BC Lavonai
| # | Žaidėjas | Gimimo data | Pozicija | Ūgis | Svoris |
|---|---|---|---|---|---|
|
Evaldas Bliujus |
1991-12-15 | 2 | 178cm | 73kg | |
|
Ronald Šepet |
1997-08-09 | 4 | 183cm | 90kg | |
|
Evaldas Jurevičius |
1994-10-03 | 4 | 194cm | 92kg | |
|
Julius Alekna |
1989-09-25 | 5 - 4 | 193cm | 103kg | |
|
Viktoras Mostovojus |
1983-06-04 | 5 | 194cm | 117kg | |
|
Edvinas Ščerbukas |
1994-08-06 | 1 | 191cm | 85kg | |
|
Arnoldas Gavlas |
1999-05-10 | 3 - 4 | 190cm | 80kg | |
|
Marius Sabonis |
1990-08-06 | 1 | 182cm | 77kg | |
|
Tomas Sinkevičius |
1992-12-21 | 3 | 182cm | 87kg | |
|
Paulius Zapolskas |
1991-08-13 | 4 - 5 | 193cm | 103kg | |
|
Lukas Vaitekianas |
1999-05-24 | 1 | 180cm | 85kg | |
|
Laimis Sinkevičius |
1994-05-11 | 1 | 181cm | 84kg | |
|
Nikita Demčuk |
1996-03-04 | 2 - 3 | 185cm | 75kg |
VKL Vasaros Lyga
| Žaidėjas | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Paulius Zapolskas | 6 | 25:39 |
25/57
43,86%
|
2/7
28,57%
|
10/29
34,48%
|
4,2 | 5,3 | 9,5 | 0,5 | 1,7 | 1,0 | 0,5 | 1,8 | 3,5 | 0,0 | -8,5 | 11,0 | 13,2 |
| Laimis Sinkevičius | 6 | 25:03 |
4/20
20,00%
|
5/18
27,78%
|
3/9
33,33%
|
2,7 | 4,5 | 7,2 | 2,7 | 3,8 | 2,2 | 0,3 | 1,2 | 1,8 | 0,0 | -9,3 | 4,3 | 7,7 |
| Arnoldas Gavlas | 5 | 25:08 |
16/45
35,56%
|
5/40
12,50%
|
10/20
50,00%
|
3,2 | 4,6 | 7,8 | 1,2 | 1,8 | 2,4 | 0,2 | 1,2 | 3,6 | 0,0 | -6,8 | 11,4 | 8,8 |
| Julius Alekna | 6 | 25:41 |
16/37
43,24%
|
1/10
10,00%
|
15/36
41,67%
|
2,2 | 5,2 | 7,3 | 0,7 | 3,0 | 0,7 | 0,3 | 3,3 | 4,0 | 0,0 | -4,3 | 8,3 | 6,5 |
| Ronald Šepet | 3 | 13:15 |
8/13
61,54%
|
0/0 |
0/1
0,00%
|
2,0 | 3,0 | 5,0 | 0,3 | 0,7 | 1,0 | 0,0 | 2,7 | 1,0 | 0,3 | -9,7 | 5,3 | 7,3 |
| Viktoras Mostovojus | 6 | 14:47 |
7/21
33,33%
|
0/0 |
1/2
50,00%
|
3,2 | 2,7 | 5,8 | 0,0 | 1,5 | 0,0 | 0,2 | 1,8 | 0,2 | 0,0 | -9,0 | 2,5 | 2,8 |
| Edvinas Ščerbukas | 6 | 27:35 |
17/57
29,82%
|
1/27
3,70%
|
3/4
75,00%
|
0,2 | 3,0 | 3,2 | 1,2 | 1,3 | 1,5 | 0,5 | 1,0 | 0,8 | 0,3 | -11,7 | 6,7 | 0,3 |
| Lukas Vaitekianas | 3 | 09:48 |
2/4
50,00%
|
2/8
25,00%
|
2/4
50,00%
|
1,0 | 0,3 | 1,3 | 0,7 | 2,3 | 0,3 | 0,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | -4,7 | 4,0 | 0,7 |
| Evaldas Bliujus | 6 | 09:23 |
4/10
40,00%
|
0/6
0,00%
|
0/0 |
0,7 | 0,7 | 1,3 | 0,5 | 0,2 | 0,3 | 0,0 | 1,2 | 0,0 | 0,0 | -1,8 | 1,3 | 0,2 |
| Tomas Sinkevičius | 5 | 11:08 |
4/10
40,00%
|
0/9
0,00%
|
1/4
25,00%
|
0,8 | 2,0 | 2,8 | 0,2 | 1,2 | 0,2 | 0,0 | 0,8 | 0,6 | 0,0 | -7,0 | 1,8 | 0,0 |
| Nikita Demčuk | 1 | 10:14 |
0/3
0,00%
|
0/1
0,00%
|
0/0 |
3,0 | 0,0 | 3,0 | 1,0 | 2,0 | 3,0 | 0,0 | 5,0 | 0,0 | 0,0 | -2,0 | 0,0 | -4,0 |
| Marius Sabonis | 6 | 23:42 |
3/20
15,00%
|
3/23
13,04%
|
1/4
