LabasPasauli.lt 2
| # | Žaidėjas | Gimimo data | Pozicija | Ūgis | Svoris |
|---|---|---|---|---|---|
|
Marius Graičiūnas |
1993-07-05 | 2 - 3 | 188cm | 80kg | |
|
Aurimas Špiliauskas |
1982-02-12 | 2 | 195cm | 90kg | |
|
Gediminas Girnius |
1990-02-20 | 2 | 179cm | 74kg | |
| 1 |
Ignas Stanislovaitis |
1990-12-21 | 1 | 183cm | 80kg |
| 4 |
Ignas Domža |
1991-12-17 | 1 | 155cm | 55kg |
| 9 |
Valdas Jonavičius |
1984-04-06 | 4 - 5 | 185cm | 90kg |
| 10 |
Giedrius Mikaila |
1989-01-06 | 4 - 5 | 192cm | 97kg |
| 12 |
Liutauras Pabrinkis |
1979-06-28 | 4 - 5 | 195cm | 95kg |
| 14 |
Paulius Rimavičius |
1993-09-15 | 5 | 197cm | 110kg |
| 15 |
Kęstutis Bagdanavičius |
1987-09-01 | 4 - 5 | 195cm | 90kg |
| 17 |
Dovydas Lukšas |
1980-12-12 | 5 | 196cm | 107kg |
| 33 |
Juozas Rimavičius |
1998-01-27 | 1 | 190cm | 82kg |
VKL Vasaros Lyga
| Žaidėjas | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kęstutis Bagdanavičius | 5 | 25:01 |
30/57
52,63%
|
12/25
48,00%
|
15/22
68,18%
|
3,4 | 8,6 | 12,0 | 4,0 | 2,6 | 2,0 | 1,6 | 1,2 | 4,6 | 0,0 | 20,8 | 22,2 | 33,2 |
| Giedrius Mikaila | 5 | 29:38 |
27/49
55,10%
|
1/6
16,67%
|
9/17
52,94%
|
3,2 | 5,6 | 8,8 | 1,8 | 1,0 | 1,0 | 0,2 | 2,0 | 2,8 | 0,0 | 16,8 | 13,2 | 17,8 |
| Juozas Rimavičius | 5 | 26:12 |
25/47
53,19%
|
4/16
25,00%
|
13/18
72,22%
|
1,4 | 3,0 | 4,4 | 3,2 | 0,8 | 0,8 | 0,0 | 1,4 | 3,2 | 0,0 | 7,2 | 15,0 | 16,6 |
| Valdas Jonavičius | 6 | 21:56 |
18/31
58,06%
|
2/5
40,00%
|
2/6
33,33%
|
3,0 | 3,3 | 6,3 | 2,7 | 1,2 | 1,5 | 0,2 | 3,3 | 1,0 | 0,0 | 8,7 | 7,3 | 11,2 |
| Paulius Rimavičius | 5 | 17:09 |
16/25
64,00%
|
0/2
0,00%
|
5/9
55,56%
|
0,8 | 4,8 | 5,6 | 1,2 | 1,0 | 1,2 | 1,2 | 1,0 | 1,6 | 0,0 | 10,0 | 7,4 | 13,2 |
| Ignas Stanislovaitis | 4 | 32:25 |
7/21
33,33%
|
10/30
33,33%
|
5/10
50,00%
|
2,0 | 4,3 | 6,3 | 5,3 | 2,8 | 1,8 | 0,0 | 1,3 | 3,8 | 0,3 | 10,5 | 12,3 | 15,5 |
| Liutauras Pabrinkis | 6 | 25:04 |
3/12
25,00%
|
19/53
35,85%
|
4/4
100,00%
|
0,8 | 4,0 | 4,8 | 0,2 | 0,5 | 1,5 | 0,5 | 1,7 | 0,5 | 0,0 | 12,2 | 11,2 | 9,3 |
| Ignas Domža | 6 | 29:25 |
3/8
37,50%
|
15/48
31,25%
|
2/6
33,33%
|
0,5 | 2,0 | 2,5 | 2,0 | 2,2 | 1,2 | 0,0 | 1,7 | 1,3 | 0,0 | 13,3 | 8,8 | 5,0 |
| Marius Graičiūnas | 1 | 25:04 |
3/4
75,00%
|
2/3
66,67%
|
0/0 |
2,0 | 3,0 | 5,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 13,0 | 12,0 | 15,0 |
| Dovydas Lukšas | 3 | 14:46 |
6/20
30,00%
|
0/0 |
6/9
66,67%
|
0,0 | 2,3 | 2,3 | 0,7 | 1,7 | 0,0 | 1,0 | 1,7 | 2,7 | 0,0 | -6,3 | 6,0 | 3,7 |
| Gediminas Girnius | 3 | 11:43 |
1/2
50,00%
|
0/3
0,00%
|
0/0 |
0,0 | 1,3 | 1,3 | 0,3 | 0,7 | 0,3 | 0,0 | 1,3 | 0,0 | 0,0 | -3,3 | 0,7 | -0,7 | Komandinė | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
| LabasPasauli.lt 2 | 6 |
139/276
50,36%
|
65/191
34,03%
|
61/101
60,40%
|
13,3 | 32,8 | 46,2 | 17,7 | 11,5 | 9,7 | 3,7 | 13,8 | 16,8 | 0,2 | 89,0 | 107,2 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
VKL Vasaros Lyga
