Išjunk šviesą
Namų salė: Vilniaus Baltupių progimnazija, Didlaukio g. 23, Vilnius
2012 - 2013m. VKL B Lygos - RIND Taurės - aštuntfinalis
2012m.: VKL - "TOP sport" Pavasario Čempionatas - debiutantai.
| # | Žaidėjas | Gimimo data | Pozicija | Ūgis | Svoris |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 |
Ignas Ryla |
1993-04-08 | 2 - 3 | 201cm | 85kg |
| 0 |
Audrius Ramonaitis |
1992-06-29 | 1 | 180cm | 90kg |
| 0 |
Darius Marcinkevičius |
1991-07-09 | 4 | 201cm | 92kg |
| 0 |
Denis Krestinin |
1994-04-15 | 4 - 3 | 202cm | 96kg |
| 0 |
Deividas Keburys |
1990-07-09 | 3 | 203cm | 93kg |
| 0 |
Lukas Kazlauskas |
1992-03-10 | 2 | 188cm | 91kg |
| 0 |
Artūras Kaštanovas |
1994-05-06 | 2 - 3 | 194cm | 75kg |
| 0 |
Kristijonas Gaška |
1990-01-16 | 1 | 188cm | 90kg |
| 0 |
Edvinas Dubauskas |
1993-08-05 | 1 | 184cm | 85kg |
| 4 |
Paulius Mičėnas |
1994-09-21 | 2 | 183cm | 88kg |
| 5 |
Rokas Burnys |
1994-10-24 | 1 | 190cm | 90kg |
| 13 |
Gytis Mackevičius |
1995-07-31 | 2 - 3 | 188cm | 80kg |
| 25 |
Aurimas Raišuotis |
1985-12-21 | 5 | 205cm | 100kg |
| 69 |
Valdas Burnys |
1972-02-23 | 1 | 181cm | 99kg |
I + II Lyga
| Žaidėjas | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rokas Burnys | 16 | 00:00 |
87/173
50,29%
|
20/99
20,20%
|
67/100
67,00%
|
1,4 | 3,6 | 4,9 | 4,1 | 3,3 | 2,8 | 0,0 | 2,6 | 4,9 | 0,0 | - | 18,8 | 17,3 |
| Aurimas Raišuotis | 11 | 00:00 |
66/120
55,00%
|
0/0 |
12/25
48,00%
|
4,8 | 6,2 | 11,0 | 0,5 | 2,6 | 0,7 | 1,3 | 3,8 | 1,9 | 0,0 | - | 13,1 | 16,0 |
| Paulius Mičėnas | 17 | 00:00 |
13/31
41,94%
|
29/89
32,58%
|
1/3
33,33%
|
0,3 | 1,9 | 2,2 | 0,6 | 0,4 | 1,0 | 0,1 | 0,8 | 0,3 | 0,0 | - | 6,7 | 5,0 |
| Artūras Kaštanovas | 1 | 00:00 |
4/6
66,67%
|
0/0 |
0/0 |
1,0 | 4,0 | 5,0 | 2,0 | 0,0 | 1,0 | 1,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | - | 8,0 | 14,0 |
| Gytis Mackevičius | 9 | 00:00 |
2/5
40,00%
|
2/11
18,18%
|
0/0 |
0,4 | 0,8 | 1,2 | 0,4 | 0,8 | 0,2 | 0,0 | 0,9 | 0,1 | 0,0 | - | 1,1 | 0,1 | Komandinė | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
| Išjunk šviesą | 18 |
383/795
48,18%
|
109/442
24,66%
|
224/363
61,71%
|
10,6 | 24,3 | 34,9 | 11,9 | 14,9 | 10,6 | 2,3 | 13,4 | 16,7 | 0,0 | 73,2 | 71,9 |
TOP SPORT Pavasario čempionatas
| Žaidėjas | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Denis Krestinin | 4 | 00:00 |
24/51
47,06%
|
0/2
0,00%
|
2/3
66,67%
|
4,8 | 8,3 | 13,0 | 3,8 | 3,0 | 4,0 | 3,0 | 3,3 | 1,3 | 0,0 | - | 12,5 | 23,8 |
| Ignas Ryla | 3 | 00:00 |
30/50
60,00%
|
2/13
15,38%
|
1/4
25,00%
