KKL Kaunas
Namų salė: Druskininkų sporto centras, M. K. Čiurlionio g. 97-2, Druskininkai
Coach: Vitalijus Kirilovas.
Official site: www.kkl.lt
| # | Žaidėjas | Gimimo data | Pozicija | Ūgis | Svoris |
|---|---|---|---|---|---|
|
Lukas Balčiūnas |
1996-08-06 | 4 | 194cm | 97kg | |
|
Irmantas Birbalas |
1988-11-07 | 5 | 200cm | 95kg | |
|
Andrius Čibiras |
1990-07-22 | 4 | 189cm | 90kg | |
|
Linas Krivickas |
1990-06-13 | 1 | 173cm | 75kg | |
|
Paulius Kuzminskas |
1993-09-17 | 3 | 195cm | 98kg | |
|
Jonas Lekšas |
1996-01-15 | 3 | 192cm | 86kg | |
|
Eduardas Straigis |
1993-11-27 | 3 | 188cm | 80kg | |
|
Gytautas Tumasonis |
1996-09-10 | 2 | 183cm | 70kg | |
|
Lukas Žukauskas |
1992-10-23 | 2 | 185cm | 74kg |
EABL
| Žaidėjas | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lukas Žukauskas | 4 | 27:41 |
14/22
63,64%
|
9/38
23,68%
|
28/34
82,35%
|
1,8 | 5,0 | 6,8 | 2,3 | 2,3 | 2,3 | 0,0 | 2,5 | 6,3 | 0,0 | 22,5 | 20,8 | 22,8 |
| Linas Krivickas | 4 | 30:34 |
12/29
41,38%
|
11/28
39,29%
|
14/21
66,67%
|
0,5 | 3,3 | 3,8 | 6,8 | 4,3 | 1,8 | 0,0 | 2,3 | 4,8 | 0,0 | 25,0 | 17,8 | 18,0 |
| Andrius Čibiras | 4 | 25:15 |
21/30
70,00%
|
3/6
50,00%
|
9/16
56,25%
|
1,5 | 3,3 | 4,8 | 2,5 | 3,3 | 1,5 | 0,5 | 2,8 | 2,8 | 0,0 | 16,0 | 15,0 | 16,3 |
| Jonas Lekšas | 4 | 28:32 |
15/23
65,22%
|
7/18
38,89%
|
5/8
62,50%
|
1,0 | 5,8 | 6,8 | 0,5 | 3,5 | 1,0 | 0,3 | 1,0 | 2,3 | 0,0 | 23,3 | 14,0 | 14,8 |
| Eduardas Straigis | 4 | 18:14 |
9/15
60,00%
|
2/5
40,00%
|
5/6
83,33%
|
1,3 | 4,8 | 6,0 | 2,5 | 2,0 | 1,5 | 0,8 | 1,5 | 1,3 | 0,0 | 10,5 | 7,3 | 13,3 |
| Irmantas Birbalas | 4 | 22:40 |
4/10
40,00%
|
0/1
0,00%
|
4/6
66,67%
|
1,8 | 6,0 | 7,8 | 1,5 | 1,0 | 2,3 | 0,8 | 2,0 | 1,8 | 0,0 | 16,3 | 3,0 | 11,8 |
| Lukas Balčiūnas | 4 | 18:22 |
7/13
53,85%
|
4/13
30,77%
|
5/7
71,43%
|
0,8 | 4,3 | 5,0 | 1,0 | 1,0 | 0,8 | 0,5 | 1,5 | 1,5 | 0,0 | 15,0 | 7,8 | 9,8 |
| Paulius Kuzminskas | 4 | 12:25 |
5/10
50,00%
|
0/0 |
0/2
0,00%
|
1,0 | 2,5 | 3,5 | 0,5 | 0,8 | 0,8 | 0,0 | 2,5 | 1,5 | 0,0 | 7,3 | 2,5 | 3,8 |
| Gytautas Tumasonis | 4 | 16:14 |
2/7
28,57%
|
1/3
33,33%
|
0/1
0,00%
|
0,8 | 2,0 | 2,8 | 1,3 | 1,0 | 0,8 | 0,0 | 0,5 | 0,3 | 0,0 | 11,8 | 1,8 | 3,3 | Komandinė | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
| KKL Kaunas | 4 |
89/159
55,97%
|
37/112
33,04%
|
70/101
69,31%
|
10,3 | 36,8 | 47,0 | 18,8 | 19,0 | 12,5 | 2,8 | 16,5 | 22,3 | 0,0 | 89,8 | 113,5 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
EABL
2017-06-18 (Sekmadienis)
2017-06-17 (Šeštadienis)
Daugiausia pelnytų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2017-06-18 | EABL | Srodowiskowa Basket Liga (POL) - KKL Kaunas | 104 |
| 2015-04-25 | EABL | KKL Kaunas - Denmark (Copenhagen) | 104 |
Mažiausiai praleistų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2017-06-17 | EABL | Kottrans RADOM (POL) - KKL Kaunas | 40 |
Atkovoti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2015-01-11 | EABL | KKL Kaunas - Srodowiskowa Basket Liga (POL) | 68 |
Rezultatyvūs perdavimai
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2015-01-11 | EABL | KKL Kaunas - Srodowiskowa Basket Liga (POL) | 24 |
Perimti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2017-06-17 | EABL | Kottrans RADOM (POL) - KKL Kaunas | 17 |
Blokuoti metimai
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2017-06-17 | EABL | KKL Kaunas - Anzage (LV) | 4 |
| 2017-06-17 | EABL | Kottrans RADOM (POL) - KKL Kaunas | 4 |
| 2015-01-10 | EABL | Zurich (Switzerland) - KKL Kaunas | 4 |
| 2015-01-10 | EABL | KKL Kaunas - VKL Rinktinė | 4 |
Daugiausia pelnytų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2017-06-18 | EABL | Srodowiskowa Basket Liga (POL) - KKL Kaunas | 104 |
Mažiausiai praleistų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2017-06-17 | EABL | Kottrans RADOM (POL) - KKL Kaunas | 40 |
Atkovoti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2017-06-17 | EABL | Kottrans RADOM (POL) - KKL Kaunas | 60 |
Rezultatyvūs perdavimai
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2017-06-17 | EABL | Kottrans RADOM (POL) - KKL Kaunas | 23 |
Perimti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2017-06-17 | EABL | Kottrans RADOM (POL) - KKL Kaunas | 17 |
Blokuoti metimai
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2017-06-17 | EABL | KKL Kaunas - Anzage (LV) | 4 |
| 2017-06-17 | EABL | Kottrans RADOM (POL) - KKL Kaunas | 4 |
Komandos KKL Kaunas rekordininkai
Sezonas:
EABL
| FINALAI | |
|---|---|
| Pergalių | 4 |
| Pralaimėjimų | 0 |
Pasiekimai
| Per VKL istoriją | |
|---|---|
| Pergalių | 7 |
| Pralaimėjimų | 3 |
| Pergalių procentas | 70,00% |
| Rungtynių | 10 |
| Pelnyta taškų | 837 |
| Praleista taškų | 677 |
| Efektyvumas | 1007 |
| Atkovoti kamuoliai | 490 |
| Puolime atkovoti kamuoliai | 139 |
| Gynyboje atkovoti kamuoliai | 351 |
| Rezultatyvūs perdavimai | 170 |
| Perimti kamuoliai | 116 |
| Blokuoti metimai | 28 |
| Klaidos | 187 |
| Pražangos | 170 |
| Išprovokuotos pražangos | 223 |
| Techninės pražangos | 0 |