Buen Apetito
Treneris: Vitalijus Rancovas.
| # | Žaidėjas | Gimimo data | Pozicija | Ūgis | Svoris |
|---|---|---|---|---|---|
|
Simas Liepinaitis |
1991-01-29 | 1 | 194cm | 100kg | |
| 1 |
Viktoras Urbanovič |
1983-11-04 | 1 | 185cm | 85kg |
| 2 |
Augustas Rudelis |
1999-07-20 | 2 | 180cm | 85kg |
| 4 |
Vitalijus Rancovas |
1983-11-14 | 3 | 190cm | 90kg |
| 5 |
Vidas Braziulis |
1982-11-22 | 2 | 185cm | 85kg |
| 8 |
Žilvinas Puidokas |
1994-06-30 | 4 - 5 | 191cm | 110kg |
| 11 |
Kšyštof Songin |
1993-03-11 | 4 - 5 | 200cm | 90kg |
| 12 |
Mantas Kazlauskas |
1990-06-30 | 4 | 195cm | 85kg |
| 13 |
Šarūnas Venclovaitis |
1987-02-04 | 2 | 185cm | 90kg |
| 15 |
Darius Dūdėnas |
1980-07-03 | 3 - 4 | 188cm | 90kg |
| 20 |
Edgaras Pundzius |
1990-12-14 | 2 - 3 | 187cm | 90kg |
| 31 |
Vilius Andruška |
1992-08-16 | 3 | 190cm | 88kg |
| 99 |
Mindaugas Pukelevičius |
1994-11-06 | 3 - 4 | 186cm | 88kg |
VKL Vasaros Lyga
| Žaidėjas | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vitalijus Rancovas | 5 | 28:41 |
16/27
59,26%
|
8/21
38,10%
|
4/6
66,67%
|
0,8 | 4,4 | 5,2 | 4,4 | 3,0 | 1,6 | 0,0 | 2,2 | 1,6 | 0,0 | -12,0 | 12,0 | 14,4 |
| Darius Dūdėnas | 3 | 34:29 |
28/61
45,90%
|
0/1
0,00%
|
4/5
80,00%
|
2,0 | 7,3 | 9,3 | 3,7 | 3,7 | 2,0 | 1,0 | 2,3 | 1,7 | 0,0 | -8,0 | 20,0 | 20,0 |
| Mantas Kazlauskas | 5 | 29:13 |
20/40
50,00%
|
2/22
9,09%
|
5/11
45,45%
|
1,0 | 4,8 | 5,8 | 2,6 | 1,2 | 1,0 | 0,4 | 0,8 | 2,2 | 0,0 | -12,4 | 10,2 | 11,0 |
| Šarūnas Venclovaitis | 5 | 25:04 |
10/19
52,63%
|
7/13
53,85%
|
1/4
25,00%
|
2,0 | 2,6 | 4,6 | 3,4 | 3,0 | 2,0 | 0,2 | 3,0 | 1,2 | 0,0 | -10,2 | 8,4 | 10,2 |
| Vidas Braziulis | 4 | 26:24 |
9/19
47,37%
|
8/22
36,36%
|
1/2
50,00%
|
1,0 | 5,5 | 6,5 | 2,5 | 1,8 | 1,3 | 0,0 | 1,5 | 0,8 | 0,0 | -10,0 | 10,8 | 12,3 |
| Žilvinas Puidokas | 5 | 24:00 |
10/24
41,67%
|
4/14
28,57%
|
0/0 |
1,2 | 3,8 | 5,0 | 1,6 | 1,2 | 0,6 | 0,2 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | -7,0 | 6,4 | 6,8 |
| Edgaras Pundzius | 3 | 32:07 |
13/33
39,39%
|
4/24
16,67%
|
7/10
70,00%
|
1,3 | 2,0 | 3,3 | 4,0 | 2,0 | 2,0 | 0,0 | 2,0 | 4,7 | 0,0 | -7,0 | 15,0 | 10,7 |
| Kšyštof Songin | 3 | 27:56 |
6/16
37,50%
|
1/12
8,33%
|
4/4
100,00%
|
4,3 | 5,7 | 10,0 | 1,3 | 2,3 | 0,3 | 1,0 | 2,0 | 1,3 | 0,0 | -10,0 | 6,3 | 9,0 |
| Augustas Rudelis | 2 | 22:41 |
2/8
25,00%
|
4/9
44,44%
|
0/0 |
0,0 | 0,5 | 0,5 | 1,0 | 1,0 | 0,5 | 0,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | -23,0 | 8,0 | 3,5 |
| Viktoras Urbanovič | 1 | 14:37 |
1/2
50,00%
|
1/4
25,00%
|
1/1
100,00%
|
1,0 | 2,0 | 3,0 | 3,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | -3,0 | 6,0 | 3,0 |
| Mindaugas Pukelevičius | 2 | 13:32 |
