Gemma
| # | Žaidėjas | Gimimo data | Pozicija | Ūgis | Svoris |
|---|---|---|---|---|---|
|
Domantas Bimba |
1981-06-22 | 3 | 192cm | 93kg | |
|
Ignas Lukošius |
1993-11-09 | 4 | 202cm | 97kg | |
|
Osvaldas Olisevičius |
1993-01-10 | 4 - 3 | 200cm | 92kg | |
|
Valdemar Lodziato |
1990-12-19 | 5 | 201cm | 105kg | |
|
Egidijus Mažeika |
1987-09-26 | 5 | 196cm | 100kg | |
|
Mindaugas Pukelevičius |
1994-11-06 | 3 - 4 | 186cm | 88kg | |
|
Simas Liepinaitis |
1991-01-29 | 1 | 194cm | 100kg | |
|
Lukas Poniškaitis |
1992-02-24 | 2 - 3 | 191cm | 85kg | |
|
Karolis Petrukonis |
1987-05-18 | 5 | 212cm | 120kg | |
|
Kristijonas Kirlys |
1999-06-03 | 1 | 185cm | 70kg | |
|
Laurynas Kirlys |
1993-07-23 | 2 | 192cm | 83kg | |
|
Darius Dzikas |
1992-03-05 | 1 | 182cm | 78kg | |
|
Vytautas Saulis |
1996-10-02 | 2 - 3 | 194cm | 84kg | |
|
Matas Budginas |
1995-08-28 | 2 - 3 | 192cm | 85kg | |
|
Tomas Urbelionis |
1990-07-04 | 1 | 180cm | 90kg |
VKL Vasaros Lyga
| Žaidėjas | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Laurynas Kirlys | 6 | 38:06 |
20/48
41,67%
|
31/83
37,35%
|
24/35
68,57%
|
1,0 | 5,7 | 6,7 | 6,7 | 5,5 | 1,8 | 0,3 | 0,8 | 5,2 | 0,2 | 7,8 | 26,2 | 25,3 |
| Ignas Lukošius | 3 | 34:46 |
16/23
69,57%
|
0/1
0,00%
|
3/7
42,86%
|
3,7 | 10,0 | 13,7 | 3,7 | 1,7 | 1,7 | 6,0 | 1,3 | 3,3 | 0,0 | 14,0 | 11,7 | 33,0 |
| Valdemar Lodziato | 6 | 25:59 |
26/45
57,78%
|
0/0 |
1/4
25,00%
|
5,3 | 5,0 | 10,3 | 1,8 | 1,3 | 0,7 | 1,0 | 2,5 | 0,5 | 0,0 | 6,7 | 8,8 | 15,7 |
| Kristijonas Kirlys | 6 | 29:01 |
11/30
36,67%
|
9/23
39,13%
|
6/8
75,00%
|
0,7 | 3,8 | 4,5 | 3,5 | 1,0 | 1,5 | 0,0 | 0,7 | 1,7 | 0,2 | 11,3 | 9,2 | 12,8 |
| Domantas Bimba | 5 | 27:14 |
15/28
53,57%
|
7/21
33,33%
|
0/0 |
1,2 | 6,2 | 7,4 | 2,8 | 2,0 | 0,8 | 0,2 | 1,6 | 0,6 | 0,0 | 6,2 | 10,2 | 13,0 |
| Osvaldas Olisevičius | 3 | 32:22 |
13/34
38,24%
|
5/31
16,13%
|
13/13
100,00%
|
1,3 | 11,0 | 12,3 | 3,3 | 4,3 | 2,3 | 0,7 | 3,3 | 5,0 | 0,0 | - | 18,0 | 18,3 |
| Matas Budginas | 5 | 29:00 |
9/20
45,00%
|
11/34
32,35%
|
4/8
50,00%
|
1,6 | 2,8 | 4,4 | 1,6 | 3,2 | 2,0 | 0,4 | 1,0 | 1,2 | 0,0 | 3,4 | 11,0 | 8,8 |
| Vytautas Saulis | 3 | 31:57 |
10/22
45,45%
|
6/13
46,15%
|
3/10
30,00%
|
1,0 | 4,0 | 5,0 | 2,3 | 0,7 | 0,7 | 0,0 | 1,7 | 2,3 | 0,0 | 2,3 | 13,7 | 13,0 |
| Egidijus Mažeika | 4 | 15:41 |
8/19
42,11%
|
1/3
33,33%
|
0/2
0,00%
|
2,3 | 3,5 | 5,8 | 0,3 | 0,3 | 0,5 | 0,8 | 2,3 | 0,3 | 0,0 | 7,0 | 4,8 | 6,0 | Komandinė | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
| Gemma | 6 |
128/269
47,58%
|
70/209
33,49%
|
54/87
62,07%
|
13,8 | 36,8 | 50,7 | 20,5 | 15,7 | 9,0 | 5,7 | 10,8 | 14,3 | 0,3 | 86,7 | 108,2 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
