Ereliai
Komandos treneris: Arūnas Umbrasas
| # | Žaidėjas | Gimimo data | Pozicija | Ūgis | Svoris |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 |
Mindaugas Čekys |
1992-06-15 | 2 | 185cm | 78kg |
| 0 |
Paulius Tuzikas |
1992-12-25 | 1 | 185cm | 78kg |
| 0 |
Donatas Šova |
1993-09-18 | 2 | 193cm | 88kg |
| 0 |
Rokas Ramanauskas |
1991-12-29 | 3 | 191cm | 91kg |
| 0 |
Lukas Radžiūnas |
1992-06-14 | 1 | 183cm | 85kg |
| 0 |
Gediminas Povilauskas |
1992-12-05 | 5 | 196cm | 100kg |
| 0 |
Justinas Povilauskas |
1991-08-23 | 5 | 205cm | 105kg |
| 0 |
Dainius Palčiauskas |
1991-02-14 | 3 | 192cm | 87kg |
| 0 |
Tomas Narkun |
1991-07-07 | 4 | 196cm | 98kg |
| 0 |
Rokas Malikas |
1992-01-31 | 4 | 200cm | 89kg |
| 0 |
Arnoldas Vagneris |
1993-03-03 | 1 | 185cm | 82kg |
TOP SPORT Pavasario čempionatas
| Žaidėjas | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gediminas Povilauskas | 8 | 00:00 |
77/107
71,96%
|
1/4
25,00%
|
34/38
89,47%
|
10,3 | 14,6 | 24,9 | 2,3 | 3,3 | 1,9 | 0,4 | 1,5 | 4,4 | 0,0 | - | 23,9 | 48,3 |
| Paulius Tuzikas | 6 | 00:00 |
27/49
55,10%
|
13/34
38,24%
|
15/20
75,00%
|
0,8 | 3,8 | 4,7 | 3,8 | 3,0 | 1,3 | 0,0 | 3,0 | 2,8 | 0,0 | - | 18,0 | 16,7 |
| Tomas Narkun | 8 | 00:00 |
35/74
47,30%
|
5/22
22,73%
|
9/13
69,23%
|
2,1 | 3,6 | 5,8 | 1,6 | 2,0 | 1,3 | 0,4 | 1,6 | 1,6 | 0,0 | - | 11,8 | 11,3 |
| Arnoldas Vagneris | 8 | 00:00 |
23/32
71,88%
|
3/14
21,43%
|
6/9
66,67%
|
1,0 | 1,8 | 2,8 | 2,1 | 1,8 | 2,4 | 0,1 | 1,5 | 1,6 | 0,0 | - | 7,6 | 10,5 |
| Donatas Šova | 7 | 00:00 |
24/49
48,98%
|
6/26
23,08%
|
7/13
53,85%
|
2,0 | 2,0 | 4,0 | 3,4 | 2,3 | 2,1 | 0,7 | 2,3 | 1,9 | 0,0 | - | 10,4 | 10,7 |
| Rokas Ramanauskas | 7 | 00:00 |
24/52
46,15%
|
7/36
19,44%
|
17/29
58,62%
|
1,4 | 1,9 | 3,3 | 2,7 | 3,6 | 1,7 | 0,0 | 1,1 | 2,9 | 0,0 | - | 12,3 | 8,3 |
| Lukas Radžiūnas | 8 | 00:00 |
9/34
26,47%
|
9/40
22,50%
|
7/12
58,33%
|
0,8 | 1,8 | 2,5 | 2,4 | 1,8 | 2,4 | 0,3 | 1,3 | 1,3 | 0,0 | - | 6,5 | 4,6 |
| Justinas Povilauskas | 5 | 00:00 |
11/21
52,38%
|
0/0 |
3/7
42,86%
|
1,6 | 3,6 | 5,2 | 0,6 | 0,8 | 0,6 | 0,0 | 2,2 | 1,0 | 0,0 | - | 5,0 | 6,6 |
| Dainius Palčiauskas | 4 | 00:00 |
12/20
60,00%
|
0/6
0,00%
|
2/4
50,00%
|
2,3 | 2,5 | 4,8 | 0,5 | 1,5 | 0,3 | 0,0 | 1,5 | 0,8 | 0,0 | - | 6,5 | 5,8 |
| Mindaugas Čekys | 4 | 00:00 |
6/19
31,58%
|
1/10
10,00%
|
0/0 |
1,0 | 0,5 | 1,5 | 1,3 | 1,3 | 0,8 | 0,0 | 0,5 | 0,5 | 0,0 | - | 3,8 | 0,5 |
| Rokas Malikas | 1 | 00:00 |
1/1
100,00%
|
0/2
0,00%
|
0/0 |
1,0 | 2,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | - | 2,0 | 2,0 | Komandinė | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
| Ereliai | 8 |
249/458
54,37%
|
45/194
23,20%
|
100/145
68,97%
|
