Rungtynių teisėjai:

Mindaugas Žilinskis
Donatas Dutkus

Apie rungtynes

Antradienį VKL TOP SPORT III lygos C pogrupyje įvyko rungtynės tarp komandų "BC Kibirai" ir "VK www.vilnews.lt". Pastaroji žaidė namų salėje, tad savi krepšiai, sava salė, galbūt turėjo pridėti šiokį tokį pranašumą ir pasitikėjimą savo jėgomis. Taip pat, šeimininkai į šias rungtynes atvyko po patirtų dviejų pralaimėjimų, tad šios rungtynės buvo itin svarbios siekiant išlipti iš blogos sezono pradžios duobės. Svečiai turėjo savo sąskaitoje vieną pergale prieš šias rungtynes, tad nebuvo nusiteikę lengvai nutraukti sėkmingos sezono pradžios. Prasidėjus rungtynėms, žaidimas buvo gana organizuotas, tad netrūko sėkmingų atakų. Visgi, emocijos buvo nemažos šiose rungtynėse, tad vos tik praėjus penkioms rungtynių minutėms, buvo sušvilpta pirmoji techninė pražanga rungtynėse, po netinkamų gestų teisėjams. Iš karto po jos, sekė antra techninė pražanga tam pačiam "VK www.vilnews.lt" žaidėjui A. Čertauskui, už kalbas, tad šis žaidėjas privalėjo palikti aikštę. Tokie veiksmai truputį sutrikdė šeimininkus, tačiau neilgam, kas neleido svečiams įgyti didelio pranašumo ir pirmasis kėlinys baigėsi 20:22 "BC Kibirai" naudai. Antrasis kėlinys niekuo ypatingu neišsiskyrė, tačiau kiek sėkmingiau vėl sekėsi svečiams, tad po pirmos pusės, jiems pavyko įgyti 6 taškų persvarą 34:40. Po ilgosios pertraukos, galbūt padarius šiokias tokias išvadas, aikštės šeimininkai griebė į rankas žaidimą ir su T. Urbono šou, kuris smeigė tris tritaškius iš eilės, komanda užsivedė ir demonstruodama puikų žaidimą per trečiąjį kėlinį sugebėjo panaikinti varžovų persvarą ir patys išsiveržė dviem taškais. Ketvirtajame kėlinyje vaizdas nesikeitė, šeimininkai rodė, kad nori pergalės šios dienos rungtynėse, tad nestabdydami tempo toliau krovėsi persvarą. Toliau kylant emocijoms, už kalbas, technine pražanga buvo nubaustas "BC Kibirai" žaidėjas R. Beržonskis, o po sekančios asmeninės pražangos, turėdamas 5 asmenines pražangas turėjo sėsti ant atsarginių suolelio ir stebėti rungtynių baigtį iš šalies. O rungtynės baigėsi rezultatu 73:63 "VK www.vilnews.lt" komandos pergale.