1/2
50,00%
|
0/2
0,00%
|
0/0 |
0,5 | 2,0 | 2,5 | 0,5 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 1,5 | 0,0 | 0,0 | 5,0 | 1,0 | 1,0 |
| Vilius Andruška | 2 | 06:51 |
2/7
28,57%
|
0/1
0,00%
|
0/0 |
0,5 | 1,0 | 1,5 | 0,5 | 1,0 | 1,0 | 1,0 | 2,0 | 0,5 | 0,0 | -4,0 | 2,0 | 0,5 | Komandinė | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
| Buen Apetito | 5 |
118/258
45,74%
|
39/145
26,90%
|
27/43
62,79%
|
11,0 | 30,8 | 41,8 | 20,8 | 16,0 | 9,4 | 2,4 | 14,4 | 11,0 | 0,0 | 76,0 | 78,6 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
VKL Vasaros Lyga
2020-08-18 (Antradienis)
2020-08-13 (Ketvirtadienis)
2020-08-04 (Antradienis)
2020-07-27 (Pirmadienis)
2020-07-16 (Ketvirtadienis)
Daugiausia pelnytų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2020-08-13 | VKL Vasara | Buen Apetito - Vytenio Grąžtai | 89 |
Atkovoti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2020-07-16 | VKL Vasara | Buen Apetito - Black Salami | 51 |
Rezultatyvūs perdavimai
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2020-08-13 | VKL Vasara | Buen Apetito - Vytenio Grąžtai | 32 |
Perimti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2020-08-13 | VKL Vasara | Buen Apetito - Vytenio Grąžtai | 17 |
Blokuoti metimai
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2020-07-27 | VKL Vasara | Buen Apetito - Geležinis Vilkas | 4 |
Daugiausia pelnytų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2020-08-13 | VKL Vasara | Buen Apetito - Vytenio Grąžtai | 89 |
Atkovoti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2020-07-16 | VKL Vasara | Buen Apetito - Black Salami | 51 |
Rezultatyvūs perdavimai
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2020-08-13 | VKL Vasara | Buen Apetito - Vytenio Grąžtai | 32 |
Perimti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2020-08-13 | VKL Vasara | Buen Apetito - Vytenio Grąžtai | 17 |
Blokuoti metimai
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2020-07-27 | VKL Vasara | Buen Apetito - Geležinis Vilkas | 4 |
Komandos Buen Apetito rekordininkai
VKL Vasaros Lyga
| Vasaros Lygos Čempionatas | |
|---|---|
| Pergalių | 1 |
| Pralaimėjimų | 4 |
Pasiekimai
| Per VKL istoriją | |
|---|---|
| Pergalių | 1 |
| Pralaimėjimų | 4 |
| Pergalių procentas | 20,00% |
| Rungtynių | 5 |
| Pelnyta taškų | 380 |
| Praleista taškų | 454 |
| Efektyvumas | 393 |
| Atkovoti kamuoliai | 209 |
| Puolime atkovoti kamuoliai | 55 |
| Gynyboje atkovoti kamuoliai | 154 |
| Rezultatyvūs perdavimai | 104 |
| Perimti kamuoliai | 47 |
| Blokuoti metimai | 12 |
| Klaidos | 80 |
| Pražangos | 72 |
| Išprovokuotos pražangos | 55 |
| Techninės pražangos | 0 |