20,5 | 32,0 | 52,5 | 17,9 | 18,0 | 13,1 | 1,8 | 13,6 | 16,4 | 0,0 | 91,6 | 111,3 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
TOP SPORT Pavasario čempionatas
2013-05-20 (Pirmadienis)
2013-05-10 (Penktadienis)
2013-05-04 (Šeštadienis)
2013-04-29 (Pirmadienis)
2013-04-14 (Sekmadienis)
2013-04-13 (Šeštadienis)
2013-04-09 (Antradienis)
2013-04-07 (Sekmadienis)
Daugiausia pelnytų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2011-04-04 | PČ | Ereliai - Virus | 150 |
Mažiausiai praleistų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2011-03-27 | PČ | Virus - Ereliai | 25 |
Atkovoti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2013-04-09 | PČ | KK Jurgenborgas - Ereliai | 71 |
Rezultatyvūs perdavimai
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2011-04-04 | PČ | Ereliai - Virus | 50 |
Perimti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2011-04-04 | PČ | Ereliai - Virus | 29 |
Blokuoti metimai
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2011-03-27 | PČ | Virus - Ereliai | 11 |
Daugiausia pelnytų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2013-04-09 | PČ | KK Jurgenborgas - Ereliai | 125 |
Mažiausiai praleistų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2013-05-04 | PČ | Ereliai - VKL darbuotojai | 51 |
Atkovoti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2013-04-09 | PČ | KK Jurgenborgas - Ereliai | 71 |
Rezultatyvūs perdavimai
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2013-04-09 | PČ | KK Jurgenborgas - Ereliai | 24 |
Perimti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2013-04-09 | PČ | KK Jurgenborgas - Ereliai | 20 |
Blokuoti metimai
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2013-04-14 | PČ | KK Riešė / La Birra Pub - Ereliai | 4 |
| 2013-04-07 | PČ | Žemaitijos Pienas - Dobilas - Ereliai | 4 |
Komandos Ereliai rekordininkai
Sezonas:
TOP SPORT Pavasario čempionatas
| Mažoji Taurė: 1 / 4 Finalo | |
|---|---|
| Pergalių | 0 |
| Pralaimėjimų | 1 |
| Mažoji Taurė: 1 / 8 Finalo | |
|---|---|
| Pergalių | 1 |
| Pralaimėjimų | 0 |
| Mažoji Taurė: 1 / 16 Finalo | |
|---|---|
| Pergalių | 1 |
| Pralaimėjimų | 0 |
| Reguliarusis sezonas | |
|---|---|
| Pergalių | 5 |
| Pralaimėjimų | 0 |
Pasiekimai
| Per VKL istoriją | |
|---|---|
| Pergalių | 26 |
| Pralaimėjimų | 4 |
| Pergalių procentas | 86,67% |
| Rungtynių | 30 |
| Pelnyta taškų | 2869 |
| Praleista taškų | 2154 |
| Efektyvumas | 3370 |
| Atkovoti kamuoliai | 1361 |
| Puolime atkovoti kamuoliai | 283 |
| Gynyboje atkovoti kamuoliai | 477 |
| Rezultatyvūs perdavimai | 582 |
| Perimti kamuoliai | 404 |
| Blokuoti metimai | 75 |
| Klaidos | 526 |
| Pražangos | 447 |
| Išprovokuotos pražangos | 471 |
| Techninės pražangos | 0 |