2019-08-13 (Antradienis)
2019-08-11 (Sekmadienis)
2019-07-22 (Pirmadienis)
2019-07-17 (Trečiadienis)
2019-07-15 (Pirmadienis)
2019-07-08 (Pirmadienis)
2019-07-04 (Ketvirtadienis)
2019-07-01 (Pirmadienis)
2019-06-25 (Antradienis)
Daugiausia pelnytų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2019-07-08 | VKL Vasara | LabasPasauli.lt 2 - Sudervė TEAM | 114 |
Mažiausiai praleistų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2019-08-11 | VKL Vasara | LabasPasauli.lt 2 - Vilko Brolija | 63 |
| 2019-07-22 | VKL Vasara | BC Spartakas - LabasPasauli.lt 2 | 63 |
| 2019-06-25 | VKL Vasara | LabasPasauli.lt 2 - Litresta | 63 |
Atkovoti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2019-08-13 | VKL Vasara | Melingos Keliai - LabasPasauli.lt 2 | 48 |
Rezultatyvūs perdavimai
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2019-07-08 | VKL Vasara | LabasPasauli.lt 2 - Sudervė TEAM | 22 |
Perimti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2019-08-13 | VKL Vasara | Melingos Keliai - LabasPasauli.lt 2 | 12 |
Blokuoti metimai
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2019-08-13 | VKL Vasara | Melingos Keliai - LabasPasauli.lt 2 | 7 |
Daugiausia pelnytų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2019-07-08 | VKL Vasara | LabasPasauli.lt 2 - Sudervė TEAM | 114 |
Mažiausiai praleistų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2019-08-11 | VKL Vasara | LabasPasauli.lt 2 - Vilko Brolija | 63 |
| 2019-07-22 | VKL Vasara | BC Spartakas - LabasPasauli.lt 2 | 63 |
| 2019-06-25 | VKL Vasara | LabasPasauli.lt 2 - Litresta | 63 |
Atkovoti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2019-08-13 | VKL Vasara | Melingos Keliai - LabasPasauli.lt 2 | 48 |
Rezultatyvūs perdavimai
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2019-07-08 | VKL Vasara | LabasPasauli.lt 2 - Sudervė TEAM | 22 |
Perimti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2019-08-13 | VKL Vasara | Melingos Keliai - LabasPasauli.lt 2 | 12 |
Blokuoti metimai
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2019-08-13 | VKL Vasara | Melingos Keliai - LabasPasauli.lt 2 | 7 |
Komandos LabasPasauli.lt 2 rekordininkai
VKL Vasaros Lyga
| 3 divizionas. Finalai | |
|---|---|
| Pergalių | 1 |
| Pralaimėjimų | 0 |
| 3 divizionas. Pusfinaliai | |
|---|---|
| Pergalių | 1 |
| Pralaimėjimų | 0 |
| Reguliarusis čempionatas | |
|---|---|
| Pergalių | 7 |
| Pralaimėjimų | 0 |
Pasiekimai
| Per VKL istoriją | |
|---|---|
| Pergalių | 9 |
| Pralaimėjimų | 0 |
| Pergalių procentas | 100,00% |
| Rungtynių | 9 |
| Pelnyta taškų | 534 |
| Praleista taškų | 624 |
| Efektyvumas | 643 |
| Atkovoti kamuoliai | 277 |
| Puolime atkovoti kamuoliai | 80 |
| Gynyboje atkovoti kamuoliai | 197 |
| Rezultatyvūs perdavimai | 106 |
| Perimti kamuoliai | 58 |
| Blokuoti metimai | 22 |
| Klaidos | 69 |
| Pražangos | 83 |
| Išprovokuotos pražangos | 101 |
| Techninės pražangos | 1 |