Benediktas Mažeika
VKL taurė
| Data | Rungtynės | St | Min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018-02-26 | Rumida LLK - Lithoc | ✕ | 28:01 | 1/11 9,09% | 0/4 0,00% | 2/2 100,00% | 1 | 1 | 2 | 1 | 4 | 2 | 0 | 3 | 2 | 0 | -26 | 4 | -10 |
II Lyga
| Data | Rungtynės | St | Min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018-03-11 | Austa / Vaitesa - Lithoc | ✕ | 18:10 | 0/1 0,00% | 1/4 25,00% | 0/2 0,00% | 1 | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 4 | 1 | 0 | -32 | 3 | -4 |
| 2018-03-08 | Lithoc - Austa / Vaitesa | ✕ | 25:47 | 0/7 0,00% | 3/7 42,86% | 0/0 | 1 | 2 | 3 | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | -3 | 9 | 2 |
| 2018-02-21 | BC DUV reklama - Lithoc | ✕ | 26:18 | 1/5 20,00% | 4/7 57,14% | 0/0 | 1 | 3 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | -10 | 14 | 12 |
| 2018-02-18 | Lithoc - Space Jam | ✕ | 27:02 | 4/6 66,67% | 3/7 42,86% | 0/0 | 1 | 8 | 9 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0 | 13 | 17 | 18 |
| 2018-02-08 | Lithoc - Kupiškis / Info-Tec | ✕ | 30:01 | 2/7 28,57% | 3/4 75,00% | 0/0 | 1 | 1 | 2 | 2 | 5 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | -1 | 13 | 5 |
| 2018-01-28 | Lithoc - Elektrėnų Sporto Centras | 26:31 | 2/7 28,57% | 1/5 20,00% | 0/0 | 5 | 2 | 7 | 0 | 2 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 | - | 7 | 1 | |
| 2018-01-11 | Lithoc - Vaikinai | ✕ | 31:58 | 3/8 37,50% | 0/4 0,00% | 2/3 66,67% | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 3 | 0 | -22 | 8 | 3 |
| 2018-01-04 | Telšiai - Lithoc | ✕ | 29:23 | 0/7 0,00% | 0/3 0,00% | 0/0 | 3 | 6 | 9 | 2 | 0 | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | -2 | 0 | 5 |
| 2017-12-22 | Litresta - Lithoc | ✕ | 28:41 | 1/5 20,00% | 0/4 0,00% | 0/0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 3 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | -21 | 2 | -4 |
| 2017-12-10 | Lithoc - BC NOL SEMKERS | ✕ | 21:31 | 1/6 16,67% | 1/4 25,00% | 0/0 | 2 | 1 | 3 | 1 | 2 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 | -9 | 5 | -3 |
| 2017-11-30 | Taurus - Lithoc | ✕ | 26:55 | 2/6 33,33% | 2/7 28,57% | 0/0 | 0 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | -21 | 10 | 4 |
| 2017-11-26 | Lithoc - Kumštis | 14:43 | 0/2 0,00% | 0/4 0,00% | 0/0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -11 | 0 | -6 | |
| 2017-11-12 | Lithoc - Pasvalys / Constructions Services | 22:38 | 3/8 37,50% | 1/4 25,00% | 1/1 100,00% | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | -10 | 10 | 3 | |
| 2017-11-05 | Lithoc - Geležinis Vilkas | 17:41 | 0/4 0,00% | 3/3 100,00% | 0/0 | 1 | 3 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 | 5 | 1 | 0 | -5 | 9 | 3 |
III Lyga
| Data | Rungtynės | St | Min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018-04-05 | Lithoc - Komfakas | 14:39 | 0/0 | 1/2 50,00% | 0/0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | -3 | 3 | 4 | |
| 2018-03-26 | Thug Life - Lithoc | 10:51 | 0/2 0,00% | 3/3 100,00% | 2/2 100,00% | 0 | 3 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 3 | 11 | 10 | |
| 2018-03-18 | Lithoc - Thug Life | 13:31 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | -8 | 0 | 5 | |
| 2018-03-04 | Lithoc - BC Liejykla | 15:01 | 1/4 25,00% | 1/2 50,00% | 0/2 0,00% | 1 | 3 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 7 | 5 | 2 | |
| 2018-02-25 | Lithoc - Marijampolis | 22:21 | 2/4 50,00% | 0/2 0,00% | 2/2 100,00% | 1 | 4 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 16 | 6 | 8 | |
| 2018-02-15 | Lithoc - KK Ambicija | 19:43 | 2/3 66,67% | 1/7 14,29% | 0/0 | 0 | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 3 | 7 | 5 | |
| 2018-02-13 | Sportuokime LT - Lithoc | ✕ | 25:15 | 2/4 50,00% | 1/3 33,33% | 1/1 100,00% | 0 | 3 | 3 | 0 | 5 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 4 | 8 | 2 |
| 2018-02-11 | Lithoc - Melingos Keliai | ✕ | 23:19 | 4/5 80,00% | 4/6 66,67% | 0/0 | 0 | 4 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | -4 | 20 | 18 |
| 2018-02-06 | Joniškio Baldai - Lithoc | ✕ | 37:07 | 7/10 70,00% | 2/4 50,00% | 2/4 50,00% | 0 | 8 | 8 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 7 | 0 | 9 | 22 | 30 |
| 2018-01-30 | United Sharks - Lithoc | 21:33 | 3/3 100,00% | 0/3 0,00% | 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | -23 | 6 | -3 | |
