Žali
Treneris: Dainius Čergelis.
| # | Žaidėjas | Gimimo data | Pozicija | Ūgis | Svoris |
|---|---|---|---|---|---|
|
Arvydas Račkus |
1990-04-21 | 1 | 190cm | 90kg | |
| 6 |
Simonas Zairys |
1985-01-10 | 4 - 5 | 190cm | 97kg |
| 7 |
Martynas Baniulis |
1990-10-23 | 1 | 184cm | 83kg |
| 8 |
Donatas Danielius |
1984-08-25 | 3 | 187cm | 83kg |
| 10 |
Dainius Čergelis |
1979-03-06 | 1 | 181cm | 82kg |
| 11 |
Skirmantas Kadziauskas |
1992-05-06 | 3 | 190cm | 95kg |
| 17 |
Darius Kazėla |
1981-07-05 | 5 | 193cm | 107kg |
| 23 |
Laimis Gudaitis |
1986-11-15 | 4 - 5 | 193cm | 90kg |
| 24 |
Mindaugas Lapėnas |
1980-03-03 | 5 | 195cm | 93kg |
| 27 |
Egidijus Vitkauskas |
1979-03-27 | 3 | 184cm | 87kg |
| 31 |
Martinas Nyderis |
1987-06-12 | 1 | 187cm | 98kg |
| 32 |
Marius Narmontas |
1980-04-16 | 1 | 185cm | 92kg |
TOP SPORT Pavasario čempionatas
| Žaidėjas | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Martynas Baniulis | 7 | 35:23 |
35/74
47,30%
|
4/9
44,44%
|
10/23
43,48%
|
1,7 | 8,6 | 10,3 | 6,1 | 4,0 | 2,7 | 0,0 | 3,1 | 2,6 | 0,1 | 9,7 | 13,1 | 19,6 |
| Laimis Gudaitis | 6 | 35:25 |
27/67
40,30%
|
7/23
30,43%
|
6/9
66,67%
|
2,5 | 7,5 | 10,0 | 2,3 | 2,8 | 1,8 | 2,2 | 1,7 | 2,3 | 0,2 | 10,3 | 13,5 | 17,8 |
| Darius Kazėla | 7 | 28:38 |
39/84
46,43%
|
0/0 |
9/20
45,00%
|
5,0 | 4,9 | 9,9 | 0,9 | 2,0 | 0,3 | 0,3 | 2,1 | 2,3 | 0,1 | 3,0 | 12,4 | 13,9 |
| Mindaugas Lapėnas | 6 | 25:16 |
38/68
55,88%
|
2/10
20,00%
|
5/9
55,56%
|
2,5 | 3,8 | 6,3 | 0,8 | 2,0 | 0,5 | 0,0 | 3,3 | 2,3 | 0,0 | 6,7 | 14,5 | 12,2 |
| Martinas Nyderis | 5 | 30:37 |
5/14
35,71%
|
15/49
30,61%
|
3/4
75,00%
|
0,4 | 4,6 | 5,0 | 1,6 | 1,8 | 1,2 | 0,0 | 0,8 | 1,6 | 0,0 | 8,8 | 11,6 | 9,6 |
| Skirmantas Kadziauskas | 4 | 28:42 |
12/31
38,71%
|
10/28
35,71%
|
1/1
100,00%
|
1,3 | 4,5 | 5,8 | 1,0 | 0,5 | 1,3 | 0,0 | 1,0 | 0,8 | 0,0 | 9,0 | 13,8 | 11,8 |
| Donatas Danielius | 4 | 27:53 |
5/17
29,41%
|
1/4
25,00%
|
2/5
40,00%
|
1,0 | 3,8 | 4,8 | 2,8 | 1,0 | 1,0 | 0,5 | 1,3 | 1,8 | 0,0 | 8,3 | 3,8 | 7,8 |
| Dainius Čergelis | 8 | 15:15 |
2/5
40,00%
|
6/17
35,29%
|
0/0 |
0,5 | 1,5 | 2,0 | 1,3 | 0,6 | 0,4 | 0,1 | 1,0 | 0,3 | 0,0 | 3,1 | 2,8 | 3,4 |
| Simonas Zairys | 5 | 25:51 |
2/11
18,18%
|
1/8
12,50%
|
0/0 |
1,4 | 3,4 | 4,8 | 1,6 | 1,2 | 1,8 | 0,2 | 1,8 | 0,4 | 0,0 | 4,6 | 1,4 | 4,0 |
| Arvydas Račkus | 3 | 15:39 |
5/11
45,45%
|
2/9
22,22%
|
2/10
20,00%
|
0,7 | 0,7 | 1,3 | 1,7 | 1,7 | 1,0 | 0,3 | 0,3 | 2,3 | 0,0 | -3,3 | 6,0 | 3,7 |
| Egidijus Vitkauskas | 6 | 18:16 |
3/9
33,33%
|
1/14
7,14%
|
0/2
0,00%
|
0,5 | 1,7 | 2,2 | 0,7 | 0,7 | 0,5 | 0,2 | 2,8 | 0,3 | 0,2 | 0,5 | 1,5 | -1,7 | Komandinė | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