|
4,0 | 6,0 | 10,0 | 4,0 | 3,0 | 1,7 | 1,7 | 1,0 | 4,0 | 0,0 | - | 22,3 | 28,3 |
| Darius Marcinkevičius | 2 | 00:00 |
13/21
61,90%
|
1/6
16,67%
|
3/7
42,86%
|
2,0 | 7,5 | 9,5 | 2,5 | 3,0 | 2,0 | 0,0 | 1,0 | 2,5 | 0,0 | - | 16,0 | 20,0 |
| Lukas Kazlauskas | 3 | 00:00 |
22/45
48,89%
|
0/12
0,00%
|
4/8
50,00%
|
0,7 | 3,0 | 3,7 | 3,7 | 2,7 | 1,7 | 0,3 | 1,7 | 2,0 | 0,0 | - | 16,0 | 10,0 |
| Rokas Burnys | 4 | 00:00 |
14/27
51,85%
|
5/27
18,52%
|
0/1
0,00%
|
0,5 | 4,0 | 4,5 | 2,3 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 1,5 | 1,0 | 0,0 | - | 10,8 | 7,0 |
| Paulius Mičėnas | 4 | 00:00 |
1/4
25,00%
|
10/27
37,04%
|
0/0 |
1,3 | 0,8 | 2,0 | 0,8 | 0,3 | 0,5 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | - | 8,0 | 5,0 |
| Deividas Keburys | 1 | 00:00 |
3/4
75,00%
|
1/1
100,00%
|
0/0 |
3,0 | 1,0 | 4,0 | 2,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 3,0 | 6,0 | 0,0 | - | 9,0 | 15,0 |
| Audrius Ramonaitis | 2 | 00:00 |
5/10
50,00%
|
1/12
8,33%
|
2/2
100,00%
|
2,0 | 1,5 | 3,5 | 2,5 | 2,5 | 2,0 | 0,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | - | 7,5 | 5,0 |
| Gytis Mackevičius | 2 | 00:00 |
3/7
42,86%
|
2/9
22,22%
|
0/1
0,00%
|
1,0 | 3,0 | 4,0 | 1,5 | 1,5 | 0,5 | 0,0 | 0,5 | 0,5 | 0,0 | - | 6,0 | 4,5 |
| Artūras Kaštanovas | 4 | 00:00 |
3/4
75,00%
|
1/6
16,67%
|
0/0 |
0,8 | 1,0 | 1,8 | 0,3 | 0,5 | 0,0 | 0,0 | 0,5 | 0,0 | 0,0 | - | 2,3 | 1,8 |
| Kristijonas Gaška | 2 | 00:00 |
1/8
12,50%
|
0/1
0,00%
|
0/0 |
0,5 | 2,0 | 3,0 | 2,0 | 1,5 | 1,5 | 0,5 | 3,5 | 1,0 | 0,0 | - | 1,0 | 0,0 | Komandinė | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
| Išjunk šviesą | 4 |
119/231
51,52%
|
23/116
19,83%
|
12/26
46,15%
|
14,3 | 28,0 | 42,5 | 17,5 | 14,8 | 11,0 | 4,8 | 12,0 | 10,8 | 0,0 | 79,8 | 84,8 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
TOP SPORT Pavasario čempionatas
2013-05-11 (Šeštadienis)
2013-05-05 (Sekmadienis)
2013-04-22 (Pirmadienis)
2013-04-21 (Sekmadienis)
2013-04-14 (Sekmadienis)
I + II Lyga
2013-04-09 (Antradienis)
2013-04-05 (Penktadienis)
2013-03-21 (Ketvirtadienis)
2013-03-15 (Penktadienis)
2013-03-07 (Ketvirtadienis)
2013-02-22 (Penktadienis)
2013-02-15 (Penktadienis)
2013-02-08 (Penktadienis)
2013-02-01 (Penktadienis)
2013-01-14 (Pirmadienis)
2013-01-11 (Penktadienis)
2012-12-21 (Penktadienis)
2012-12-14 (Penktadienis)
2012-12-02 (Sekmadienis)
2012-11-30 (Penktadienis)
2012-11-20 (Antradienis)
2012-11-11 (Sekmadienis)
2012-10-30 (Antradienis)
2012-10-23 (Antradienis)