| 2018-01-14 | Big Baller Brand - Lithoc | - | 1/5 20,00% | 2/10 20,00% | 1/2 50,00% | 2 | 2 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | - | 9 | 1 | |
| 2017-12-17 | BC Liejykla - Lithoc | 19:21 | 2/4 50,00% | 2/7 28,57% | 3/4 75,00% | 2 | 5 | 7 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 4 | 13 | 16 | |
| 2017-11-19 | Lithoc - Joniškio Baldai | 17:25 | 3/6 50,00% | 2/4 50,00% | 0/0 | 1 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | 0 | 3 | 2 | 0 | 1 | 12 | 10 | |
| 2017-11-09 | Lithoc - Big Baller Brand | ✕ | 23:41 | 2/8 25,00% | 0/3 0,00% | 0/0 | 0 | 8 | 8 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | -3 | 4 | -1 |
| 2017-10-27 | Marijampolis - Lithoc | 15:50 | 0/0 | 0/5 0,00% | 0/0 | 0 | 6 | 6 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 8 | 0 | 0 | |
| 2017-10-22 | Lithoc - Sportuokime LT | 17:02 | 2/2 100,00% | 1/2 50,00% | 0/1 0,00% | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 10 | 7 | 10 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
Efektyvumas
| Data | Lyga | Komandos | Efektyvumas |
|---|---|---|---|
| 2018-02-06 | III | Joniškio Baldai - Lithoc | 30 |
| 2015-05-10 | PČ | Žvėrynas - Bachtacor - 4YOU - Ramona Travel | 30 |
Pelnyta taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2015-04-26 | PČ | KK Armagedonas - 4YOU - Ramona Travel | 34 |
Atkovota kamuolių
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2015-05-10 | PČ | Žvėrynas - Bachtacor - 4YOU - Ramona Travel | 18 |
Rezultatyvių perdavimų
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2016-02-04 | II | Telšiai - Lithoc | 6 |
| 2014-11-09 | III | Laukiniai Vakarai - Gustum | 6 |
| 2014-04-27 | PČ | PC OZAS - ZTS.LT | 6 |
Perimta kamuolių
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2014-04-06 | PČ | PC OZAS - Telšiai | 5 |
Blokuota metimų
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2018-03-08 | II | Lithoc - Austa / Vaitesa | 1 |
| 2018-01-28 | II | Lithoc - Elektrėnų Sporto Centras | 1 |
| 2017-03-16 | III | Lithoc - Vaikinai | 1 |
| 2017-03-12 | II | Vaikinai - Lithoc | 1 |
| 2017-03-05 | II | Lithoc - Marijampolis | 1 |
| 2017-02-22 | III | UNOHUB - Lithoc | 1 |
| 2017-01-26 | II | Lithoc - Vievio Žiedas | 1 |
| 2016-12-18 | III | Lithoc - MRU | 1 |
| 2016-10-28 | II | 2GEN - Lithoc | 1 |
| 2016-10-23 | II | Pasvalys / Constructions Services - Lithoc | 1 |
| 2016-04-03 | II | Lithoc - Penktukas | 1 |
| 2016-02-14 | II | Lithoc - Telšiai | 1 |
| 2015-12-13 | Taurė | Rinktiniai - Lithoc | 1 |
| 2015-12-06 | II | Lithoc - Duok dėdei vieną | 1 |
| 2015-10-18 | II | Lithoc - SRP | 1 |
| 2015-04-12 | PČ | 4YOU - Ramona Travel - Restrukt | 1 |
| 2015-03-01 | III | SK Skaidiškės II - Laukiniai Vakarai | 1 |
| 2014-04-29 | PČ | ismegink.lt - PC OZAS | 1 |
| 2011-04-21 | PČ | CSC - Senvagė | 1 |
| 2011-03-28 | PČ | SORAINEN - Senvagė | 1 |
Efektyvumas
| Data | Lyga | Komandos | Efektyvumas |
|---|---|---|---|
| 2018-02-06 | III | Joniškio Baldai - Lithoc | 30 |
Pelnyta taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2018-02-06 | III | Joniškio Baldai - Lithoc | 22 |
Atkovota kamuolių
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2018-02-18 | II | Lithoc - Space Jam | 9 |
| 2018-01-04 | II | Telšiai - Lithoc | 9 |
Rezultatyvių perdavimų
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2018-01-14 | III | Big Baller Brand - Lithoc | 3 |
Perimta kamuolių
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2018-01-04 | II | Telšiai - Lithoc | 3 |
| 2017-12-22 | II | Litresta - Lithoc | 3 |
Blokuota metimų
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2018-03-08 | II | Lithoc - Austa / Vaitesa | 1 |
| 2018-01-28 | II | Lithoc - Elektrėnų Sporto Centras | 1 |
Sezonas:
Karjeros pasiekimai:
| Statistinis rodiklis | Vidurkis | Viso |
|---|---|---|
| Sužaista rungtynių | 119 | |
| Efektyvumas | 7,2 | 853 |
| Pelnyta taškų | 9,9 | 1178 |
| Dvitaškiai | 37,61% | 261/694 |
| Tritaškiai | 29,64% | 179/604 |
| Baudų metimai | 61,98% | 119/192 |
| Atkovota kamuolių | 5,2 | 616 |
| Rezultatyvių perdavimų | 1,2 | 140 |
| Perimta kamuolių | 0,9 | 106 |
| Blokuota metimų | 0,2 | 20 |
| Pražangų | 1,7 | 207 |
| Išprovokuota praž. | 1,7 | 197 |