25,00%
|
0,0 | 3,3 | 3,3 | 4,2 | 5,8 | 1,5 | 1,2 | 3,2 | 0,3 | 0,0 | -10,5 | 2,7 | -2,5 | Komandinė | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
| BC Lavonai | 6 |
106/297
35,69%
|
19/149
12,75%
|
46/113
40,71%
|
18,3 | 31,8 | 50,2 | 11,5 | 21,7 | 10,5 | 3,2 | 17,8 | 15,2 | 0,5 | 52,5 | 38,8 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
VKL Vasaros Lyga
2018-07-24 (Antradienis)
2018-07-23 (Pirmadienis)
2018-07-17 (Antradienis)
2018-07-03 (Antradienis)
2018-06-27 (Trečiadienis)
2018-06-25 (Pirmadienis)
Daugiausia pelnytų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2018-07-03 | VKL Vasara | BC Lazdynai - BC Lavonai | 65 |
Mažiausiai praleistų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2018-07-23 | VKL Vasara | Abi Kairės - BC Lavonai | 51 |
Atkovoti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2018-07-24 | VKL Vasara | BC Lavonai - Sudervė TEAM | 60 |
Rezultatyvūs perdavimai
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2018-07-03 | VKL Vasara | BC Lazdynai - BC Lavonai | 16 |
Perimti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2018-07-23 | VKL Vasara | Abi Kairės - BC Lavonai | 19 |
Blokuoti metimai
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2018-07-17 | VKL Vasara | BKK Vėjas - BC Lavonai | 5 |
Daugiausia pelnytų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2018-07-03 | VKL Vasara | BC Lazdynai - BC Lavonai | 65 |
Mažiausiai praleistų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2018-07-23 | VKL Vasara | Abi Kairės - BC Lavonai | 51 |
Atkovoti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2018-07-24 | VKL Vasara | BC Lavonai - Sudervė TEAM | 60 |
Rezultatyvūs perdavimai
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2018-07-03 | VKL Vasara | BC Lazdynai - BC Lavonai | 16 |
Perimti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2018-07-23 | VKL Vasara | Abi Kairės - BC Lavonai | 19 |
Blokuoti metimai
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2018-07-17 | VKL Vasara | BKK Vėjas - BC Lavonai | 5 |
Komandos BC Lavonai rekordininkai
VKL Vasaros Lyga
| Reguliarusis čempionatas | |
|---|---|
| Pergalių | 0 |
| Pralaimėjimų | 6 |
Pasiekimai
| Per VKL istoriją | |
|---|---|
| Pergalių | 0 |
| Pralaimėjimų | 6 |
| Pergalių procentas | 0,00% |
| Rungtynių | 6 |
| Pelnyta taškų | 315 |
| Praleista taškų | 404 |
| Efektyvumas | 233 |
| Atkovoti kamuoliai | 301 |
| Puolime atkovoti kamuoliai | 110 |
| Gynyboje atkovoti kamuoliai | 191 |
| Rezultatyvūs perdavimai | 69 |
| Perimti kamuoliai | 63 |
| Blokuoti metimai | 19 |
| Klaidos | 130 |
| Pražangos | 107 |
| Išprovokuotos pražangos | 91 |
| Techninės pražangos | 3 |