| Žali | 8 |
173/391
44,25%
|
49/171
28,65%
|
38/83
45,78%
|
13,0 | 32,4 | 45,4 | 14,8 | 13,3 | 8,5 | 2,6 | 14,4 | 11,6 | 0,5 | 66,4 | 73,5 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
TOP SPORT Pavasario čempionatas
2019-05-30 (Ketvirtadienis)
2019-05-24 (Penktadienis)
2019-05-15 (Trečiadienis)
2019-05-12 (Sekmadienis)
2019-05-05 (Sekmadienis)
2019-05-03 (Penktadienis)
2019-04-28 (Sekmadienis)
2019-04-11 (Ketvirtadienis)
Daugiausia pelnytų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2018-04-29 | PČ | Žali - Positive Team | 105 |
Mažiausiai praleistų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2018-05-04 | PČ | UwB - Žali | 29 |
Atkovoti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2018-04-29 | PČ | Žali - Positive Team | 64 |
Rezultatyvūs perdavimai
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2018-05-26 | PČ | BC Mickūnai - Žali | 29 |
Perimti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2018-04-18 | PČ | Tobulėjimo akademija - Žali | 19 |
Blokuoti metimai
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2019-05-03 | PČ | Oaks - Žali | 5 |
Daugiausia pelnytų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2019-05-15 | PČ | KK Juoda Balta - Žali | 86 |
Mažiausiai praleistų taškų
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2019-04-28 | PČ | Žali - United Forces | 44 |
Atkovoti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2019-05-15 | PČ | KK Juoda Balta - Žali | 52 |
Rezultatyvūs perdavimai
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2019-05-15 | PČ | KK Juoda Balta - Žali | 22 |
Perimti kamuoliai
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2019-05-30 | PČ | EIRIF - Žali | 14 |
Blokuoti metimai
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2019-05-03 | PČ | Oaks - Žali | 5 |
Komandos Žali rekordininkai
Sezonas:
TOP SPORT Pavasario čempionatas
| PLAY-OFF: 1/8 finalo | |
|---|---|
| Pergalių | 1 |
| Pralaimėjimų | 0 |
| PLAY-OFF: 1/4 finalo | |
|---|---|
| Pergalių | 0 |
| Pralaimėjimų | 1 |
| Reguliarusis čempionatas | |
|---|---|
| Pergalių | 4 |
| Pralaimėjimų | 2 |
Pasiekimai
| Per VKL istoriją | |
|---|---|
| Pergalių | 14 |
| Pralaimėjimų | 4 |
| Pergalių procentas | 77,78% |
| Rungtynių | 18 |
| Pelnyta taškų | 1266 |
| Praleista taškų | 935 |
| Efektyvumas | 1553 |
| Atkovoti kamuoliai | 854 |
| Puolime atkovoti kamuoliai | 286 |
| Gynyboje atkovoti kamuoliai | 568 |
| Rezultatyvūs perdavimai | 293 |
| Perimti kamuoliai | 180 |
| Blokuoti metimai | 42 |
| Klaidos | 226 |
| Pražangos | 213 |
| Išprovokuotos pražangos | 233 |
| Techninės pražangos | 4 |