Rungtynių teisėjai:

Vitalijus Mižigurskis
Rokas Verikas

Apie rungtynes

Vėsų penktadienio vakarą startavo naujas TOP SPORT VKL krepšinio sezonas. Ego Forte sporto klubo krepšinio salėje susirėmė I-II lygos komandos: svečiai Lentvario LK bei šeimininkai Ego Forte. Tai buvo emocijų kupina dvikova paženklinta net trimis techninėmis pražangomis.

Rungtynes geriau pradėjo Ego Forte klubas, per pirmą minutę susikrovę nedidelį 5-ių taškų pranašumą. Pirmas rungtynių ketvirtis buvo žaidžiamas taškas į tašką, tačiau likus 30-čiai sekundžių iki kėlinio pabaigos A.Araminas pataikydamas dvitaškį suteikė šeimininkams minimalų pranašumą.

Antrame kėlinyje rungtynių scenarijus nesikeitė. Nei lentvariečiai, nei Ego Forte krepšininkai neketino atsitraukti. Privalu paminėti, kad būtent antrasis rungtynių ketvirtis buvo pats nerezultatyviausias. Abi komandos, kartu sudėjus, per šį ketvirtį įmetė vos 30 taškų. Šį kėlinį, rezultatu 17:13  laimėjo Lentvario LK komanda ir į rubinę išsinešė trapų, 3 taškų pranašumą.

Antroje rungtynių pusėje užvirė tikras pragaras. Trečiąjame kėlinyje grubiai žaidė abi komandos, prasižengdamos NET 19 kartų. Trys iš tų pražangų buvo techninės. Vieną užsidirbo Lentvario LK komandos kapitonas A. Urbanovičius, bei dvi technines pražangas užsidirbo, bei rungtynes palikti privalėjo Ego Forte komandos žaidėjas Mantas Statauskas. Pasibaigus trečiąjam kėliniui, Lentvario LK išlaikė minimalų pranašumą.

Viskas sprendėsi paskutiniame ketvirtyje. Čia abi komandos taip pat žaidė taškas į tašką. Likus mažiau nei minutei iki rungtynių pabaigos, negausiai susirinkusiems lentvariečiams teko žaisti keturiems, nes trys jų komandos draugai jau buvo pasiekę galimą pražangų limitą. Ego Forte krepšininkai, dėl traumos rungtynių viduryje netekę kertinio savo krepšininko E.Varakausko šiaip ne taip, paskutinėmis sekundėmis, sugebėjo iškovoti labai sunkią, tačiau pelnytą pergalę.

Komandos Ego Forte žaidėjo Domo Balčiūno komentaras: " Pergalę lėmė fizinė kova. Buvo sunki kova po krepšiu, daug bėgom ir į greitą puolimą. Varžovai nesugebėjo grįžti į gynybą bei išnaudoti savo progų metant laisvus metimus. Pagarba varžovams. Iš karto į juos žiūrėjom labai rimtai, nes lyga juos reitingavo pirmoje vietoje, tačiau, kad ir kaip bebūtų šiandien nugalėjom mes. "

Komandos Lentvario LK kapitono Arvydo Urbanovičiaus komentaras: " Atidarėm sezoną pralaimėjimu, bet tame tikrai nieko blogo nematom. Susirinkom šiandien septyniese. Truputį trūko ūgio. Varžovai fiziškai stiprūs - spėju, kad laimėjo lentą. Mums nepakrito laisvi metimai ir tiek. Iš to jokios tragedijos nedarom. Pritrūko truputį sėkmės ir būtume ištraukę šitas varžybas. Na, o varžovai kaip ir sakiau fiziškai tikrai pasiruošę, taip pat turi individualiai stiprių žaidėjų, tad manau, kad visiems bus su jais sunku žaisti. Na, o mes tikrai nenuleidžiam galvų, tai tik pirmos varžybos ir einam toliau. "