Vaičikauskas | 1 | 34:28 |
2/10
20,00%
|
1/5
20,00%
|
8/8
100,00%
|
1,0 | 4,0 | 5,0 | 1,0 | 0,0 | 1,0 | 3,0 | 0,0 | 6,0 | 0,0 | 20,0 | 15,0 | 19,0 |
| Robertas Kaukėnas | 8 | 23:26 |
12/38
31,58%
|
2/9
22,22%
|
5/9
55,56%
|
1,3 | 2,3 | 3,5 | 0,5 | 1,4 | 0,9 | 0,3 | 1,8 | 0,5 | 0,0 | - | 4,4 | 2,3 |
| Andrius Mikelskas | 3 | 29:06 |
11/30
36,67%
|
3/16
18,75%
|
3/5
60,00%
|
3,0 | 2,7 | 5,7 | 2,0 | 3,3 | 1,3 | 0,0 | 1,3 | 1,3 | 0,0 | 3,3 | 11,3 | 5,7 |
| Evaldas Paškauskas | 6 | 25:16 |
7/15
46,67%
|
5/26
19,23%
|
0/0 |
0,2 | 1,7 | 1,8 | 1,3 | 1,3 | 0,3 | 0,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | -6,3 | 4,8 | 2,2 |
| Robertas Stapulionis | 4 | 21:24 |
6/15
40,00%
|
2/7
28,57%
|
1/2
50,00%
|
0,8 | 1,0 | 1,8 | 0,0 | 0,5 | 0,0 | 0,0 | 1,0 | 1,5 | 0,0 | -4,8 | 4,8 | 2,8 |
| Mindaugas Žilinskas | 1 | 25:12 |
0/0 |
0/3
0,00%
|
1/2
50,00%
|
1,0 | 5,0 | 6,0 | 2,0 | 5,0 | 1,0 | 2,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | -9,0 | 1,0 | 3,0 |
| Justinas Valickas | 1 | 17:18 |
0/2
0,00%
|
0/2
0,00%
|
0/0 |
0,0 | 2,0 | 2,0 | 0,0 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | -1,0 | 0,0 | -3,0 |
| Žilvinas Vasiliauskas | 2 | 17:33 |
2/9
22,22%
|
0/1
0,00%
|
0/2
0,00%
|
0,0 | 1,0 | 1,0 | 0,5 | 1,0 | 0,5 | 0,0 | 1,5 | 1,0 | 0,0 | -0,5 | 2,0 | -2,5 |
| Mindaugas Striokas | 3 | 12:53 |
0/2
0,00%
|
0/0 |
0/0 |
0,0 | 0,7 | 0,7 | 0,0 | 1,0 | 0,3 | 0,0 | 1,3 | 0,0 | 0,0 | -5,3 | 0,0 | -2,0 | Komandinė | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
| Lietuvos muitinė | 20 |
388/924
41,99%
|
118/443
26,64%
|
179/305
58,69%
|
11,1 | 29,7 | 40,8 | 14,4 | 16,7 | 10,4 | 2,2 | 12,3 | 14,8 | 0,5 | 65,5 | 69,8 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
Įmonių lyga
2017-04-01 (Šeštadienis)
2017-03-24 (Penktadienis)
2017-03-08 (Trečiadienis)
2017-03-01 (Trečiadienis)
2017-02-24 (Penktadienis)
2017-02-12 (Sekmadienis)
2017-02-07 (Antradienis)
2017-02-04 (Šeštadienis)
2017-01-30 (Pirmadienis)
2017-01-19 (Ketvirtadienis)
2017-01-10 (Antradienis)
2016-12-07 (Trečiadienis)
Įmonių Lyga - Reguliarusis čempionatas
2016-11-29 (Antradienis)
2016-11-27 (Sekmadienis)
2016-11-19 (Šeštadienis)
2016-11-09 (Trečiadienis)
2016-11-08 (Antradienis)
2016-11-03 (Ketvirtadienis)
2016-10-27 (Ketvirtadienis)
2016-10-20 (Ketvirtadienis)
Daugiausia pelnytų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2017-02-04 | Įm | Wisdom Events - Lietuvos muitinė | 95 |
Mažiausiai praleistų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2017-02-07 | Įm | TGLAB - Lietuvos muitinė | 44 |
Atkovoti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2017-03-08 | Įm | VILMA - Lietuvos muitinė | 55 |
Rezultatyvūs perdavimai
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2017-02-12 | Įm | Vilniaus Baldai - Lietuvos muitinė | 23 |
Perimti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2016-10-27 | Įm | Impuls LTU - Lietuvos muitinė | 22 |
Blokuoti metimai
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2017-03-08 | Įm | VILMA - Lietuvos muitinė | 7 |
Daugiausia pelnytų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2017-02-04 | Įm | Wisdom Events - Lietuvos muitinė | 95 |
Mažiausiai praleistų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2017-02-07 | Įm | TGLAB - Lietuvos muitinė | 44 |
Atkovoti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2017-03-08 | Įm | VILMA - Lietuvos muitinė | 55 |
Rezultatyvūs perdavimai
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2017-02-12 | Įm | Vilniaus Baldai - Lietuvos muitinė | 23 |
Perimti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2016-10-27 | Įm | Impuls LTU - Lietuvos muitinė | 22 |
Blokuoti metimai
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2017-03-08 | Įm | VILMA - Lietuvos muitinė | 7 |
Komandos Lietuvos muitinė rekordininkai
Įmonių lyga
| Įmonių lyga - PLAY OFF 1/4 finalo (iš taškų skirtumo) | |
|---|---|
| Pergalių | 1 |
| Pralaimėjimų | 1 |
| Įmonių Lyga - Reguliarusis čempionatas | |
|---|---|
| Pergalių | 11 |
| Pralaimėjimų | 7 |
Pasiekimai
| Per VKL istoriją | |
|---|---|
| Pergalių | 12 |
| Pralaimėjimų | 8 |
| Pergalių procentas | 60,00% |
| Rungtynių | 20 |
| Pelnyta taškų | 1309 |
| Praleista taškų | 1329 |
| Efektyvumas | 1395 |
| Atkovoti kamuoliai | 816 |
| Puolime atkovoti kamuoliai | 222 |
| Gynyboje atkovoti kamuoliai | 594 |
| Rezultatyvūs perdavimai | 288 |
| Perimti kamuoliai | 208 |
| Blokuoti metimai | 43 |
| Klaidos | 334 |
| Pražangos | 245 |
| Išprovokuotos pražangos | 295 |
| Techninės pražangos | 9 |