VKL Vasaros Lyga
2017-08-02 (Trečiadienis)
2017-07-26 (Trečiadienis)
2017-07-19 (Trečiadienis)
2017-07-17 (Pirmadienis)
2017-07-10 (Pirmadienis)
2017-06-27 (Antradienis)
Daugiausia pelnytų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2017-06-27 | VKL Vasara | MRU - Gemma | 105 |
Mažiausiai praleistų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2017-07-17 | VKL Vasara | Gemma - Lemon Gym | 70 |
| 2017-06-27 | VKL Vasara | MRU - Gemma | 70 |
Atkovoti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2017-06-27 | VKL Vasara | MRU - Gemma | 65 |
Rezultatyvūs perdavimai
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2017-08-02 | VKL Vasara | Gemma - MRU | 28 |
Perimti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2017-06-27 | VKL Vasara | MRU - Gemma | 11 |
Blokuoti metimai
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2017-07-26 | VKL Vasara | Gemma - Ką tu? Ką vakare? | 10 |
| 2017-06-27 | VKL Vasara | MRU - Gemma | 10 |
Daugiausia pelnytų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2017-06-27 | VKL Vasara | MRU - Gemma | 105 |
Mažiausiai praleistų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2017-07-17 | VKL Vasara | Gemma - Lemon Gym | 70 |
| 2017-06-27 | VKL Vasara | MRU - Gemma | 70 |
Atkovoti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2017-06-27 | VKL Vasara | MRU - Gemma | 65 |
Rezultatyvūs perdavimai
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2017-08-02 | VKL Vasara | Gemma - MRU | 28 |
Perimti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2017-06-27 | VKL Vasara | MRU - Gemma | 11 |
Blokuoti metimai
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2017-07-26 | VKL Vasara | Gemma - Ką tu? Ką vakare? | 10 |
| 2017-06-27 | VKL Vasara | MRU - Gemma | 10 |
Komandos Gemma rekordininkai
VKL Vasaros Lyga
| 1 Divizionas Finalai | |
|---|---|
| Pergalių | 1 |
| Pralaimėjimų | 0 |
| 1 Divizionas pusfinaliai | |
|---|---|
| Pergalių | 0 |
| Pralaimėjimų | 1 |
| Reguliarusis čempionatas | |
|---|---|
| Pergalių | 3 |
| Pralaimėjimų | 1 |
Pasiekimai
| Per VKL istoriją | |
|---|---|
| Pergalių | 4 |
| Pralaimėjimų | 2 |
| Pergalių procentas | 66,67% |
| Rungtynių | 6 |
| Pelnyta taškų | 520 |
| Praleista taškų | 464 |
| Efektyvumas | 649 |
| Atkovoti kamuoliai | 304 |
| Puolime atkovoti kamuoliai | 83 |
| Gynyboje atkovoti kamuoliai | 221 |
| Rezultatyvūs perdavimai | 123 |
| Perimti kamuoliai | 54 |
| Blokuoti metimai | 34 |
| Klaidos | 94 |
| Pražangos | 65 |
| Išprovokuotos pražangos | 86 |
| Techninės pražangos | 2 |