Daugiausia pelnytų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2012-05-02 | PČ | BC Pilaitė - Išjunk šviesą | 106 |
Mažiausiai praleistų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2013-03-07 | I + II | ŠMKM ’83 – EASTING EXPRESS - Išjunk šviesą | 63 |
Atkovoti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2013-05-05 | PČ | VU Komunikacijos Fakultetas - Išjunk šviesą | 53 |
Rezultatyvūs perdavimai
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2012-05-02 | PČ | BC Pilaitė - Išjunk šviesą | 27 |
Perimti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2012-11-30 | I + II | Išjunk šviesą - Kažkur Matyti | 18 |
Blokuoti metimai
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2012-05-13 | PČ | Išjunk šviesą - Recomm group - Šeškinė | 7 |
Daugiausia pelnytų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2013-05-11 | PČ | Išjunk šviesą - Legionas | 100 |
Mažiausiai praleistų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2013-03-07 | I + II | ŠMKM ’83 – EASTING EXPRESS - Išjunk šviesą | 63 |
Atkovoti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2013-05-05 | PČ | VU Komunikacijos Fakultetas - Išjunk šviesą | 53 |
Rezultatyvūs perdavimai
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2013-05-11 | PČ | Išjunk šviesą - Legionas | 26 |
Perimti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2012-11-30 | I + II | Išjunk šviesą - Kažkur Matyti | 18 |
Blokuoti metimai
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2013-05-05 | PČ | VU Komunikacijos Fakultetas - Išjunk šviesą | 6 |
| 2013-04-22 | PČ | Ekskomisarų biuras/G7 sportas - Išjunk šviesą | 6 |
Komandos Išjunk šviesą rekordininkai
Sezonas:
TOP SPORT Pavasario čempionatas
| Reguliarusis sezonas | |
|---|---|
| Pergalių | 0 |
| Pralaimėjimų | 5 |
I + II Lyga
| 1 / 8 Finalo | |
|---|---|
| Pergalių | 0 |
| Pralaimėjimų | 2 |
| Reguliarusis čempionatas - 2 ETAPAS | |
|---|---|
| Pergalių | 3 |
| Pralaimėjimų | 0 |
| Reguliarusis čempionatas | |
|---|---|
| Pergalių | 2 |
| Pralaimėjimų | 12 |
Pasiekimai
| Per VKL istoriją | |
|---|---|
| Pergalių | 9 |
| Pralaimėjimų | 22 |
| Pergalių procentas | 29,03% |
| Rungtynių | 31 |
| Pelnyta taškų | 2250 |
| Praleista taškų | 2467 |
| Efektyvumas | 2323 |
| Atkovoti kamuoliai | 1088 |
| Puolime atkovoti kamuoliai | 345 |
| Gynyboje atkovoti kamuoliai | 742 |
| Rezultatyvūs perdavimai | 402 |
| Perimti kamuoliai | 307 |
| Blokuoti metimai | 85 |
| Klaidos | 443 |
| Pražangos | 404 |
| Išprovokuotos pražangos | 460 |
| Techninės pražangos | 0 |